|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 13:25:00   
corfu
Zanima me koliko časa ste sedele na zadnjem sedežu v avtu medtem ko je bil vaš malček seveda v avtosedežu, ali koliko je bil otrok star ko ste zopet sedele spredaj???


Hvala:bravo:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 13:27:28   
Anonimen
Jaz sem najprej imela lupinico spredaj, kar mi nikoli ni bilo fino. Ko sem otroka predstavila nazaj, nisem nikoli sedela pri njem, razen v izrednih razmerah. Še tega se mi je manjkalo, da bi ga še tam zabavala. Po možnosti med tem, ko bi šofirala.

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 13:29:42   
L&F&B
Jaz še zmeraj:grrr:...

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 13:35:21   
total
Jaz tudi še sedim zraven,ko je v lupinici.

Lp:rozica:

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 13:39:58   
lin
Mi smo pri dobrih 5 mes Lin premestili v velik avtosedež ker je jajček prerasla(jajček sem mela na sprednejm sedežu)in tako da od takra dalje je več ali manj sama odzadi,ker bilo kam grem se moram zapeljt z avtom.
Ko sva pa oba z možem in če gremo kam blizu,se še vsedem odzadi z njo če pa gremo kam dlej pa sedim odspredaj ker tako prej zaspi

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 13:42:22   
Taša
Zadaj sem sedela edino takrat ko smo imeli lupinico spredaj.... Drugače pa skozi sedim spredaj!!

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 13:44:46   
viv_
Jaz nisem nikoli sedela zadaj...


(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 13:46:35   
dory
Jaz tud nisem nikol sedela zadaj..mogoce parkrat k sem ga mogla mirit..to je blo pa vse :)

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 13:53:38   
TARA in MAJ
imam avtosedež kar spredaj če grem sama kam na daljšo pot z:duda:,drugače pa sedi zadaj sam :)

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 14:57:20   
taj2004
Nikoli ne sedim z njim vzadaj, ker pol je tecen in zica:)-da ga dvignem. Ce sem spredaj je pa mir.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 15:12:07   
jagoda
Jaz pa sedim zadaj. Ne me vprašat zakaj:zmeden::zmeden::zmeden: Itak vedno zaspi v avtu. Verjetno še od prej, ko smo imeli lupinico in je bil škrat mali:zmeden:

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 15:13:45   
Lenny
Zadaj sem sedela samo nekajkrat, čisto na začetku. Ko pa sva ugotovila, da mali zaspi takoj, ko ga damo v avto, sem se preselila naprej in tam tudi ostala :)

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 15:52:10   
Anonimen
Kr ne morem verjet, da Splišni vedno tako odgovarja, kot bi jaz ;) Kdove, kjer so se klatili naši očetje, a :zmeden2:

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 16:01:35   
Nogavička
Jaz še vedno sedim zadaj. Hana je stara 9,5 m.
:rozica:

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 16:15:58   
Pinja
Jst še nisem sedela zadaj. V začetku, ko naš ati zarad noge ni mogel sedet spredaj, je bila Taja poleg mene (smo ga mogli k zdravniku vsak drugi dan vozit, pa smo reskiral kljub airbagu :ups: ), zdej pa ati vozi, mami se pa tud ni nazaj preselila, ker otrok zaspi, samo da avto vidi :)-

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 16:24:57   
polona2
Nekajkrat sem pa res sedela zadaj, ampak čisto na začetku, mogoče prvi mesec, sedaj pa ne vidim več potrebe, me nič ne pogreša :((.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 16:59:05   
Stefka
Tudi jaz nisem nikoli sedela zadaj. razen nekajkrat na začetku, pa še to sem med vožnjo zlezla čez sedeže... ker je bila fina dama lačna in smo jo pač s frutkom med vožnjo zadovoljili :)-.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 18:09:59   
puncica
Še zmeraj ker se pri skoraj 10 mescih dere ko jesihar če je en ne animira:(( al pa za rokico drži al pa poje zraven nje. Ja no očitno bomo še dolgo zadaj, mi že mal preseda, ko greva sama kam se hočem kr zadaj usedit:)-

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 18:11:52   
puncica
A ja pa še bruha po vrhu, tako da je treba bit vedno v pripravljenosti s kako brisačo al pa plenico. ko sem edinkrat spred sedela je pobruhala cel sedež pa še avto:((

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 18:14:12   
lin
Tajko kaj ........................?Dej ti pišem na privat

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 19:38:53   
Anja167
Jaz sem sedela zadaj ob lupinici ene pol leta.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 20:08:42   
mamsi
Jaz sedim zadaj, mala pa spredaj, ker mam zic tam, ker veliko samedve šibava. Poleg tega je pa animacija obvezna, ker je tolk živo, da ne zdrži pri miru sedet.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   sedenje zadaj, nas mamic...
22.3.2005 20:28:57   
Mateja17
Jaz sem sedela zadaj do devetega meseca... V bistvu pa me še prej nebi rabila, sem rabila bolj jaz njo....

lp,
Mateja

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?