|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   se vam je že kaj takega zgodilo?
11.4.2014 10:23:47   
hanitah
A se vam je že zgodila kakšna neverjetna stvar/dogodek? Dam primer: kolegica je bila pred nekaj meseci par dni na Dunaju in je po spletu okoliščin tam spoznala sorodnico, s katero niso imeli nikoli stikov (pač družinske razprtije, ki so se začele še pred njenim rojstvom). Jaz nimam nobene take izkušnje, so mi pa zanimive za poslušat. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: se vam je že kaj takega zgodilo?
11.4.2014 11:29:07   
Katy78
No, kaj takega še nisem doživela mi je pa zanimivo naključje, povezano z obema porodoma. Pri prvem porodu sem v porodni sobi spoznala prijazno babico, ki je ob pregledu moje dokumentacije ugotovila, da sva pa midve iz istega bloka doma, samo drug vhod. Takrat smo bili komaj 1 leto vseljeni in še nisem dobro poznala ljudi iz sosednjih vhodov. Pri ta drugem porodu pa babica prebere moj naslov in mi reče, da je ona iz iste ulice doma. Mi je potem povedala, da seveda pozna tisto prejšnjo babico, ji je bila tudi mentorica. Vse skupaj niti ne bi bilo tako naključje, če ne bi bila doma v Kranju, rodila pa v Ljubljani. user posted image

(odgovor članu hanitah)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: se vam je že kaj takega zgodilo?
11.4.2014 11:35:14   
Izabelina
hehe Katy men se je tut pri porodu zgodilo nekej zanimivega:

rodila sm v lj porodnišnici in to v sprejemni pisarni user posted image v spremstvu varnostnika user posted image ampak kar je zanimivo je to, da je en dan pred mano rodila moja sestrična, ki je medicinska sestra in pač pozna tut nekaj sester iz P in so ji naslednji dan povedali zgodbo o eni ki ni zdržala do porodne sobe... in ker je pri nas tut družinski spor user posted image je ta moja sestrična zvedela, da sm to bla jaz, čez kakšen mesec, ko sta se najini mami slučajno pogovarjali po telefonu user posted image uglavnem vedl so vse o tem kako sm rodila, ampak da sm to bla js so pa zvedl kšn mesc kasneje user posted image

drgač pa nč tragičnega dramatičnega v mojem življenju...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: se vam je že kaj takega zgodilo?
11.4.2014 11:42:09   
ronja
Meni so se včasih ves čas dogajale take reči - taka karma, zgleda...
- Recimo je strmoglavilo letalo tik pred nama in sva bila prva pri njem (strmoglavilo je v morje), ker sva pač računala, da tečeš hitreje kot plavaš in najprej tekla po obali do najbližje točke od obale (ostali so plavali, čolni pa itak dlje rabijo).
- Na humanitarni akciji je bilo brezveze, ker nismo nikomur nič pomagali in sva šla po svoje - na vojne območje, kjer sva mela bližnje srečanje z gverilci (na srečo naju niso našli, sicer vprašanje, kdo bi tole pisal, hehe:D).
- Na potovanju po najbolj zakotni vasici najbolj komunistične države prek oceana sva srečala v malem prevoznem sredstvu, ki je tam v uporabi od 6ih sedežev 4 slovence. Pred tem je v glavnem mestu lubi srečal kolega, s katerim so pred par dnevi igrali skup basket. Na štopu je itak svet zase in se ti ves čas dogaja kaj zanimivega:).
- V porodnišnici sem prvič delila sobo s striptizeto, ki so jo prišle pogledat kolegice iz Ukrajine in cela vas, drugič sem sobo delila z versko skoraj fanatično mamico treh otrok, skratka drugi poluser posted image . Zadnjič so bile same čisto običajne punce, nič posebnega:D.
- V zadnji nosečnosti me je pičil škorpijon - recimo -koliko ljudi sploh pri nas piči škorpijon (ok, na hrvaškem, ampak vseeno)? Koliko nosečnic? Skratka - men ratauser posted image
itd... Sem zadnjič ugotavljala, da mam malo skrivljene pojme o normali, ko smo morali povedat, kaj smo norega/nenavadnega/drugačnega naredili v življenju.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu hanitah)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: se vam je že kaj takega zgodilo?
11.4.2014 12:04:33   
Jabček
Ronja, sem že v eni temi pisala, da me res zanima kako je izgledalo, ko si prostitutki (or what?) ponudila jopo, da je ne bi zeblo? user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: se vam je že kaj takega zgodilo?
11.4.2014 12:16:50   
jaz_sem_jaz

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Meni so se včasih ves čas dogajale take reči - taka karma, zgleda...
- Recimo je strmoglavilo letalo tik pred nama in sva bila prva pri njem (strmoglavilo je v morje), ker sva pač računala, da tečeš hitreje kot plavaš in najprej tekla po obali do najbližje točke od obale (ostali so plavali, čolni pa itak dlje rabijo).


WTF.user posted image

Ronja, če ne bi bila to ti, bi te vprašala, če si sanjala.
Kje se ti je pa to zgodilo?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: se vam je že kaj takega zgodilo?
11.4.2014 12:40:33   
RIJA*
kar nekaj katastrof se je zgodilo "za mano"...user posted image

leživa na plaži na Lefkasu, pod enim previsom...pa rečem mojemu, si predstavljaš, da je zdaj potres....je bil potem za 2 tedna....

letiva z enim letalom iz amerike....groza od leta...pade ravno tako na tej liniji čez mesec dni dol...vsi mrtvi..

letiva tudi enim jumbolinoto iz švice v lj in ni vrag, da je za nekaj časa tudi ta padel dol, je bila na tem letu še neka znana pevka....user posted image

pred mesecem dni sanjala neke stvari, neke skrivnosti...o določeni veji družine....in čez 1 teden umre moj tast...okoliščine zelo podobne kot v mojih sanjahuser posted image

to je kar se na hitro spomnim....da ne govorim o ziljon dejavujih....

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: se vam je že kaj takega zgodilo?
11.4.2014 13:28:12   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

kar nekaj katastrof se je zgodilo "za mano"...user posted image

leživa na plaži na Lefkasu, pod enim previsom...pa rečem mojemu, si predstavljaš, da je zdaj potres....je bil potem za 2 tedna....

letiva z enim letalom iz amerike....groza od leta...pade ravno tako na tej liniji čez mesec dni dol...vsi mrtvi..

letiva tudi enim jumbolinoto iz švice v lj in ni vrag, da je za nekaj časa tudi ta padel dol, je bila na tem letu še neka znana pevka....user posted image

pred mesecem dni sanjala neke stvari, neke skrivnosti...o določeni veji družine....in čez 1 teden umre moj tast...okoliščine zelo podobne kot v mojih sanjahuser posted image

to je kar se na hitro spomnim....da ne govorim o ziljon dejavujih....


Joj, to se pa meni tudi dogaja, sicer tako po intervalih, lahko npr. dve leti nič, potem pa si sledijo eden za drugim. In je en tak scary občutek. user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: se vam je že kaj takega zgodilo?
11.4.2014 13:55:35   
ronja
Ronja, sem že v eni temi pisala, da me res zanima kako je izgledalo, ko si prostitutki (or what?) ponudila jopo, da je ne bi zeblo?

Punce so se tresle na avtobusni postaji in ker sem bila sama glih 3x bolj oblečena, so se mi zasmilile in sem ji rekla, če ji posodim, da je ne bo zeblo, preden pride bus. NI hotelauser posted image . Ampak me ni izučilo in sem, ko sem naredila izpit za avto, hotela take punce pobrat in jih zapeljat, ker so se mi spet smilile, da se tresejo v mrazu in ker vem, kako je zoprno čakat 100 let, da pride bus. No, pa spet niso hotele it. En čas sem sploh skoz koga pobrala na bus postaji, ko sem se vozila v ali iz mesta, tam, kjer sem itak vedela, da grejo v isto smer. Vsi so šli, razen en mali fantek - hvalabogu, da ni šel - ampak takrat sploh nisem pomislila na to. Me je prav zgroženo pogledal, meni pa nič jasno (računite, da sem mela 18 let... sem bila ŠEEE bolj naivna kot zdajuser posted image ). Po tem, ko sem vsa zaprepadena povedala, da se me je en mulo mali zgleda ustrašil in ni hotel, da ga zapeljem, so mi seveda razložili in otrokom nisem več ustavljala.user posted image

Jazsempajaz, na enem otočiču v S Jadranu, blizu Lošinja in Suska, če poznaš. Tam je (verjela ali ne) letališče (so ga naredili za Tuđmana, ko se je enkrat odločil prit pogledat:D) in tam pristajajo velikokrat nedeljski piloti (v gl. iz italije). Za tega se žal ni dobro končalo - pilot (oče) je umrl, ostali so preživeli (mama in dva sinova, samo en je govoril, hvalabogu, da je, da smo vsaj vedeli, da je še en spodaj (oni so bili na zadnjih sedežih, ne vem, zakaj ni nihče sedel ob njemu, ampak hvalabogu, sicer bi umrl še tisti). Bil je pa prelep sončen dan, brez sapice, nič narobe, še gledala sva letalo in se pogovarjala "A ni noro, kako nizko lahko letijo in obračajo!" In v tistem - bum - samo obrnilo ga je in direkt v morje, ki je tam že tako plitko, da ga je razturilo spredaj. Ni pa to nič kaj romantično, ko si zraven - morje celo črno od olja in krvi, nič ne vidiš, vrata so vsa zvita, da ne moreš odpret, ne veš, koliko ljudi je not, dva sploh ne govorita nič, čist v šoku, en se dere (hvalabogu, da je povedal), ampak res... saj je doživetje, ampak če bi vsaj vsi preživeli...

Sem pa mela včasih precej izostren občutek za take nesreče, kdaj se bojo zgodile ali pa kje, ampak po tem, ko so na tistem mestu, kjer sem mela tak občutek, enega zaklali, sem rekla, da se ne grem več in da rajši ne bi imela teh občutkov, dokler ne morem pomagat (sem bila še otrok). Zdaj mam sama otroke in moram zanje poskrbet in sem se odločila, da bom uporabljala to intuicijo za primere, ko mi recimo reši življenje (parkrat mi je - enkrat sem zavila iz ac, brez kakršnegakoli razloga, sem mislila, da sem mogoče tako utrujena, pa da mam zato tak slab občutek - in se sparkiram in v tistem slišim gasilce kako drvijo... malo naprej je bilo verižno trčenje, 40 avtomobilov, cela štala... midve bi bili glih nekje vmes), za drugo pa zdaj noečm nič, ker me samo mori, če ne vem, kaj naredit, nimam pa časa za vse. Mogoče se bom kdaj kasneje ukvarjala s tem, trenutno se pa trudim pomagat drugače, bolj klasično:). POtem sem vedela samo še takrat, kadar se je res kaj dalo enostavno naredit: recimo ena punca mi je zgledala nekam depresivna, ko sem šla mimo nje s kolesom in sem se ustavila in jo vprašala, če je ok. Nič takega, ampak se ji je vidno zvedril obraz:). Včasih rabimo, da nas kdo pocuka in samo preseka tisti tok misli... In to lahko naredimo vsi in je čisto lahko:)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: se vam je že kaj takega zgodilo?
11.4.2014 21:17:22   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: hanitah
A se vam je že zgodila kakšna neverjetna stvar?

Glede na to, da so se vse zgodile, torej nobena ni bila neverjetna.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu hanitah)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: se vam je že kaj takega zgodilo?
11.4.2014 21:23:36   
liliana
Same čarovnice na RR.....user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
11.4.2014 23:16:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: se vam je že kaj takega zgodilo?
13.4.2014 16:01:34   
liliana
Izgleda, da sem tudi sama čarovnicauser posted image ......ker so mi pri novem avtu dali zadnje tri številke registrske iste kot pri prejnšjem (pa niso 666user posted image )....

Samo jaz temu pravim naključje.....ali pa ne polagam pozornosti temu......v bistvu me je na to "naključnost" opozorila soseda, jaz verjetno še opazila ne bi......




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: se vam je že kaj takega zgodilo?
14.4.2014 17:09:00   
ronja
Samo jaz temu pravim naključje.....ali pa ne polagam pozornosti temu...

Seveda je naključje - ponsod.
Ni pa naključje, da ljudje eh mali hip prej zaznamo nevarnost, še preden se je uspela zgoditi - to je čisto resen poskus dokazal večkrat, so ga tudi ponavljali in so vedno isti rezultati: ljudje začutijo, ali je naslednja slika spokojna ali nasilna (med računalniško naključno izbranimi fotografijami, ki jih predvaja računalnik, nihče ne ve, kakšen bo naslednji prizor - amapk nekaj zgleda prej začutimo, v zelo hipni prihodnosti. MOgoče kdo kdaj tudi v manj hipni, kar pa ni nič nenaravnega, pač časa še nismo kaj dosti pogruntali, ga pa gotovo nekoč bomo oz. bojo (naši zanamci:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?