|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sangenic brezkasetni koš
1.3.2010 9:24:49   
Ivanuška
Pozdravljene,

prosim vas za vaše izkušnje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sangenic brezkasetni koš
1.3.2010 9:26:49   
Ivanuška
malo prehitro objavljeno...

skratka, namen imam kupiti brezkasetni!! koš za plenice Sangenic - http://www.pikapolonica.com/prva/brezkasetnikos1.jpg

Zanimajo me vaše izkušnje z njim, če ga imate. Ali res popolno zaduši vonj? Se ok obnese? Želim pa brezkasetni, ker nimam namene kupovati kaset, saj moj srček kaka 4x na dan.

Vnaprej hvala za odgovore user posted image

(odgovor članu Ivanuška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sangenic brezkasetni koš
1.3.2010 17:43:29   
mini86
js ga mam in sm ful zadovoljna z njem..
edino kar me moti je da pač ne morš dt notr kšn robček al pa palčko za ušesa kar ko zavrtiš ostane nekje vmes-upam da razumešuser posted image
je pa definitivno bolš k daš not navadno vrečko za smeti kokr pa une kasete kupvt..
js ti priporočam da ga kupšuser posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Ivanuška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sangenic brezkasetni koš
1.3.2010 18:58:53   
marjetica8
Mi ga tud mamo - SUPER ZADEVAuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sangenic brezkasetni koš
1.3.2010 19:38:19   
elaaa
Tudi mi ga imamo in je tako kot pravi mini86. Jaz pač snamem vrtljivi del in vržem robček ali palčko notri. Res dobro tesni in ne smrdi.
Lp

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sangenic brezkasetni koš
1.3.2010 22:29:53   
Ivanuška
super user posted image
hvala vsem za odgovore.
Lep pozdrav!

(odgovor članu elaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sangenic brezkasetni koš
2.3.2010 20:45:26   
marjetica8

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

js ga mam in sm ful zadovoljna z njem..
edino kar me moti je da pač ne morš dt notr kšn robček al pa palčko za ušesa kar ko zavrtiš ostane nekje vmes-upam da razumešuser posted image



Jst sem pogruntala nekaj: Če daš palčko ali robček čist na sredino in zavrtič ful na hitro, ne ostane vmesuser posted image ! Probiteuser posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sangenic brezkaset_ni koš
27.1.2012 15:03:51   
klarcy
kupim lepo ohranjen brezkaset_ni koš za plenice. če ga kdo ne potrebuje več..

< Sporočilo je popravil klarcy -- 27.1.2012 15:04:17 >

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sangenic brezkaset__ni koš
28.1.2012 10:51:17   
malaMravljica
Jaz ga imam in ne potrebujemo vec. Je zelo lepo ohranjen in ce zelis se lahko zmeniva na zs. Je pa DIAPER Champ, mislim da je velikost M, na racunu mi velikost ne pise.

http://www.google.de/products/catalog?hl=de&rlz=1T4SUNA_deDE237DE237&q=diaper+champ&gs_upl=0l0l0l4437lllllllllll0&um=1&ie=UTF-8&tbm=shop&cid=13259896702014300279#

< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 28.1.2012 10:54:47 >

(odgovor članu klarcy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Služba
Sašonka

Bi rajši ostale doma in skrbele za otroke ali bi po porodniškem dopustu odšle v službo in otroke prepustile, da jih vzgajajo drugi?

Služba (39%)

Dom (61%)


Število vseh glasov: 317

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!