|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   s koliko € ....
14.4.2012 16:56:32   
*miska.mcc*
pridete lepo čez mesec?

vem, da je bilo ze malo morje tem odprtih, ampak so že staaaare. pa bi šla jovo na novo. user posted image
se pravi: ko odtejete poloznice, kredite, vrtec....
koliko € potrebujete, da prezivite? da niste lačni, žejni, umazani.
pa brez cigaret in alkoholnih razvad. pač osnova za normalno, cloveka vredno zivljenje. hrana, pijaca, šamponi, pralni praški, razni prili in ceti, wc papir itd. itd.

mislite, da se da , z ne vem recimo s 300 € poštukat mesec?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: s koliko € ....
14.4.2012 17:12:39   
K_a_t_i
Verjento zelo odvisno, če vsak dan kuhaš kosilo za celo familijo, ali pa otroci jejo v šoli/vrtcu. Pa a naj se šteje denar, ki ga daš med službo za kosilo in kavo zraven? user posted image In seveda - kok članska družina? 2, 3, 4, 5, več?

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: s koliko € ....
14.4.2012 17:14:24   
MissTerious
Lepo pridemo čez? Tega za nas ne morem reči. Imamo cca 750 e mesečnih dohodkov (brez otr.dodatka, ki ga čakamo že od decembra), s tem, da gre takoj, ko dobim plačo, 300e za najemnino...pri hrani in nujnih gospodinjskih zadevah (pralni praški, šampon, milo, plenice, čistila) moram biti zeeeeeelo skromna, da pridemo skozi, ker imam terensko delo in zatankam za cca 100e na mesec...da ne omenjam položnic itd...Pa vsak mesec guramo in mukoma čakamo plačo. Kako nam rata še sama ne dojamem. Ni ravno rožnato.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: s koliko € ....
14.4.2012 17:16:21   
*miska.mcc*
uf, si zakomplicirala...user posted image

ok....pejmi na mojo situacijo. kuham vsak dan za 5 člansko druzino.
mi2 ne zajtrkujeva. trije otroci pa. vsak dan 1 orenk obrok. 1x pozno kosilo, drugič vecerja. (odvisno od dneva) ampak ponavadi, ko kuham kosilo, kuham tako, da nam ostane tudi še za vecerjo. fanta jesta v šoli ampak itak lačna domov prideta.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: s koliko € ....
14.4.2012 17:17:26   
*miska.mcc*
Miss terius pridem k tebi na tečaj. user posted image

se pravi: 750 - 300 (najemnina) - 100 (bencin) - 100 (poloznice-minimalno) ostane 250.

kolko clanska druzina?


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 14.4.2012 17:19:24 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: s koliko € ....
14.4.2012 17:18:13   
LuLu
Jaz sem včasih tudi z manj. Pa trije smo bili. Zdaj sem pa že malo razvajena.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: s koliko € ....
14.4.2012 17:21:20   
alda
pri nas je do zdaj kar šlo: kredit ,položnice, kurilno olje na obroke,
ostane caa 600-700€ vendar je treba še vsaj 1xna teden tankat,ker ima mož caa30km v službo v eno smer, pa potem še teren,sprotni šolski izdatki/razni avtobusi, pa razne pasje procesije, kjer po mišljenju šolnikov morajo biti naši geniji zraven,hrana,kozmetika,kak kos oblačila,obutve /za otroka imam srečo user posted image da sta različnega spola, pa še 7let razlike,tako da skoraj nič ne moreta ponosit drug od drugega/...in konec mesca neka pozitivna nula.
Da bi kaj dal čl. na stran misja nemogoče,
V jesen ko bo pa pri hiši še srednješolka ,ki bo v dijaškem domu bo pa ziher vsak mesec - na bančni kartici user posted image
upam le,da bomo imeli še službe in plače,pa bomo nekak zmogli!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: s koliko € ....
14.4.2012 17:25:12   
alda
No pri nas smo 4.+gospa psica, ki dobi vsak mesec 1velki paket briket iz Lidla,
zajtrk jemo jaz in otroka, kosilo kuham vsak dan za vse 4.,večerjo tudi vsak dan, je pa bolj izi varianta: rogljički, krofki, čokolino, kakav, čaj ,..mož pa kdaj tudi kak salam, sir/on lahko ker nima težav z želodcem user posted image user posted image /

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: s koliko € ....
14.4.2012 17:30:20   
MissTerious
Mi smo 4-članska družina...pa čaram s financami. Če sem iskrena, si vsak mesec naredim finančni plan in seznam, kaj moram kupit od hrane (in kje so kake akcije), potem pa naredim v enem dnevu šoping za cel mesec (vse od mesa do mleka, testenin, olja, moke,.....)...kruh pečem doma...drugače ne bi niti približno prišli čez mesec.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: s koliko € ....
14.4.2012 17:42:05   
nananaja
Smo 4članska družina. Za položnice (komunala, elektrika, telefon, vrtec, dodatno zavarovanje) plačamo 210€, ko dobimo odločbo za subvencijo vrtca, se bo ta znesek dvignil za 100€. Ker živimo s tastom, elektriko plača on, ostale položnice sem naštela. Za delikateso, kozmetiko, čistila... plačamo okoli 200€ mesečno, potem še letno okoli 350€ za hrano na zalogo (meso, krompir), kurjava okoli 1200€ delimo s tastom, mi nekaj več kot on. Jaz vozim v službo 40km v eno stran, torej je nekaj tudi za gorivo. Najemnine nimamo, imamo pa stroške vzdrževanja hiše in obnovo.
Aja, dnevno kuhamo kosilo in večerjo za vse.


< Sporočilo je popravil nananaja -- 14.4.2012 17:47:19 >

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: s koliko € ....
14.4.2012 17:43:37   
Lolek in Bolek
Miš ko si napisala tole vprašanje, me je kar potreslo; Pri nas je situacija sledeča; smo pa 3-je
220 € vrtec
360 €  za stanovanje
135 € za avto jaz
120 €za avto moj soprog
cca.250 -300 € vse položnice (elektrika, stanovanje, časopis, internet, obveznosti za stanovanje, etc)
- Koliko izbaciva za benzin, sploh še nisva dala skupaj, ker se oba voziva, na različne kraje on LJ, jaz BLed.
Potem pa še špecerije, pa moramo kar gledati, ker komaj prilezemo skozi mesec, včasih tudi zmanjka.....

(odgovor članu MissTerious)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: s koliko € ....
14.4.2012 17:50:50   
*miska.mcc*
no, mi2 vsak mesec odstejeva 500 €. brez da bi sploh razmisljala. 200 € kredit za hiso. cca 100 € šola, cca 100 € elektrika in komunala, 70 € internet, tv.

za hrano itd pa pojma nimam. in sem se odlocila, da bom 20. 4. zacela pisat za cisto vsako pič***ijo, ki jo bomo kupili. ma čisto vse. da sploh vidim koliko zapravimo. pa kaj nucamo dejansko, kaj pa so brezvezarije.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: s koliko € ....
14.4.2012 18:32:29   
TomTaylor
4 članska družina: 400 evrov za mesečno fasungo (v katero je všteta tudi kozmetika za družino, pralni prašek in hrana ter stelja za papagaja). Po plačilu vseh rednih stroškov (bencin..) in obveznosti (položnice, krediti) nama na računu zadnje dni pred plačo ostane tam kakih 30 evrov ali pa še to ne. Pa rada bi samo dodala, da sva oba v JU, samo za oris, kako superduper plače imamo nekateri v tem sektorju...

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: s koliko € ....
14.4.2012 18:54:23   
Tutan
3 članska družina - za hrano cca 250€, odvisno kak mesec več, drugi manj. Danes smo šli recimo v fasngo, pa sva nakupila hrane za okoli 75€, ki bo zdržala 14 dni, dokupit je potrebno še samo kruh vsaki drugi, tretji dan (nismo neki kruhojedci in imamo četrt rženega 2-3dni). Za 1x še ne gledava kaj kupujeva - mleko mora biti polnomastno, obvezno alpsko, Nutela mora biti Nutela, moka mora biti tista, ki smo jo navajeni za določene zadeve. Tudi jajce še vedno kupujeva domače, talna reja, pa čeprav se cifra giblje že pri 2€. Tudi soke izključno od Fructala, pa spet tega ne spijemo nekaj ulala - večinoma vodo, na zalogi pa je vedno sok, al jagoda, marelica ali breskev - če pridejo obiski, ali pa če se komu zazdi, da bi kak sok s smetano in mrvicami user posted image .... tudi sladkarije so še vedno original, oziroma kaj imamo radi. Ampak spet - načeloma čez vikend kakšen sladoled na kavču......
Za prašek, tuš gele, kozmetiko itn pa načeloma dam v Mullerju mesečno nekje 70€.
Za malico si ne štejem zraven. Dobim plačano in toliko načeloma tudi zapravim (recimo v petek sem si šla po tunino solato+2 kornšpica in je bilo 4€...tako da to pa niti ne štejem k družinskemu proračunu, čeprav kakšen dan kupim samo kakšno bombetko+jogurt, včasih gremo pa na orng kosilo, ki pride tudi po 7,8€, ampak mislim, da za malico zapravim, toliko, kot dobim).

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: s koliko € ....
14.4.2012 19:21:28   
K_a_t_i
Jaz lahko odgovorim malo drugače - 2 zaposlena s službo, ki traja ena do 16h in druga do 17h (to so ideali user posted image ). Torej oba jeva kosila zunaj - v Ljubljani, v okolici moje in njegove službe, je malica (glavna jed s solato) 6€ -> mesečno to nanese 12€*22 dni - 265€. Račun na Mercator Piki je pa mesečno med 250 in 300€. Res je, da tam kupujem tudi vsa darila za rojstni dan, imamo še pleničarja, ampak to je pa to od "nestandarda". Fanta imata kosilo v vrtcu. Torej - skupaj to znese nekje okrog 550€. Če bi kuhala doma (pa mi je škoda tistih 2h ur časa, ki jih imamo pa še čas za kosilo ob 18h se mi ne zdi najbolj primeren), bi bilo verjetno kaj manj.
Tako da - ne, mi s 300€ na mesec za vso hrano in kozmetiko (pri tem mislim šampone, detergente ipd.) ne bi prišli skoz...

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: s koliko € ....
14.4.2012 20:39:01   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

pridete lepo čez mesec?

vem, da je bilo ze malo morje tem odprtih, ampak so že staaaare. pa bi šla jovo na novo. user posted image
se pravi: ko odtejete poloznice, kredite, vrtec....
koliko € potrebujete, da prezivite? da niste lačni, žejni, umazani.
pa brez cigaret in alkoholnih razvad. pač osnova za normalno, cloveka vredno zivljenje. hrana, pijaca, šamponi, pralni praški, razni prili in ceti, wc papir itd. itd.

mislite, da se da , z ne vem recimo s 300 € poštukat mesec?



Torej, če ne štejemo položnic in kredita (drva, registracije avtomobilov)...
porabimo 500-600€ na mesec za hrano, pijačo, kozmetiko, prašek, delno tudi oblačila in obutev.

Kadimo ne, alkohola porabimo zelo malo, moram reči, da nimamo nekih dragih razvad user posted image  
Veliko hrane pridelata doma tašča in mama doma (krompir, večina zelenjave, solata v topli gredi celo leto,...). Kuhamo doma. Ven gremo jest za kakšen rojstni dan. Na srečo ne delava izven kraja bivanja - torej ni velikih stroškov z malico.

Ali bi se dalo s 300€? Mi bi po moje zmogli, če bi pri hrani malo gledali kje jo kupujemo (da ni glih barilla, golica, rio mare, barcaffe)... potem bi se najbrž dalo.
Res pa si ne predstavljam s 300€ preživeti v Lj, brez vrta, s stroški še za urbano pa kafetkanje...
(mi "na kmetih" s kolegi kofetkamo na svojih dvoriščih)

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: s koliko € ....
14.4.2012 21:21:02   
Kerensa*
Smo štirje (2 odrasla in 2 otroka) + ga. Pes in če ne štejem najemnine in položnic, potem zadnje čase z manj kot 600€/mesec (v ta znesek niso všteti cigareti, temveč hrana, pijača, izdelki za gospodinjstvo in go. Pes) ne znamo priti skozi.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: s koliko € ....
14.4.2012 21:34:47   
2sneg13
Dejansko se bo na veliko stradalo.user posted image Ne rečem, da nam gre slabo, ampak mesečni odhodek kredita in najnujnejših položnic presega 1200€. Res ne vem kako preživi(te) (jo) s takimi plačami, ki ne niso večje od vsaj 700€. Res ne.user posted image In mi je hudo za vsako zgodbo posebej, ki jo berem ali vidim situacijo na lastne oči. Kaj vse se morajo starši odreči.user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: s koliko € ....
14.4.2012 21:37:36   
Kerensa*
Mi razpolagamo z dohodkom cca. 1.500€ mesečno. Že res, da imamo cca. 700€ samo stanovanjskih stroškov, ampak zaenkrat še nismo lačni, žejni, bosi ali na cesti. Pravzaprav bi si, če bi znali (ali želeli?) pametneje ravnati z denarjem, lahko privoščili kar dosti več, kot si. Pa nismo na vasi, ampak sredi glavnega mesta - brez vrta in hleva z domačo hrano.

Sem bila pa prelena za zapisovanje in planiranje - navadila sem se samo, da povsod vzamem račun in te račune potem spravljam. Pri tem pa sem dosledna in tako zdaj vem, kam gre koliko denarja.

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: s koliko € ....
15.4.2012 6:48:51   
josephine27
koliko € potrebujete, da prezivite? da niste lačni, žejni, umazani.
pa brez cigaret in alkoholnih razvad. pač osnova za normalno, cloveka vredno zivljenje. hrana, pijaca, šamponi, pralni praški, razni prili in ceti, wc papir itd. itd.


mi porabimo za te stvari cca. 400 eurov mesečno. kupujemo pa veliko lokalnih stvari ( pri kmetih) v trgovinah pa ne spremljamo akcij, pa tud veliko bio izdelkov kupujemo. skratka pri hrani ne šparamo. nekaj zelenjave sicer pridelamo doma ampak manj kot polovico. čistimo pa večinoma s kisom, sodo, kupujemo samo tablete za pomivalni stroj in pralni prašek. smo 4 članska družina.

velik strošek je pri nas gorivo, ker se oba voziva daleč v službo, povrnejo pa le del. tako, da 300 eurov skurimo. na žalost pri tem ne moreva šparat.

oblačila in obutev za otroke in zase kupujemo občasno tako, da ne vem koliko porabimo v ta namen. odvisno od meseca.

mislite, da se da , z ne vem recimo s 300 € poštukat mesec?

pri nas se ne izide, ker nam 300 eurov še za gorivo skoraj ni dovolj. če bi štela samo hrano, čistila,... pa se verjetno da. spet odvisno spet od velikosti družine.




(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: s koliko € ....
15.4.2012 9:16:58   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

koliko € potrebujete, da prezivite? da niste lačni, žejni, umazani.
pa brez cigaret in alkoholnih razvad. pač osnova za normalno, cloveka vredno zivljenje. hrana, pijaca, šamponi, pralni praški, razni prili in ceti, wc papir itd. itd.


mi porabimo za te stvari cca. 400 eurov mesečno. kupujemo pa veliko lokalnih stvari ( pri kmetih) v trgovinah pa ne spremljamo akcij, pa tud veliko bio izdelkov kupujemo. skratka pri hrani ne šparamo. nekaj zelenjave sicer pridelamo doma ampak manj kot polovico. čistimo pa večinoma s kisom, sodo, kupujemo samo tablete za pomivalni stroj in pralni prašek. smo 4 članska družina.





Pa kakšne cene imajo ti kmetje oz. ti bio proizodi pri vas? Ker mi smo tudi 4-je, pa za 400 evrov/mes. moramo kar dobro gledat na cene oz. pokombinirat kje lahko damo kkšen evro več in kje potem manj. Pa tudi akcije spremljam predvsem za tablete za pomivalni stroj/ praške /mehčalce oz. za vse tisto kar običajno kupujemo. Večino kupim Hofer/Lidl. Pa tudi vrtiček imam in nekaj pridelam, višek pospravim v skrinjo...Pa vseeno..Ali res toliko pojemo?!... Pa nismo neki pretirani jedci, normalno grajeni, prej suhih postav. Ok, res grickamo vsi skoz nekaj skozi cel dan..No, po tvojem postu si mi ful dala mislit - da vi štirje pridete s 400 skozi pa ne šparate pri hrani. Hudiča, kje delamo mi napako?

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 15.4.2012 9:21:45 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: s koliko € ....
15.4.2012 10:15:24   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

koliko € potrebujete, da prezivite? da niste lačni, žejni, umazani.
pa brez cigaret in alkoholnih razvad. pač osnova za normalno, cloveka vredno zivljenje. hrana, pijaca, šamponi, pralni praški, razni prili in ceti, wc papir itd. itd.


mi porabimo za te stvari cca. 400 eurov mesečno. kupujemo pa veliko lokalnih stvari ( pri kmetih) v trgovinah pa ne spremljamo akcij, pa tud veliko bio izdelkov kupujemo. skratka pri hrani ne šparamo. nekaj zelenjave sicer pridelamo doma ampak manj kot polovico. čistimo pa večinoma s kisom, sodo, kupujemo samo tablete za pomivalni stroj in pralni prašek. smo 4 članska družina.





Pa kakšne cene imajo ti kmetje oz. ti bio proizodi pri vas? Ker mi smo tudi 4-je, pa za 400 evrov/mes. moramo kar dobro gledat na cene oz. pokombinirat kje lahko damo kkšen evro več in kje potem manj. Pa tudi akcije spremljam predvsem za tablete za pomivalni stroj/ praške /mehčalce oz. za vse tisto kar običajno kupujemo. Večino kupim Hofer/Lidl. Pa tudi vrtiček imam in nekaj pridelam, višek pospravim v skrinjo...Pa vseeno..Ali res toliko pojemo?!... Pa nismo neki pretirani jedci, normalno grajeni, prej suhih postav. Ok, res grickamo vsi skoz nekaj skozi cel dan..No, po tvojem postu si mi ful dala mislit - da vi štirje pridete s 400 skozi pa ne šparate pri hrani. Hudiča, kje delamo mi napako?


to pa tudi mene zanima !


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: s koliko € ....
15.4.2012 11:49:40   
ZARA
Uf, eni ste skromni. Vsaka vam čast za te številke, res. Mi smo trije in porabimo zihr 400€ na mesec. Seveda je odvisno, včasih manj, včasih več.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: s koliko € ....
15.4.2012 12:28:35   
Lianna
Jaz mislim, da ima velik vpliv na porabo € za hrano tudi to kaj se je in koliko se kuha. Če nekdo je od mesa npr. predvsem perutnino bo zapravil manj kot jaz, ki imam raje npr. svinjsko ribco, biftek, teletno. Ker jaz dam za dva telečja zrezka 7€, nekdo pa za 4 piščančje zrezke 3€. Odvisno je tudi v katerih trgovinah se kupuje večina hrane. Midva enkrat na mesec opraviva velik nakup v Leclercu, potem pa še vsak dan ali vsak drug dan obisk Mercatorja, tržnice...itd. Kosila oba jeva doma, tako da kuhava vsak dan. Sokovi so vedno doma, sladkarij skoraj ne jeva oz. spečem sama, ker mi je tako bolje.  Midva sva dva in porabiva za hrano, kozmetiko in čistila (to kupujeva po potrebi) okoli 350€/mesec...kakšen mesec več, kakšen manj. Pri hrani nikoli ne šparava. Se pa pozna tudi to, da nimava otrok.

< Sporočilo je popravil Lianna -- 15.4.2012 12:30:37 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: s koliko € ....
15.4.2012 12:52:37   
Sibil_
Jaz kuham vsak dan, smo trije, res da smo kr mesojedci, ampak pod 600 € mesečo za hrano in čistila težko pridemo. Je pa res da imamo sok vedno na zalogi, pa kako vino, pa sladkarije...mah, ne vem, hrana se mi zdi ful draga zadnje čase, pa meso sploh.

Čestitke tistim, ki pridete tako poceni skozi. user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?