|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rolka
16.1.2012 12:01:42   
Paštetka
Naš mali si želi rolko..
Ok, zdaj pa mi povejte kakšno kupiti za začetnike.
Mogoče jo katera ima pa jo proda?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rolka
16.1.2012 12:19:56   
Ajra RR
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Naš mali si želi rolko..
Ok, zdaj pa mi povejte kakšno kupiti za začetnike.
Mogoče jo katera ima pa jo proda?user posted image


Mi imamo tisto, ki se pregiba. Pojma nimam, kako se ji reče. Jo je lani kupila hči in fejst padla z njo. Zdaj stoji v kotu. Se noče več vozit z njo.

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rolka
16.1.2012 12:33:18   
Paštetka
kakšno, ki se pregiba?user posted image

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rolka
16.1.2012 13:03:41   
Ajra RR
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

kakšno, ki se pregiba?user posted image


Na sredini se pregiba, taka je, bolj v obliki podolgovate osmice. Izgleda čist enostavnoo za vozit se, samo ni.

Ma, za rolko poglejte v kaki športni trgovini. Najbrž imajo kaj za začetnike.

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rolka
16.1.2012 13:21:49   
mateyka
takole zgleda http://www.ainvest.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wid=4406&detailID=11402&segid=0&ime=Rolka_za_deskanje,_wave_board_JB8401

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rolka
16.1.2012 13:30:56   
NinaŠ
Pomoje si tvoj sin želi navadne rolke. Tista "ki se prpogiba" ima le 2 koleščka in je za malo večje otroke, z njo se ne da izvajati prav veliko trikov in potrebne je kar nekaj spretnosti (ravnotežje, koordinacija nog,..) Če boš zavila v prvi Hervis (ipd) in kupila eno, za začetek ne boš nič zgrešila. Seveda pa še vedno lahko zaviješ v kako skate trgovino, kjer ti bodo sestavili rolko, ki bo prilagojena njegovi teži (pa še to mislim, da so samo do 50 kg in potem navzgor), vendar se pripravi na kar velik strošek (ki ga pomoje za začetek ni treba). 

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rolka
16.1.2012 13:43:25   
Paštetka
user posted image

ne dam več kot 20 eurov user posted image
Po moje bi res najboljše bila navadna.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rolka
16.1.2012 14:02:27   
NinaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

user posted image

ne dam več kot 20 eurov user posted image
Po moje bi res najboljše bila navadna.
 
No pol pa Hervis, Intersport,..... samo upam, da jih zdaj sploh imajo v trgovini ko ni sezona user posted image ali pa Toys, tam sem zanjo dala 15€ user posted image in to sredi februarja user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
16.1.2012 14:18:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rolka
16.1.2012 15:49:16   
petruska
Rolke za tamale so čist poceni, zadnjič so jo v eni otroški prodajalni v cityparku pordajali pa je bila 2 € znižana, več kot 10 € pa ni nobena. Tako, da se ti ne splača stare kupit.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rolka
16.1.2012 17:57:47   
kajalin*
js nebi kupovala najcenejše,ker to je tak k rolerji, slabi koleščki,slaba kvaliteta, posledično pa tudi upad interesa... Imaš jih v sport direkt od 7 eur dalje, ampak ti ne garentiram kakšna je...

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rolka
16.1.2012 18:46:43   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

js nebi kupovala najcenejše,ker to je tak k rolerji, slabi koleščki,slaba kvaliteta, posledično pa tudi upad interesa... Imaš jih v sport direkt od 7 eur dalje, ampak ti ne garentiram kakšna je...


Te sem videla kakšen mesec dva nazaj. Sem jo že držala v roki, pa sem se prebislila, ker me je ravno cena postavila pod vprašaj,kakšna je kvaliteta.
user posted image
Ker se na rolkanje ne spoznam, zato tukaj sprašujem kaj predlagate.
Mali je športen tip, vendar kaj extra, kislim, da za začetek ne rabi. Naj raje prvo uniči in ko bo že bolj obvladal dobi ( če bo še aktualno seveda), drugo.
Tako, ki bi se pa po 10 vožnjah prelmila, ali takoj okrušila, pa tudi ne bi. user posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: rolka
16.1.2012 20:38:55   
NinaŠ

Tako, ki bi se pa po 10 vožnjah prelmila, ali takoj okrušila, pa tudi ne bi. user posted image
 
user posted image jaz ti za tisto za 15€ iz Toysa jamčim da zdrži marsikaj user posted image mi je po 3 letih še nismo uspeli prelomiti user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: rolka
17.1.2012 17:54:59   
katjandraž
Jaz sem jo hčeri kupila v Kiku in je bila zelo slaba. Koleščka so namreč tako zanič, da se tudi vozit ne moreuser posted image . Zdaj čakamo soseda, da nam da koleščka s svoje stare rolke, ki je več ne potrebuje. Fajn poglej, če se koleščka dobro vrtijo.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?