|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ritem po odhodu v službo
12.1.2009 22:26:41   
lejla14
Pozdravljene.

Čez teden dni bom morala spet v službo. Me pa zanima, ali ste drugačen ritem uvajale že pred odhodom, ali pa enostano šele z dnem odhoda? Ker jaz še kar pustim, da zjutraj spi tudi do devetih, desetih, no če se prej podoji.  Potem pa bo treba precej zgodaj vstat. Tudi z dojenjem še ne vem, kako bo potem. Kako ste ve se pripravile na odhod v službo oz. če ste se?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ritem po odhodu v službo
12.1.2009 22:33:28   
CUKRČEK
To se tudi jaz sprašujemuser posted image Mojadva tudi spita oz. vsi trije spimo najmanj do devetih. Pol bo pa kriza. Zame in za njijuuser posted image user posted image
Mah nič, mi bomo do konca tole "rulal". Pol bomo pa že sprot videli, kako bo šlo. Zdaj moramo skoristit, da lahko tolk dolg spimo.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu lejla14)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ritem po odhodu v službo
12.1.2009 22:40:29   
sttj
povem vam,da je grozno,tudi jaz ju moram zjutraj zbujat,da gremo v vrtec,če sta šla k babici sta šla takoj spat,približno čez eno uro,sedaj pa se vstaneta ob pol sedmih,ob 11h pa gredo komaj spat,pomojem sta full sitna,popoldan pa tudi več ne gresta spat pa je spet groza,se mi kar smilita,pa še zelo lačna prideta domov,ker imajo pred spanjem kosilo,potem pa samo malo malice,meni to ravno ni vredu.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ritem po odhodu v službo
13.1.2009 6:37:17   
CatJa
Nisem. Spat hodi enako kot prej, nekje med sedmo in osmo, zjutraj pa pač vstane ob sedmih in ne več ob osmih. Včasih vstane že tudi ob šestih. Odstavil se je sam pred enim mesecem.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu lejla14)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ritem po odhodu v službo
15.1.2009 13:27:30   
tominikapiki
če naš vstane ob pol sedmih, ga ob pol enajstih sigurno zmanjka...v vrtucu bo pa ob 12-ih šele kosilo in potem spat..je pa rekla ena frendica, da njena punčka v vrtcu enostavno prej zaspi (medtem ko imajo drugi kakšne dejavnosti) in da jo pustijo spat...bomo vidli kako bo pri našem...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ritem po odhodu v službo
15.1.2009 20:45:57   
Klaudia
Kaj pa tiste, ki imate otroke v izmenskem vrtcu?

Zdaj hodi spat okoli 20h, potem pa bova po 21h šele doma user posted image

No do februarja imamo še čas, potem bomo pa vidli...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu tominikapiki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?