|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   retenca testisov in fimoza lulčija!
12.8.2009 14:55:45   
emina83
No, kot je zgoraj omenjeno imam sina (10 mes), kateremu se jajčka še niso spustila, za povrh ima pa še lulčija čist zlepljenega.

Tako da ga čaka opertivni poseg - fiksacija obeh jajčk v mošnjo (vsako posebej zaradi možnosti vnetja) pa še cirkumcizija lulčeka.

Strah me je kot psa, kak bo vse skup potekalo in kak bo to potem sploh zgledalo, že zdaj vem da me bo po posegu kr strah pokukat v pleničkouser posted image user posted image user posted image

Zanima me ali je katera imela podobno situacijo in vsaj približno ve kaj me čaka in lahko del tole izkušnjo z mano?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: retenca testisov in fimoza lulčija!
12.8.2009 16:36:49   
grahek85
Mojemu bratcu so obrezali lulčija, ker je imel kožico popolnoma zaraščeno na glavico in je imel že težave z lulanjem. Star je bil toliko, da je ravno postal malo bolj samozavesten na nogah, se pravi kake 15 mesecev. Je bil pa popolnoma obrezan.
Kar par dni po operaciji se ni postavil na noge, moralo ga je precej boleti. Izgledalo pa niti ni tako zelo grozno, mogoče na začetku, ko je bil preostali del kožice še natečen in je izgledal kot cvetačka. Po kakem tednu bi bilo verjetno vse ok, pa se je štorček precej ruknil v predel lulčka in potem par dni spet ni nič hodil naokoli. Če gledam splošno, glede na obseg operacije in glede na mesto, bi rekla, da smo pričakovali, da bo huje. Ni bil piknik, samo je šlo. Tudi zarastlo se je vse vredu in razmeroma hitro.    


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: retenca testisov in fimoza lulčija!
14.8.2009 9:53:25   
emina83
Grahek, hvala...


Drugače pa upam, da bo vse potekalo, tako kot mora in da ne bo zapletov...

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: retenca testisov in fimoza lulčija!
14.8.2009 11:01:58   
Tisana
Punce, brez zamere, samo... lulčija, jajčka, pa pol še grahek... ni kaj, da se človek ne bi nasmejal user posted image



PS: pa da ne bo katera prav prizadeta, to nima nič z vašimi problemi, ampak samo z izrazoslovjem


_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: retenca testisov in fimoza lulčija!
14.8.2009 12:49:33   
grahek85
Ma ja tistemu smokiju težko rečeš kako drugače... se vse zdi kot precenjevanje....user posted image  

_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: retenca testisov in fimoza lulčija!
14.8.2009 15:15:34   
emina83
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobre ste!


Sam mene še vseen bega to, da nobena nima nč za povedat, pa menda ja ni moj sin edini s temi težavami...user posted image

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: retenca testisov in fimoza lulčija!
17.8.2009 8:40:12   
Tisana
jah, kaj naj rečem, so same punce user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Cepljenja
Miška2006

Poleg rednih cepljenj, bi otroka cepila še za....

Vodene koze (norice) (13%)

Pneumokok (5%)

Rota virus (33%)

Tuberkuloza (11%)

Ne bi dodatno cepil (27%)

Sploh ne bi cepila otroka niti za redna cepljenja (10%)


Število vseh glasov: 283

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!