|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   resno mi povejte
27.5.2008 9:04:48   
snake
ma kdo posluša murkota in kdo kupuje njegove cdeje????????
s sodelavko smo gledale na youtubu njegove filmčke, pa smo se skoraj usrale, tako da zdaj ko me ne prime zjutraj srat, vem kaj pogledat za pospešitevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


drugače pa je vprašanje resno, res me zanima kdo ga posluša???


_____________________________

življenje je lepo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: resno mi povejte
27.5.2008 9:09:38   
srki
Jaz ne, niti ne berem od njega nič. Samo zato, ke je nek sluzavec, pa mi ja ne bo časa kradel, da bom šla gledat na net ali kam drugam, kako se npr. sramoti. Niti enega njegovega komada ne poznam, ali pa sem ga že slišala, pa nisem vedela, da to on poje.

Samo ne razumem pa, če je nekdo tako beden, zakaj ga tako opevate in pišete o njem?

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: resno mi povejte
27.5.2008 9:09:45   
tanikaa
Jaz. user posted image user posted image user posted image  Če verjameš. Zaenkrat nisem nagnjena k sadomazo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: resno mi povejte
27.5.2008 9:11:01   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki


Samo ne razumem pa, če je nekdo tako beden, zakaj ga tako opevate in pišete o njem?


Nekaj podobnega sem mislila vprašat. Pa da se vam da, no....če takih ne bi bilo, ki ga non stop ne po zobeh vlačili, kot ve tukaj, tudi Murko ne bi obstajal v taki veličini user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: resno mi povejte
27.5.2008 9:12:03   
snake
zaradi smeha srki, jaz sem se tako nasmejala včeraj s sodelavko, sem se res skoraj usrala od napenjanja!




_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: resno mi povejte
27.5.2008 9:16:35   
Naja30
On je en tak fenomen kot je bil Fredi Miler. Kmalu ga nikjer več ne bo.

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: resno mi povejte
27.5.2008 9:22:15   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: snake

zaradi smeha srki, jaz sem se tako nasmejala včeraj s sodelavko, sem se res skoraj usrala od napenjanja!





Aja, meni to pač ni smešno. Če je pač tak, kakršen je, slavo pa očitno ima, četudi bo  mogoče kmalu izumrla. Piše se pa vsepovsod o njem.

Nekako pa tudi nisem tip, da bi se posmehovala, pa naj bo to Murko, Werner, Helena Blagne,.....

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
27.5.2008 9:25:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: resno mi povejte
27.5.2008 9:29:01   
snake
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: resno mi povejte
27.5.2008 9:36:29   
pijja



Hudo je,ja resno.Bogi revež user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: resno mi povejte
27.5.2008 9:41:25   
puncica
Men je pa tip zanimiv, ne morem verjet kako se lahko eden tako norca dela iz sebe ampak še zdej nisem pogruntala a se tega sploh zaveda al neuser posted image  

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: resno mi povejte
27.5.2008 9:58:19   
kristinaj
jaz sem prvič zanj slišala, ko se je na 24 ur pojavil članek, da se je poročil.. .deluje tako pedersko......

da bi pa kaj od njega kupila, mi na kraj pameti ne pade, pa niti ne vem v kakšnem žanru muzike deluje... 

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: resno mi povejte
27.5.2008 10:02:07   
Mišni
Meni se tudi čudno zdi, zakaj toliko pišete o njem. Jaz ne vem ne kdo je, niti ga nisem še slišala ust odpreti, v bistvu sme videla kakšni dve njegovi slikci, pa še  to po moje tukaj. In sem že pozabila, kako izgleda, ker me ne zanima.

A je Mariborčan pa vas je tu veliko iz Maribora ali kako? In je tam to glavna tema sproščujočih debat? Mogoče je to to ... čeprav ne vem, zakaj.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: resno mi povejte
27.5.2008 11:07:26   
HuAnita
Mah, saj ene pa nenehno o Nini Osenar pišete, pa o vsaki slavni Slovenki, ki je zanosila, pa o likih iz BB, tako da mislim, da smo vsi tam tam....
Lahko pa ti povem, da nimam in ne bom kupila CDja niti od Murkota niti od Osenarjeve. user posted image user posted image user posted image   Nazadnje sem kupila CD on Mance Izmajlove, pa so mi sodelavci v službi povedali, da ne zna petiuser posted image , pa mi je ravno do Bagdada, ker meni je všeč, dobila pa sem tudi Cd od New Swing Quarteta, ki ga zdaj poslušam v avtu.
Aja, za dušo pa poslušam Sanjo Grohar, ne, ne Rebeko Dremelj!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: resno mi povejte
27.5.2008 11:32:12   
snake
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Mah, saj ene pa nenehno o Nini Osenar pišete, pa o vsaki slavni Slovenki, ki je zanosila, pa o likih iz BB, tako da mislim, da smo vsi tam tam....
Lahko pa ti povem, da nimam in ne bom kupila CDja niti od Murkota niti od Osenarjeve. user posted image user posted image user posted image   Nazadnje sem kupila CD on Mance Izmajlove, pa so mi sodelavci v službi povedali, da ne zna petiuser posted image , pa mi je ravno do Bagdada, ker meni je všeč, dobila pa sem tudi Cd od New Swing Quarteta, ki ga zdaj poslušam v avtu.
Aja, za dušo pa poslušam Sanjo Grohar, ne, ne Rebeko Dremelj!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: resno mi povejte
27.5.2008 12:44:59   
muška
Fant je hodil na šolo s prilagojenim programom, in ni je ravno z lahkoto izdelal. Vam je zdaj kaj več jasno?

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: resno mi povejte
27.5.2008 12:48:17   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Fant je hodil na šolo s prilagojenim programom, in ni je ravno z lahkoto izdelal. Vam je zdaj kaj več jasno?


no, evo, tukaj se pa dnevno norca iz njega delajo user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: resno mi povejte
27.5.2008 12:50:11   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: snake

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Mah, saj ene pa nenehno o Nini Osenar pišete, pa o vsaki slavni Slovenki, ki je zanosila, pa o likih iz BB, tako da mislim, da smo vsi tam tam....
Lahko pa ti povem, da nimam in ne bom kupila CDja niti od Murkota niti od Osenarjeve. user posted image user posted image user posted image   Nazadnje sem kupila CD on Mance Izmajlove, pa so mi sodelavci v službi povedali, da ne zna petiuser posted image , pa mi je ravno do Bagdada, ker meni je všeč, dobila pa sem tudi Cd od New Swing Quarteta, ki ga zdaj poslušam v avtu.
Aja, za dušo pa poslušam Sanjo Grohar, ne, ne Rebeko Dremelj!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ne spadam zraven. Prej mi je mimo, ko se o takih piše.

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: resno mi povejte
27.5.2008 12:51:10   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: muška

Fant je hodil na šolo s prilagojenim programom, in ni je ravno z lahkoto izdelal. Vam je zdaj kaj več jasno?


no, evo, tukaj se pa dnevno norca iz njega delajo user posted image


Ne daj bože, da se komu od naših otrok kaj takega zgodi, a?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: resno mi povejte
27.5.2008 12:53:20   
srki
Dodala bi pa tudi to, da mi je še bolj bolno, da ljudje sodimo(jo) druge po tem, kaj kdo posluša. Spomnim se samo teme, ki je bila od Wernerja. Mislim, kot da je zdaj kaj s človekom, ki ga posluša, ali pa koga drugega, narobe. Vsak ima svoj okus in zato še ne pomeni, da je pa tudi nekdo slab (če imajo že pevca/pevko za slabega in ne vem kaj še vse).

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
27.5.2008 13:35:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: resno mi povejte
27.5.2008 13:45:58   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Mah, saj ene pa nenehno o Nini Osenar pišete, pa o vsaki slavni Slovenki, ki je zanosila, pa o likih iz BB, tako da mislim, da smo vsi tam tam....


Ja, no, O.K., ampak jaz tega Murka niti slučajno po TV nisem še nikoli videla. Zato mi je čudno.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: resno mi povejte
27.5.2008 16:18:45   
amaya
Ma kaj še vas daje ta Murko user posted image user posted image user posted image ...bo njegova še ljubosumna postalauser posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: resno mi povejte
28.5.2008 6:30:00   
Peteršilj
ne vem , čula sem samo tisto SEM SREČEN, KER SEM MOŠKI, ha ha, ha.....

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: resno mi povejte
28.5.2008 8:04:19   
pijja



Kle ga tok blatimouser posted image ,da se je moral revež zateči na policijo ,v strahu,pred čem žeuser posted image




_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




duhovi in nadnaravno
danuska

Ali verjamete v duhove in nadnaravne nerazložljive pojave?

ja (31%)

ne (32%)

delno (37%)


Število vseh glasov: 81

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!