|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   reagiranje na ropot
24.2.2008 16:17:53   
petrc@
Zanima me  kolko vaši malčki stari 14dni reagirajo na ropot sesalca,psa,ali pa na vpitje in dretje vaših večjih malčkov?Ali jih pri tem opozarjate naj bojo bolj tiho-starejši otroci?



_____________________________

Lep pozdrav,P
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: reagiranje na ropot
24.2.2008 16:24:37   
TONČI.
Pri prvem smo imeli tišino, ko je spal. Sedaj pri drugem, ta je pa navajen že vsega.................. Ta večji lahko skače, vriska, ropota, on spi. Ne zmoti ga nič.
Tko da, kakor je na začetku navajen, tako bo. Če bo prvi mesec tišina, ga bo zmotil vsak hrup.

(odgovor članu petrc@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: reagiranje na ropot
24.2.2008 16:44:25   
scubadiver
mi že od začetka čez dan ne pazimo na tišino in nam otročiček zaspi tudi če ropotam s posodo, sesalcem, kuham, ob radiju, televiziji... Od 8h zvečer ko gre v svojo posteljico spat, pa pazimo da je tišina.
Brez problema zaspi tudi v restavraciji oz kjerkoli pač smo...

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu petrc@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: reagiranje na ropot
24.2.2008 16:51:48   
lelčy
mi nismo nič pazili na tišino, tako da je bila mala navajena na vse zvoke in je zaspala tudi čeprav je bil ropot v hiši. imam pa prijateljico, ki je zelo pazila, da je bila smrtna tišina in sedaj ko mala spi, če samo malce nerodno stopiš  prične mala jokat, ker se takoj prebudi.

(odgovor članu petrc@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: reagiranje na ropot
24.2.2008 17:02:42   
Anonimen
Nič.

Se pri dveh letih spi kot topot tudi ce zunaj pokajo najhujse petarde.

Preden zaspi, pa slisi vsak cloveski sum....da ne bi slucajno cesa zamudila user posted image .

(odgovor članu petrc@)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: reagiranje na ropot
24.2.2008 18:26:33   
Laubica
Našega še sesalec in fen umirita in uspavatauser posted image -ja preden zaspi pa VSE sliši(4 mesece)

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: reagiranje na ropot
24.2.2008 18:27:30   
lubicamoja
Meni osebno je pediater predlagal, da takrat, ko so mojo pupo mantrali krči, naj počnem ravno take stvari, sesam.. V bistvu naj delam to, kaj sem delala v nosečnosti. Kajti ta glas jim je znan.
Tako, da nismo niti en dan imeli probleme s tem...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: reagiranje na ropot
24.2.2008 18:44:48   
Lunca1
Bolj ko ropota manj ga moti. včasih ga kašelj zbudi, po drugi strani ga pa ropot tovornjaka uspava. pa zadnjič so nam štemali nad glavo, pa je mali spal, ta velika je pa zraven dobivala živčni zlom. user posted image

(odgovor članu lubicamoja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: reagiranje na ropot
24.2.2008 21:51:57   
jaša2
mi smo že preden smodobili user posted image  rekli, da se bomo "obnašali" točno tako, kot prej (TV, radio, ne bomo šepetali inpodobno). in tudnismo. mala je prvi mesec spala ne gledenaropot. ata je nahodniku laminat polagal in nabijal skladivom, mala pakr spalain spala... je pa sčasoma ratala zelo občutljiva in ker je ponoči ful slabo spala (še pri 9m se zbujamo vako uro), smo hteli, da tej vsaj podnevi v miru spi (tisto 1 uro), da si lahk mamca vsaj malo oddahne oz.v miru kaj postori v stanovanju. in zato zdaj pač pazimo, da ni glasno...

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu petrc@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?