|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rdeče pikice okrog ust in na bradici
27.11.2005 20:30:51   
bobek05
Zadnje dni pri Aneju opažam drobne rdeče pikice SAMO v predelu ust in na bradici - nikjer drugje. Mogoče katera ve, kaj bi to lahko bilo in od česa?

Bi lahko to bilo od velikega slinjenja, s kombinacijo suhega zraka user posted image

Menda ja ni alergičen na kaj? Pred dobrimi tedni smo začeli uvajat gosto hrano, ampak zdaj nič takšnega ni jedel, kar ni že prej...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rdeče pikice okrog ust in na bradici
27.11.2005 20:52:49   
sezam
Če je to le okrog ust, je sigurno kot si že sama ugotovila - slinjenje, suh zrah, zunja hladno. Tko da ni panike. To se lahko pojavi pod bradico. Če pa bo še kje drugje, pa le pokliči ali obišči pediatra.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rdeče pikice okrog ust in na bradici
27.11.2005 21:37:10   
PBJ
To je verjetno tudi od tega, ker stvari tišči v usta. Nekje sem prebrala, da je to lahko tudi znak za zobke.user posted image Pri mojem je to držalo.

lp

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rdeče pikice okrog ust in na bradici
28.11.2005 0:22:10   
KODA
Pri našem tamalem je bil to prvi znak alergije.Poleg pikic in flekov je še imel rdeča in lisasta lička.
Lahko pa je res samo od slinjenja in suheha zraka. 

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rdeče pikice okrog ust in na bradici
28.11.2005 14:16:24   
bobek05
Zdaj sem pa že čisto zmedena - se mi zdi, da sploh več ne ločim, če se popraska ali je nova pikica, ker danes ima že 2 na noseku in 1 na čelu user posted image

Alergija? Ampak na kaj??????

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rdeče pikice okrog ust in na bradici
28.11.2005 14:33:15   
Anonimen
Joj nik je to tudi imel, oz. se mu še dogaja...
Pikice po obrazu, včasih po ličkah, minejo 3ure, jih tam več ni, potem so na čeli, bradici itd..

Smo šli zdravnici kazat in je rekla, da je verjetno kakšna alergija(materjal npr. kapica, nov mehčalec,..)To mi je rekla in to je to,..Nisem ugotovila kaj bi blo ampak zdaj nekaj časa že ni imel, čeprav je vse po starem.user posted image
Zdravila oz. mazila nismo dobili!user posted image

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rdeče pikice okrog ust in na bradici
28.11.2005 21:36:43   
bobek05
nina_nana, res čudno...

mi nismo zadnji teden 100% nič spreminjali, npr. novo oblačilo ali mehčalec, sicer pa mu nova oblačila itak vsa operem... user posted image

zdaj čakam kaj bo jutri..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?