|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rdeča učka
24.1.2008 12:11:30   
poka1
Moj 1mesec star dojenček se je vceraj zbudil z zlepljenim učkom..sem ga umila in je bilo vse ok. Zvečer pa je postalo oko rdeče in sem poklicala babico pa je rekla da naj ga umivam z fiziološki raztopino. Danes zjutraj ga je prisla tudi pogledat in je rekla da ce ne tece gnoj, da naj se ne sekiram in da naj umivam se naprej z fiziolosko. Posvetovalnico pa ima v ponedeljek prvic. Kaj naj cakam do ponedeljka al naj klicem zdravnika ze danes? se mi zdi da ucka je vedno bolj rdeca? Ko sem vprasala babico kaj bi to lahko bilo mi je rekla, da je lahko samo prepih al pa celo bakterijauser posted image

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rdeča učka
24.1.2008 12:14:45   
Petraa
otorku daj nekaj kapljic svojega mleka,to baje pomaga.Drugače pa ,če se ti zdi da se stvar ne pomirja kar k pediatru.Drugače otroka ne pelji ven,razen če imaš na vozičku zaščito proti vetru

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rdeča učka
24.1.2008 13:57:12   
erna14
a pa ima okoli ocesa tudi rdecinouser posted image ce jo ima poklici P.,drugace mu pa umivaj oko z fiziolosko,lahko tudi nakapas svoje mleko ali pa umivas z kamilico

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




obračanje
tonks

Kdaj so se vam obrnili na glavco, tiste ki ste imele dolgo časa medenično vstavo?

po 40. tednu (17%)

po 39. tednu (3%)

po 38.tednu (9%)

po 37.tednu (10%)

po 36.tednu (9%)

prej (52%)


Število vseh glasov: 163

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!