|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rdeči fleki
2.6.2008 19:41:27   
frtina
Pozdravljeni!
Imamo 1 problem:nasi skoraj 4 mes. user posted image so se danes pojavili po telesu(pod pazduhami, na komolcih, pod kolencki,pod vratom) razlicno veliki rdeci fleki (vecji so tudi toplejsi na dotik).mislim da jo  ne srbijo. Bolj intenzivno se pojavijo ko miga in leži na plenici(mogoce ji plenicka mal nadrazi kožo).ali pa npr. zdele je ležala na boku in je imela celo tisto stran rdeco. vseeno me skrbi ce to slucajno ni alergija-danes in vceraj sem jedla prvič češnje(se dojiva). Imate kaksen pameten nasvet ali podobne izkusnje.Bom pa jutri tudi pediatrinjo mal povprasala.
Hvala in lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rdeči fleki
2.6.2008 19:43:57   
Anonimen
Znala bi biti alergija. To sem jaz fasala v nosečnosti, ko sem jedla jagode.user posted image

(odgovor članu frtina)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rdeči fleki
2.6.2008 19:48:10   
madasa
naša 3muser posted image  ima take rdeče fleke ampak se tudi otipajo ker je tam koža bolj suha. Smo pa pred 1 tednom meli posvetovalnico in je P. rekla da taka koža ni nič posebnega ker je user posted image  bolj svetle narave.
Prosim napiši kaj pa je vam rekla P.
Lp

(odgovor članu frtina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rdeči fleki
2.6.2008 19:49:48   
Netopirčy81
Možno je tudi, da je zaradi vročine. Naša je imela pod pazduho in pod kolenčki, pa na vratu. Jest jo zjutraj in preden gre spat ofrišam z mlačno vodo in pomaga.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rdeči fleki
2.6.2008 22:09:32   
r1ta
Jaz mislim da je to zaradi tega, ker ji je vroče. Moja deklica (17.m) je ob vročem vremenu tudi flekasta, potem pa mine. Otroški puder pomaga.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rdeči fleki
4.6.2008 21:47:17   
frtina
Madasi sem dolžna odgovor:Ze naslednje jutro so izginili in zato sem predvidevala, da je zaradi vročine.Danes sma pa mele UZ kolkov in sem se pediatrinjo vprasala pa je rekla, da je zaradi vrocine in da zgleda, da ima obcutljivo kozo in naj jo oblacim v cim bolj nezna oblacila, da je ne bojo zulila(namrec na šivih ima rdeckasto kozo, ce prevec telovadi).
lp tina

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rdeči fleki
5.6.2008 8:21:31   
madasa
Hvala in srečno!

(odgovor članu frtina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Pomoč med nosečnostjo
AjPu

Ali ste med nosečnostjo kdaj najeli pomoč pri hišnih opravilih?

Da, tedensko (5%)

Da, občasno (5%)

Bi si želela, a nisem (30%)

Nikoli. Ne maram tujih ljudi v stanovanju. (60%)


Število vseh glasov: 483

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!