|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razlika studio-app
19.2.2011 11:39:00   
valerija77
Pozdravljene

ker vas je tukaj največ z različnimi izkušnjami, me zanima sledeče. kakšna je razlika studia in app. šli bi na morje pa mi vsakič ko gledam po netu pokaže tudi ponudbe za studio. smo pa 2 odrasla, en otrok star 5 let, drugi bo poleti 20 mesecev. in zanj bi vzeli s sabo kr prenosno posteljo, tak da zanj postelje ravno ne rabim. kaj svetujete? Šli bi pa nekje v istri pač nekako bolj blizu naše meje user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razlika studio-app
19.2.2011 11:56:10   
Zoja Lara
Studio je cenejši, ker je manjši od apartmaja. Ponavadi je studio kot nakašna garsonjera, torej, da imaš vse v enem prostoru- posteljo, dnevnop sobo jedilnico.

Spalnica ni ločena, kot v apartmaju.

Lp


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razlika studio-app
19.2.2011 12:03:20   
sončnica14
Tako kot je že Zoja Lara rekla. Studio je 1 prostor - ni ločene spalnice!
Spi se v bivalnem prostoru - dnevni sobi, tudi kuhinja je pogosto kar  skupaj v tem istem bivalno spalnem prostoru.

Če imate dva otroka se mi zdi primerneje, če imate vsaj 1  ločeno spalnico.

lp

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razlika studio-app
19.2.2011 12:38:48   
valerija77
hvala za odgovore, torej studio vsekakor odpade user posted image

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




prvič rezane - pa drugič??
smeja2

A ste bile drugič tudi rezane, če ste bile prvič??

Bila sem rezana (41%)

Nisem bila rezana (59%)


Število vseh glasov: 233

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!