|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razlika med activ fit 4 in 4+
3.6.2007 11:41:57   
kapesanta
po nesreči sem kupila en paket activ fit 4+, drugače kupujem 4. Rok ima cca 10 kg, tako da paše v oba razpona navedena na ovojnici. Sprobala sem oboje pleničke in ne vidim razlike (razen da je v 4+ nekaj manj plenic) - celo zmerila sem oboje in sta enako veliki. Ali mi lahko katera iz izkušenj pove kakšna je razlika? A so mogoče bolj vpojne?

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razlika med activ fit 4 in 4+
3.6.2007 16:56:51   
Barči78
Razlika je v kilah, 4 so malenkost manjše, na oko se mogoče res ne opazi, samo, ko naši zapnem 4+, pa vidim, da so malenkost večje, mogoče tisti del okoli stegenčkov. Imamo pa dobrih 11 kg.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razlika med activ fit 4 in 4+
4.6.2007 10:10:53   
maja1488
Meni se zdijo nekoliko daljše. 4 ji pride malo čez popek, 4+ pa kr malo več.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razlika med activ fit 4 in 4+
4.6.2007 15:16:45   
kapesanta
hvala punce - očitno sem narobe merla - sem se že ustrašla da je z mano kaj narobe...

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razlika med activ fit 4 in 4+
4.6.2007 15:31:05   
Maxica
Isto vprašanje se mi je porajalo prejšnji teden, ko sem nabavljala plenice. Smo že imeli 4+, sedaj jih pa v trgovini niso imeli, sem pa kar 4 vzela. Nakar primerjam doma in se mi je zdelo tako na oko, da je 4 celo malenkost večja kot 4+. Tako da mi še sedaj ni jasno, v čem je fora.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razlika med activ fit 4 in 4+
4.6.2007 15:37:25   
Anonimen
v nategu?user posted image

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: razlika med activ fit 4 in 4+
4.6.2007 15:38:35   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

v nategu?user posted image


Mamic al plenic? To je sedaj vprašanje.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?