|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rabim chicco dudo
12.6.2007 15:08:22   
kaya2007
moja mala se je navadila na chicco dudo, ki je baje ne delajo več in je nikjer ne dobim user posted image . Če kdo ve za kakšno, bi vas prosila, da mi pove kje jih imajo, jo (jih) mogoče celo kupi in mi pošlje ali pa pridem iskat...bi bila res ful hvaležna!! user posted image
gre pa za dudo, ki je cela gumjasta in ima kapljičasti cucelj, ki ni anatomsko oblikovan tako kot so novi modeli.
Hvala za pomoč!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rabim chicco dudo
12.6.2007 15:49:52   
BaByGiRl
Probaj v Italiji, če ne drugače probaj kontaktirati direkt na chiccota. To mora biti grozno, se mi user posted image  kar smili.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rabim chicco dudo
12.6.2007 16:05:57   
mucica1
DM, Spar, Baby center

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rabim chicco dudo
12.6.2007 16:20:17   
maja1488
Pri nas v DM-ju jih imajo. Ampak so vse od 0+ mesecev. Če rabiš, ti jo komot pošljem.

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rabim chicco dudo
12.6.2007 17:33:51   
Liona
baby center

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rabim chicco dudo
12.6.2007 20:52:48   
maja1488
Jaz sem v BC v Ljubljani gledala, pa so imeli samo ta nov model, ki ima pa cucelj tak kakor od nuka.

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rabim chicco dudo
13.6.2007 22:44:11   
mis
Jaz jo imam. kupila sem jo, ker sem probavala, kaj bi naša zagrabila, pa te ni hotla. Lahko ti jo pošljem. Piši na ZS.

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rabim chicco dudo
14.6.2007 9:14:49   
kaya2007
Se vam vsem iz srca zahvaljujem za tak odziv in pomoč!
Srečna sporočam, da smo dude 0+ očitno našli, zdaj pa ugotavljam da bomo rabili verjetno tudi nadaljevanje, ali kako je s tem?

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rabim chicco dudo
14.6.2007 12:34:58   
ajdaN
Lahko ostane kar na začetni velikosti. Pojasnilo pediatra je bilo, da materina dojka tudi ne spreminja velikosti.

Večje dude so bolj marketinška poteza, da se več proda.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rabim chicco dudo
14.6.2007 16:17:00   
kaya2007
ja, sej men se je tut zdelo hecno, da se velikot menja, joška je pa ista user posted image  pa cucelj za na flašo je tut isti, sam luknja se veča user posted image  logično!

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rabim chicco dudo
15.6.2007 21:35:32   
TONČI.
ugotavljam da bomo rabili verjetno tudi nadaljevanje, ali kako je s tem?



Star 20m. in najraje ima čist ta malo. Tisto 0+. Samo da je moja aventova, ker chicco dude ni prenesel.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?