|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   računalniki iz Hofera
29.6.2010 15:50:51   
tamiflu
kaj pravite, se splača kupiti prenosni računalnik v Hoferu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: računalniki iz Hofera
29.6.2010 16:25:03   
naja17
Mojem, ki je računalničar, ob takem vprašanju narase pritisk user posted image ... Moje mnenje, po moje, če se malo pobrska po netu, se dobi kej kvalitetnejšega za isti denar.

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: računalniki iz Hofera
29.6.2010 18:07:22   
Anonimen
Ne.

(odgovor članu tamiflu)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: računalniki iz Hofera
29.6.2010 18:27:48   
Felicita
odvisno za kaj ga boš rabila. poznam ene par lastnikov, so vsi po vrsti zadovoljni in niti z garancijo ni problemov (kar za marsikatero drugo firmo težko rečeš).

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: računalniki iz Hofera
29.6.2010 21:11:09   
maja&m
Moj sošolec si ga je tudi pred leti kupil v Hoferju, pa pravi, da je ful fajni, da mu dober delauser posted image  Pa še neka dobra znamka, da je (mislim da nekaj G).

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: računalniki iz Hofera
29.6.2010 21:49:29   
Ulla80
en moj frend, ki je tudi računalničar, je pogledal karakteristike od tega ki je zdej bil v Hofu in je reku da je odličen stroj. in da za tak denar trenutno na trgu ne nobiš nič niti približno primerljivega.

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: računalniki iz Hofera
29.6.2010 22:02:43   
HuAnita
Lihkar ti pišem z njega (ampak starega 4 leta) -- BP!user posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: računalniki iz Hofera
30.6.2010 8:33:15   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80
en moj frend, ki je tudi računalničar, je pogledal karakteristike od tega ki je zdej bil v Hofu in je reku da je odličen stroj. in da za tak denar trenutno na trgu ne nobiš nič niti približno primerljivega.

Enako sta nam potrdila dva profesionalna računalničarja in en hobi-računalničar user posted image Kupili smo ga in dela odlično user posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: računalniki iz Hofera
30.6.2010 8:47:58   
sanasan
moji imajo 2 že par let in super delujetauser posted image , moj oče sedaj praktično vso tehniko kupuje tam in je super zadovoljenuser posted image
moj pa je malo bolj nezaupljiv in prisega na firme kar se tehnike tiče in kupujemo drugjeuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: računalniki iz Hofera
30.6.2010 8:49:16   
sanasan
aja, en je v uporabi v firmi, drug pa v dnevniuser posted image , je pa res, da ne rabijo kakih hudih programov in funkcijuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: računalniki iz Hofera
30.6.2010 8:51:44   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: tamiflu

kaj pravite, se splača kupiti prenosni računalnik v Hoferu?


ne vem....ne poznam karakteristike računalnika. vse je res odvisno za kaj ga boš uporabljala. se mi pa zdi da je kupovanje računalnika v hoferju tak, kot da bi šla v železnino kupovat žemljice in v mesnico žeblje.

aja, pa sem tudi iz računalniškega foha

< Sporočilo je popravil mojamura -- 30.6.2010 8:52:08 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: računalniki iz Hofera
30.6.2010 9:07:53   
ronja
Enkrat sva kupila en mini vrtalni strojček - zadeva ne dela niti pri najmanjših obremenitvah - za v prazno zavijat, lahko pa tudi sama... Za računalnike pa ne vem, ampak če mi ga ne bi blagoslovil nekdo, ki se res spozna nanje, rajiš ne bi tvegala.

Najin je nek poceni, iz Merkurja, stal je enako kot takrat račkoti v Hoferju, pa je boljši - je sicer neka noname firma (emachines), vendar so osnovni deli od neke ok firme (acer), tako je ugotovil nek računalničar - dela lepo, karakteristike so bile zelo fajn za ta denar, je pa cca 1,5 let star in mu odpadajo tipke in tiste gumijaste nogice in je šel napajalnik - ampak oboje se da popravit tako na homemade sistemuser posted image . Pa res je tudi da je to "delovni računalnik", ki ga "uporabljata" tudi malidve...Tako da verjetno ob normalni uporabi ne bi imel teh problemov s tipkami, nogicami in 1000x vrženim napajalnikomuser posted image .

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: računalniki iz Hofera
30.6.2010 9:09:07   
ronja
vse je res odvisno za kaj ga boš uporabljala.

To je zelo res. Če ga imaš za tipkanje na forumu, je vsak dovolj dober, tudi če nima tipk, hehe. Če pa se rada zabavaš s kakim photoshopom, pa bo kaka čudna mašina hitro protestirala... Preverjenouser posted image .

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: računalniki iz Hofera
30.6.2010 10:57:18   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

vse je res odvisno za kaj ga boš uporabljala.

To je zelo res. Če ga imaš za tipkanje na forumu, je vsak dovolj dober, tudi če nima tipk, hehe. Če pa se rada zabavaš s kakim photoshopom, pa bo kaka čudna mašina hitro protestirala... Preverjenouser posted image .



okol fotošopa protestira tudi moja Toshiba... pa je kao dober računalnik, samo ga je pač čas povozu in fotošopa preprosto ne mara oz. ga ne morm niti zalaufat gor. v končni fazi je pa tko - ko zadevo odpreš itak vidiš da so komponente bolj ko ne od istih proizvajalcev, pa nej bo Toshiba, apple al pa chilli green.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: računalniki iz Hofera
30.6.2010 11:26:01   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

vse je res odvisno za kaj ga boš uporabljala.

To je zelo res. Če ga imaš za tipkanje na forumu, je vsak dovolj dober, tudi če nima tipk, hehe. Če pa se rada zabavaš s kakim photoshopom, pa bo kaka čudna mašina hitro protestirala... Preverjenouser posted image .


Photoshop mi na prenosniku iz Hoferja dela kot urca.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
30.6.2010 11:29:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: računalniki iz Hofera
30.6.2010 11:32:13   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

ta računalnik iz hoferje, je verjetno mini zaslon ane?

piše 10inčni



sej to ni nič slabga, meni osebno prej kontra... zdej grem pa prov pogledat ponudbo, lol


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: računalniki iz Hofera
1.7.2010 12:07:37   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: tamiflu
kaj pravite, se splača kupiti prenosni računalnik v Hoferu?

Cenovno se splača.
Karakteristike računalnikov so večinoma tudi dovolj dobre, glede na ceno.
Je pa ponavadi pol vsega v teh računalnikih integriranega - no, zaradi tega se pa ne splača.

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: računalniki iz Hofera
1.7.2010 12:29:43   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: tamiflu
kaj pravite, se splača kupiti prenosni računalnik v Hoferu?

Cenovno se splača.
Karakteristike računalnikov so večinoma tudi dovolj dobre, glede na ceno.
Je pa ponavadi pol vsega v teh računalnikih integriranega - no, zaradi tega se pa ne splača.


Kao to misliš - integriranegauser posted image ?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: računalniki iz Hofera
1.7.2010 12:41:32   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
Kako to misliš - integriranegauser posted image ?

Po domače povedano - zvočna kartica, grafična kartica in podobne "malenkosti" so... hmmm, kako naj rečem?... spojene z matično ploščo. Vse je v enem kosu. In če ti crkne samo zvočna kartica, je ne moreš vzeti ven in zamenjati za nekaj €. Zamenjati moraš celo matično ploščo... no, ceneje je zamenjati kar cel računalnik. user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: računalniki iz Hofera
2.7.2010 8:31:50   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
Kako to misliš - integriranegauser posted image ?

Po domače povedano - zvočna kartica, grafična kartica in podobne "malenkosti" so... hmmm, kako naj rečem?... spojene z matično ploščo. Vse je v enem kosu. In če ti crkne samo zvočna kartica, je ne moreš vzeti ven in zamenjati za nekaj €. Zamenjati moraš celo matično ploščo... no, ceneje je zamenjati kar cel računalnik. user posted image


Aha, zdaj mi je jasno kaj si hotela povedat. Ampak pri prenosnikih je itak tako, da ga po parih letih zamenjaš. Do takrat je pa vse (vključno z matično v garanciji) in te boli, če ti crkne. Zamenjaš pod garancijo ali pa je kišta že tako stara, da kupiš novo.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: računalniki iz Hofera
2.7.2010 17:01:00   
mateyka
ja, ponavadi dajo garancijo dokler si bi itak novega kupil (2-3 leta, manj ganancije se po moje na laptopu ne splača met in v tem času ta denar žepoplača s svojim delovanjem).
po moje je računalnik čisto ok za neko normalno delo. tudi filme po moje lahko komot gledaš gor. za grafično, video, renderiranje in podobno zahtevno delo pa ne. podobno kot se s koso ali srpom ne bi lotila Tivolija kosit, za to vzameš kosilnico.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 2.7.2010 17:04:21 >

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: računalniki iz Hofera
2.7.2010 19:09:25   
Klarita
Midva sva ga včeraj kupila. Zadeva je odlična za ta denar. Odvisno je tudi za kakšen namen ga boš uporabljala. Midva ga rabiva samo za internet ali pa za kakšna potovanja, da ga zraven vzameva. Garancija je tri leta, tak da mislim, da se zelo splača. user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Klarita -- 2.7.2010 19:10:07 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: računalniki iz Hofera
3.7.2010 14:16:02   
Najaa
Ma sej vse kar ni firma, tudi ni slabo. Moja frendica ima zdej že ene 7 let fotoaparat iz hoferja in razen tega, da je pač zastaran model, dela super. Na mojemu Canonu je pa po treh letih šla optika in glede na to, da je popravilo bilo 100 evrov, se seveda bolj splača novega kupit.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?