|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   punce, jaz sem čisto paf...
11.10.2008 21:06:37   
Stefka
... saj ne rečem, en mesec čakamo, da se moj vrne s šolanja v Kanadi... jutri ob 9:35 bi moralo pristati letalo na Brniku... zdaj pa čaka v Montrealu s STAND BY kartami, za katere do pred eno uro, ko je opravil check in niti ni vedel, da so stand by... in ne vemo kdaj bo prišel...ker gre samo EN LET na dan v Munchen!

In da povem, ADRIA AIRWAYS, da, naš nacionalni prevoznik; bravo gospod Tufek, je v njegovo šolanje zmetala za ta mesec 10.000 eur, ni pa imela denarja, da bi mu nabavila rezervacijsko karto, ali ga vsaj obvestila, da je stand by (ker potem sigurno ne bi šel). SRAMOTA!

Kaj naj rečem punčkama, ki že en mesec pridno vsak dan prečrtata en dan na koledarju (in punce, veste kaj je en mesec za petletnico ali za dvoletnico), če ga jutri ne bo? user posted image

Čisto paf sem, res... in lahko samo čakam ... ali bo v nedeljo popoldan prostor na letalu ali ne... user posted image

SRAMOTA za tako firmo!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
11.10.2008 21:10:12   
tanikaa
Če ti povem po pravici, ne sanja se mi, kaj je stand by karta.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
11.10.2008 21:12:11   
benika
Kaj pa če se ima tvoj preveč fino v Kanadi in še noče domov? Potem je pa stand by karta odličen izgovoruser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
11.10.2008 21:12:12   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Če ti povem po pravici, ne sanja se mi, kaj je stand by karta.


Menise zdi, da to pomeni, da čaka če bo slučajno kakšsem sedež frej.

Upam, da mu uspe priti domov čimprej. To je pa res grdo od službe, da so mu zrihtali take karte.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
11.10.2008 21:12:35   
Anonimen
Ce ti povem, da sem tazadnje nehala steti pri sedmem, ki je imel stand by karto....in da se je mesto itak naslo (in do zdaj se je se vedno, zgleda, da imam ves srece kot pameti user posted image ), a sem te vsaj malo potolozalila?

Ceprav Montreal je dalec...cudno, samo en avion na dan do Evrope? Mora bit se kaksen.

(odgovor članu Stefka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
11.10.2008 21:13:09   
Stefka
To pomeni, da greš, če je še frej sedež, če ne, čakaš na naslednji frej sedež na naslednjem letalu.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
11.10.2008 21:13:44   
Anonimen
In da povem, ADRIA AIRWAYS, da, naš nacionalni prevoznik; bravo gospod Tufek, je v njegovo šolanje zmetala za ta mesec 10.000 eur, ni pa imela denarja, da bi mu nabavila rezervacijsko karto, ali ga vsaj obvestila, da je stand by (ker potem sigurno ne bi šel). SRAMOTA!


A na Adriji dela?

(odgovor članu Stefka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
11.10.2008 21:14:30   
benika
Samo a ni tako, da so stand by karte drugačne od navadnih kart oz. na njih ne piše točno določen let ob točno določeni uri?


(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
11.10.2008 21:14:32   
Stefka
Mic II, en v Munchen... v Zurich sta še dva, ampak karte ima naprej iz Munchena...

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
11.10.2008 21:15:18   
Stefka
Mič II, ja, na Adrii user posted image .

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
11.10.2008 21:15:37   
Anonimen
en v Munchen... v Zurich sta še dva, ampak karte ima naprej iz Munchena...


Naj pogleda, ce jih lahko zamenja za Zurich. Pri takih kartah se tudi to da naredit z dolocenimi kompanijami.

(odgovor članu Stefka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
11.10.2008 21:17:19   
Stefka
Se opravičujem, ker je še tretji odgovor, sem hotela vse napisat v enem, pa me mal zaj... kompjuter.

Na njihovih kartah je pisal datum in ura (sem sama videla, finta je v eni črkici na desnem zgornjem vogalu - ki pove kakšna vrsta karte je).

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
11.10.2008 21:17:42   
Anonimen
ja, na Adrii


Ja, potem lahko tako karto zamenja za karto vsakega prevoznika, ki je v Star Alliance in za katerokoli destinacijo v Evropi. Naj proba priti do Pariza, Londona, Frankfurta....kamorkoli v Evropi.
V bistvu je to the best karta, kar se menjave tice user posted image  in najslabsa, kar se tice sigurnosti.

(odgovor članu Stefka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
11.10.2008 21:21:01   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Stefka

To pomeni, da greš, če je še frej sedež, če ne, čakaš na naslednji frej sedež na naslednjem letalu.



Aha. Hvala. Sem pa spet za en podatek pametnejša. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
11.10.2008 21:21:05   
Stefka
Mič II, hvala za tolažbo. Bom sporočila kaj je zrihtal.

Smo šefa doma na noge spravli user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
11.10.2008 21:23:34   
Anonimen
Smo šefa doma na noge spravli


Bravo.

Le naj zrihta :).

(odgovor članu Stefka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
11.10.2008 21:35:19   
benika
Evo, jaz tudi držim pesti, da mali princeski jutri objameta svojega atijauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
11.10.2008 22:04:14   
Anonimen
Drzim pesti, da cim prej pride. Drugace pa ogromno potujem in sicer osel gre baje samo enkrat na led no jaz sem sla dvakrat tretjic pa prav gotovo ne pa tud ce grem pes. Osel sem jaz led pa Adria.

Adria najbolj poden letalska firma kar jih obstaja z najbolj brezsrcnimi in nesramnimi delavci.

To je pac moje mnenje in pa morda opozorilo komu. Skratka Adria user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
11.10.2008 22:48:19   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: Stefka

To pomeni, da greš, če je še frej sedež, če ne, čakaš na naslednji frej sedež na naslednjem letalu.



Aha. Hvala. Sem pa spet za en podatek pametnejša.


In jaz tudi. Hvala, Tanika, da si to vprašala, sicer bi sama.
Tebi Stefka pa - držim pesti, da jutri vse 3 polubčkate vašega atija.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
12.10.2008 8:43:48   
kawasakica
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Drzim pesti, da cim prej pride. Drugace pa ogromno potujem in sicer osel gre baje samo enkrat na led no jaz sem sla dvakrat tretjic pa prav gotovo ne pa tud ce grem pes. Osel sem jaz led pa Adria.

Adria najbolj poden letalska firma kar jih obstaja z najbolj brezsrcnimi in nesramnimi delavci.

To je pac moje mnenje in pa morda opozorilo komu. Skratka Adria user posted image user posted image user posted image


delam v agenciji in res če slučajno zamujajo, odpovejo let sploh ne prevzemajo odgovornosti. Stranko imaš na letališču, ki te vsakih 15 minut gnjavi - upravičeno, ker ni letala, oni pa te samo vežejo in vežejo in na koncu se moraš sam znajt, ker ti nihče noče pomagat.
Sem imela že par stresnih situacij zaradi njih - posledično jih manj prodajam. Začaran krog

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
12.10.2008 10:10:44   
Anonimen
delam v agenciji in res če slučajno zamujajo, odpovejo let sploh ne prevzemajo odgovornosti


A ostale firme ti pa pomagajo?
Ceprav pri eni veliki Lufthansi se je veliko lazje znajti, ko je na voljo veliko stevilo poletov, lazje najdes novo alternativo.

(odgovor članu kawasakica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
12.10.2008 11:03:38   
smrka
vsaj obvestila,
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Drzim pesti, da cim prej pride. Drugace pa ogromno potujem in sicer osel gre baje samo enkrat na led no jaz sem sla dvakrat tretjic pa prav gotovo ne pa tud ce grem pes. Osel sem jaz led pa Adria.

Adria najbolj poden letalska firma kar jih obstaja z najbolj brezsrcnimi in nesramnimi delavci.

To je pac moje mnenje in pa morda opozorilo komu. Skratka Adria user posted image user posted image user posted image


Sej tudi jaz nisem zadovoljna z Adrio, je pa edina direktna povezava med dansko in slovenijo.. tako da skoraj vsak dan gledam, a bojo le SPUSTILI kej cene da bi bile bolj ugodne!!! So pa dragi kot s*****

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
12.10.2008 11:23:08   
bodoča
Upam, da se že cartlate z atijem.

Vem kako je, ko bi po dooooolgem času končno moral prit domov, pol pa vse v vodo pade. Trenutno preživljam nekaj podobnega.

Mož bi moral v začetku novembra prit na dopust domov iz tujine in ga z malim že nestrpno čakama. Zdaj pa nas je nekdo od pomembnih gospodov vse zafrknil, ker so do nadaljnega vsi dopusi odpovedani in ne ve kdaj bo lahko zdaj prišel. Pa letalska karta je že kupljena,... Pogajajo se zdaj nekaj, mogoče jim pa le uspe in bo prišel tako kot je bilo zmenjeno. Upam.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
12.10.2008 12:11:10   
mateyka
nam je Adria v Stockholmu ful pomagala prit v Slovenijo, ker smo mel probleme s sinhronizacijo med domačimi in internacionalnimi leti na Arlandi. je bil šef zelo prijazen (osebje letališča je blo bolj kot ne user posted image ) in dali so nam reebook za minimalno ceno.
osebno imam jaz mnenje, da se osebje letališča razlikuje in vpliva na to kako gladko bo vse skupaj šlo. recimo Marco Polo v Benetkah. mislim, nimam besed, kakor - vse postrelit, barabe nemarne. nikoli več me ne vidijo na tem letališču.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: punce, jaz sem čisto paf...
12.10.2008 12:39:16   
Anonimen
SRAMOTA za tako firmo!

Ah, če prav razumem, tvoj dela na Adrii, ali kako? No potem si bo vraga že poskrbel sam zase. Bo pač prišel dan ali dva poneje, samo da bo prišel in da bo veselje pri hiši..

(odgovor članu Stefka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?