Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
prosim za nasvet - vročina, prehlad... 18.8.2005 15:13:45
lizbona
veste, kaj pa mene zanima, glede na to, da imam G prvič šele 26.8., do takrat pa je še daleč... čez vikend sem se malo prehladila in sem imela potem tut malo vročine (37.2) pa mal me boli grlo pa tko. zdaj pa me skrbi, da se ne bi tole kakorkoli poslabšalo, ker si ne upam vzet lekadola ali aspirina ali česa takega. kaj mi svetujete in ali je vročina morda le stranski nočečniški pojav - a je to možno? nekje sem sicer prebrala, da vročina v nosečnosti tja do 37.5 ni nič posebnega, pa me vseeno zanima vaše mnenje... hvala vsem :nosecka::nosecka::nosecka::nosecka: že vnaprej za odgovore:metulj::metulj:
prosim za nasvet - vročina, prehlad... 18.8.2005 15:22:03
ameli
Hojla, tudi jaz sem imela v začetku :nosecka: povišano temperaturo, brez prehlada. Očitno je to običajno. Če se slabo počutiš uživaj veliko tekočine, naredi kakšen sadni sok (limonce, pomaranče,kivi,...). Po tabletah segaj res v skrajnem primeru (lekadok). Pa seveda počivaj:metulj: - to najbolj pomaga.