|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prosim za mnenje - je fantek?
18.10.2005 9:37:30   
marty5
Dobro jutro vsem!

Nekja bi vas prosila - v album sem pod drugo sliko dala 3D slikco, kjer naj bi se videl lulček. G je rekel, da najbrž je, da pa se lahko zgodi, da so otečene sramne ustnice (pri deklicah pogosto) in popkovina. Samo meni se zdi prav lulček user posted image . A lahko še ve pogledate in mi date vaše strokovno mnenje? Predvsem me zanima mnenje tistih, ki imate kako slikco od deklic - za primerjavo...

Bulim v ta lulček že od včeraj zvečer in ne vidim, kje bi lahko bil dvom....

Hvala za pomoč user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prosim za mnenje - je fantek?
18.10.2005 9:42:55   
Anonimen
Gledam slikco, pa tud nogic ne vidim... user posted image

(odgovor članu marty5)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prosim za mnenje - je fantek?
18.10.2005 9:48:39   
marty5
V bistvi je sključen na črko U - na levi strani ekrana sta noge, na desni pa rokice. premoženje naj bi bilo na levi strani spodaj - kjer naj bi se vidla ritka.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prosim za mnenje - je fantek?
18.10.2005 9:51:53   
CatJa
Js ne vidim nič, sploh. user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prosim za mnenje - je fantek?
18.10.2005 9:52:51   
mimica
Tudi meni je moj ginekolog rekel enako. Da sicer vidi luleka, ampak da ga ne bova potem lovila po hodniku, če bo slučajno punčka, saj je lahko lulika, ki je rahlo zatečena zaradi hormonov. 100 % ti mi tu na forumu najmanj lahko odgovorimo. Pri nas je bil napovedan fantek in sedaj tudi imamo fantka. Je pa tako, da boš morala počakati , da  korenjak pride na svet. Šele potem boš 100 %.  

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prosim za mnenje - je fantek?
18.10.2005 10:07:54   
lan
Oh,kako se lepo vidi!Meni se tudi zdi,da je lulcek.Samo ne vem,ce G ni sto procentnauser posted image pa tako lepa slika,...Jaz bi vseeno rekla,da je lulcek.

(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prosim za mnenje - je fantek?
18.10.2005 10:14:21   
Naty*Taja
Halo Jaz pa sploh nisem vedla, da pri nas že obstaja 3D ultrazvok!! A je kje drugje, kot v Postojni tudi možen? Drugače mi pa slikica ni jasna - ne vidim, kje je kaj!!user posted image , tak da tudi lulčka nisem vidla. Pa se se bo na drugih ultrazvokih kasneje boljš vidlo. Kaj si pa tak nestrpna?!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prosim za mnenje - je fantek?
18.10.2005 10:27:36   
soncicaT
user posted image , kako lepo se vidi!

Po moje je tudi pimpekuser posted image .

Pa kake nogice že ima...ma neverjetno:-)

LP

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prosim za mnenje - je fantek?
18.10.2005 10:32:23   
marty5
Kar vem se 3D dela poleg Postojne tudi v LJ (Dravlje - 19tisoč), Slovenj Gradec (na formumu sem zasledila ceno 10 000) in mislim, da tudi v MB - cene pa ne vem....

Ja, ja sem nestrpna oz. en velik firbec user posted image .....ne maram presenečenj....kaj čem, ne morem iz svoje kože... 

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prosim za mnenje - je fantek?
18.10.2005 10:34:39   
mamči
Luštkan baby !

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prosim za mnenje - je fantek?
18.10.2005 10:42:35   
Anonimen
kaj bi rada? Da je fantek? Evo, vidim lulčka.

Ali želiš deklico? Evo, ni lulčka.

Mislim itak da je lahko 50:50, če G ne ve, potem bomo pa mi. Ja, itak user posted image

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prosim za mnenje - je fantek?
18.10.2005 10:55:27   
mml
Če ti G na pregeldu ni mogla točno reči, potem je to toliko manj možno reči z ogledom slikice...nekaj je med nogama, ampak kaj točno pa to je...je pa zelo težko reči...počakaj do naslednjega UZ, ko bo mogče kaj bolj vidno...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prosim za mnenje - je fantek?
18.10.2005 11:04:03   
eva1
Ja moj user posted image je mnenja da je fantek...on je takoj videl kje naj bi bil lulček, jaz pa sem z njegovo pomočjo tudi videla lulčka!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prosim za mnenje - je fantek?
18.10.2005 11:21:20   
simonas
Jaz pa nisem bila na 3D UZ tako da se mi zdi na nič ne vidim. Žal! Upam pa, da je tisto kar si želiš!

Simona

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prosim za mnenje - je fantek?
18.10.2005 12:30:04   
lex
Meni se tud zdi, da sem vidla lulčka.

aja v Slovenj Gradcu ginekologinja ne zna dobro delat z 3D UZ (vsaj lani med mojo nosečnostjo še ni znala delat), če ga imajo pa v bolnici pa ne vem.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prosim za mnenje - je fantek?
18.10.2005 14:11:20   
DrejcDrejc
Hm, tak mal hecno zgleda, kot da mu jajčke in lulček rastejo direkt iz ritke... Zgleda kar očitno, ne vem pa, če je lahko to kaj drugega. Sicer so pa zanimive tele slike, precej drugače kot običajen UZ.
Lahko pogledaš slikce iz mojega zadnjega albuma, tam je tudi baje lulček gor - ampak so čisto drugačne slike...

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?