|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prihod iz porodnišnice
5.10.2005 17:28:07   
ines2001
Živio, punce. Nekaj časa nisem pregledovala portala. Presenetil me je porod, ki naj bi bil 15.10., bil pa je že 1.10..Sicer mi je partner že 3 mesece govoril, da bo 1.10. in da bo fantuser posted image . Bilo je 1.10. ampak punca Ula.user posted image . Zdaj se že doma crkljamo. Vse bilo b.p. V porodni sem bila 34 minut, pa je že bila zunaj. Sicer ne kaj velika ( 47 ) težka 2890, ampak bo že zrastla. Že včeraj na odhodu iz poronišnice sva imeli porodno težo nazaj. Vleče pa, dobro da imam mleka dosti.user posted image


                                                      Lep pozdrav
                                                      ines2001            
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prihod iz porodnišnice
5.10.2005 17:33:43   
total
Čestitkeuser posted image  in lepo se cartajteuser posted image ,kaj je tvoj mož jasnovidecuser posted image

Lp Total

(odgovor članu ines2001)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prihod iz porodnišnice
5.10.2005 17:36:03   
petarda
Pa naj bom prva! Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Samo, da je vse v redu. Pa blagor tebi, ko bi vsaj pri nas šlo tako hitro in lepo... No ja še 5 tednov pa bomo videli, če nas seveda ne preseneti prej, tako kot vas. Pa veliko užitkov ob zibanju vašega user posted image .

(odgovor članu ines2001)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prihod iz porodnišnice
5.10.2005 18:14:01   
cmokec
Čestitke. user posted image user posted image user posted image user posted image  

V porodni bi te pa lahko na štoparico merli. Res sta ble hitre, super punce. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prihod iz porodnišnice
5.10.2005 18:18:17   
soncek&luna
cestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

upam in zelim, da bi nam ostalim porod tudi potekal hitro user posted image

sladko crkljanje z novim clanom druzinice...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prihod iz porodnišnice
5.10.2005 18:56:36   
anajmad
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za puncouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu ines2001)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
5.10.2005 19:26:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prihod iz porodnišnice
5.10.2005 19:37:21   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Čestitke!!!! To je pa res bil hiter porod.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prihod iz porodnišnice
6.10.2005 7:23:33   
amy26
Čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image  to je bilo pa res hitro, bravo punceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prihod iz porodnišnice
6.10.2005 7:26:26   
CUKRČEK
čestitam za punčiko Ulouser posted image  

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu ines2001)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prihod iz porodnišnice
6.10.2005 8:30:16   
Urša
Čestitam, sploh za tako brzino! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prihod iz porodnišnice
6.10.2005 9:35:54   
Eviii
čestitamo user posted image user posted image user posted image ... pa kaj ste vidve speedy gonzales? res, da gre pri drugemu hitreje, samo mislim, da tko hitro pa spet ne... si nas vse navdala z optimizmom, da se lahko zgodi tudi kateri od nas, da je tako hitro rešena muk...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prihod iz porodnišnice
6.10.2005 10:13:24   
uniq
Čestitke punci.....veliko zdravja in pazita nase....user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prihod iz porodnišnice
6.10.2005 11:09:27   
tejčica
Čestitke za novega družinskega člana. user posted image user posted image user posted image  Porod je bil pa res brzinski. Pa še več takih!

(odgovor članu uniq)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prihod iz porodnišnice
6.10.2005 11:30:57   
mml
Vse čestitke novi družinici user posted image user posted image user posted image .  Hmmmm in pa vprašanej..imaš kakšna priporočila za takšen brzinski porod???

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?