|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   preverjanje bolniške
8.4.2008 9:28:07   
Klarissa
pozdravljeni,
ali je možno še kakšno drugo preverjanje bolniške -poleg detektiva - npr. poslat človeka na pregled k zdravniku. državno tožilstvo bi naj to imelo.
mi imamo res ful preveč bolniških, pa razmišljamo kaj bi lahko storili - sem v zdravstvu.
prosim predloge.
hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: preverjanje bolniške
8.4.2008 9:35:20   
Anonimen
kontrole na tel. doma... detektivi...to je to...

(odgovor članu Klarissa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: preverjanje bolniške
8.4.2008 9:36:44   
Anonimen
Za zdravstvo se pa res nimaš kej sekirat. user posted image  Pogoji dela: sevanje, okužba, dvigovanje...ne sekiraj se.user posted image

(odgovor članu Klarissa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: preverjanje bolniške
8.4.2008 9:38:11   
Anonimen
Čak mal, tebe motijo sodelavke na bolniški????user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: preverjanje bolniške
8.4.2008 9:46:42   
Klarissa
ja ker jih je več kot 50% na bolniški sodelavk in sodelavcev.
tisti, ki pa nismo, pa smo v krizi zaradi preobremenjenosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: preverjanje bolniške
8.4.2008 10:07:22   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: LAmama

kontrole na tel. doma...


In si ravno na sekretu, ker imaš prebavne motnje, pa se pač ne oglasiš in potem goljufaš. Ali pa greš mogoče ravno k zdravniku.

Kaj pa tam, ko ti npr. zdravnik predpiše gibanje po svežem zraku? A to detektivi vejo, al te kar prijavijo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: preverjanje bolniške
8.4.2008 10:37:19   
Anonimen
pomoje morjo bi seznanjeni o diagnozi ker drugače nevem kako lahko čekirajo...
samo če vejo je pa to varstvo osebnih podatkov...

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: preverjanje bolniške
8.4.2008 10:56:50   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: LAmama

pomoje morjo bi seznanjeni o diagnozi ker drugače nevem kako lahko čekirajo...
samo če vejo je pa to varstvo osebnih podatkov...

LAmama-ko sem videla tvoj avataruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Glede teh kontrol je pa tako. Če si ti na bolniški in te detektiv ne najde doma, pride 3x na dom, potem te lahko prijavi, ker da te je trikrat iskal pa si ti vsakič bil odsoten je malo tak nouser posted image ,če imaš gibanje predpisano, potem mu z vso pravico pokažeš napisano in to je to!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: preverjanje bolniške
8.4.2008 11:12:05   
Anonimen
hm...kje je to napisano razn v kartonu?
no jaz napr.sedaj ko hodim v lj vsak dan dop.me ni...šefica me klice vsak dan posebej...ampak mene ni...
kljub temu da mam pisno napisano (njej posredovano) da ne slišim nič-tako da se tud po tel ne morem dobr menit,ker bi mi mogla kričat notr da bi slišala!




(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: preverjanje bolniške
8.4.2008 11:12:33   
Anonimen
LAmama-ko sem videla tvoj avatar


jah mal migata ne...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: preverjanje bolniške
8.4.2008 11:54:17   
tajtaja
Jaz mam v odločbi od ZZZS napisano gibanje v kraju bivanja. Tako da lahko grem na sprehod.
Sicer pa ne vem, kdo odredi kontrolo. Delodajalec ali prav ZZZS na svojo željo kontrolira?
Pa še nekaj. Npr., če si na bolniški par mesecev, pri nekaterih boleznih tudi poleto in več(hrbtenica...) potem ne moreš niti na morje, čeravno bi ti plavanje odgovarjalo, pa tudi pri tako dolgi bolniški trpi psiha. In je že z tega razloga fajn malo presekat vse skupaj in menjat okolje.
Kako je potem v teh primerih, ti lahko zdravnik kaj napiše?


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: preverjanje bolniške
8.4.2008 13:37:35   
Taula
Zdravnik ti lahko kaj napiše, samo vprašanje je če ti komisija to odobri. Če ti ne, in imaš le potrdilo zdravnika da nekam lahko greš imaš ob kontroli še vedno lahko težave.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: preverjanje bolniške
8.4.2008 14:39:45   
tajtaja
Se pravi, da neseš potrdilo zdr. potrdit na komisijo?

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: preverjanje bolniške
8.4.2008 15:15:13   
Taula
Meni je rekla moja G (ko sem bila na bolniški) da se potrdilo, da poleg dokumentacije ko daš prošnjo za podaljšanje. In da se nato oni odločijo ali upoštevajo to ali ne. V kolikor tega ne upoštevajo imam lahko sicer njeno potrdilo, ampak da imam še vedno lahko težave če pride kontrola. Je pa članice komisije tudi ona, tako da ji kar verjamem. V glavnem komisija mora potrditi to, če je le potrdilo zdravnika ni dovolj.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: preverjanje bolniške
8.4.2008 15:57:57   
Anonimen
Zdravnik napiše potrdilo,da je plavanje priporočljivo in da greš na dopust tega pa tega datuma. In to je to.user posted image  ne rabi nič komisija potrdit.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: preverjanje bolniške
8.4.2008 15:59:47   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Klarissa
-poleg detektiva -

Že si v zdravstvu potem vednar veš, da je zdravstveni karton oseben podate user posted image . Saj ni čudno, da se o vsakem lahko vse zve.

Delodajalec je dolžan pred najemom detektiva pozvati zaposlenega, da pojasni pogostost nastopanja bolniške. Šele potem lahko delodajalec preverja. V DU. V privatnih organizacijah pa že dolgo pošiljajo na dom detektiva.

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: preverjanje bolniške
9.4.2008 11:04:25   
Klarissa
sem že včeraj našla kdaj lahko človeka pošlješ še na zdravniški pregled-
Pravilnik o preventivnih zdravstvenih pregledih delavcev
Hvala vseeno.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?