|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prestrašena
17.4.2006 12:17:41   
kiji
Punce, prosila bi vas za informacijo. Najbrž to res ni nič hudega, a raje vprašam in glede na to, da je danes praznik, se obračam kar na vas. Sem user posted image  v sedmem mesecu. Danes sem začutila podoben občutek, kot če bi dobila menstruacijo, le da je bila tekočina, ki je kapljala brezbarvna. In bilo je je precej (pač res toliko kot ponavadi pri mesečnem perilu)! Sem pomislila na to, da je morda le izcedek (beli tok), a tolikšna količina? Saj ni mogoče, da bi bila to plodovnica, a ne? Trebušček mi je za kratek čas otrdel (ampak ne ful), user posted image  pa je že zjutraj zelo aktivno brcala, sedaj pa spet - torej je z njo najbrž vse ok. Toda kaj bi pa bila ta tekočina? Upam, da si delam skrbi brez veze user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prestrašena
17.4.2006 12:21:40   
Anonimen
U, leti na urgenco, ker je možno, da gre za razpok mehurja. Lako je tudi urin, ampak nikoli ne veš. Naj te kdo pelje takoj.

(odgovor članu kiji)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prestrašena
17.4.2006 12:26:04   
April
Kar hitro se pelji pokazat. Jaz bi na tvojem mestu takoj šla k zdravniku. Saj najbrž ni nič, ampak pri teh stvareh je bolje biti previden.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prestrašena
17.4.2006 12:26:06   
*pepelka*
Na tvojem mestu bi se odpravila k zdravniku. Naj te nekdo pelje, pa pazi, da ti v primeru, da je to res plodovnica ne odteče preveč. Raje počivaj in ne hodi preveč. Pojdi raje prej, kakor prepozno

(odgovor članu kiji)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prestrašena
17.4.2006 17:06:25   
mamči
 Kar hitro idi k zdravniku. Bolje 100x preveč, kot 1x premalo. Lahko ti je iztekla plodovnica in ni nujno da le - to spremljajo še kakšni drugi znaki !

(odgovor članu kiji)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prestrašena
17.4.2006 17:11:54   
ribica.
Raje pojdi, ker zdravniku vzame minutko, da naredi test. Pa še nadrl te bo, če boš prišla čez en teden in rekla, da se ti je zadeva zgodila že nekaj dni nazaj.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prestrašena
17.4.2006 19:28:37   
Anonimen
Kiji, kako je z vama? A si šla k zdravniku?

(odgovor članu ribica.)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prestrašena
19.4.2006 18:02:17   
Anonimen
Madonca, kako je s Kiji? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prestrašena
30.4.2006 22:49:55   
kiji
joj punce, se vam opravičujem, nisem imela dostopa do interneta in sem se spravila k računalniku šele zdaj. Je pa res šlo za lažen preplah. Sem  laufala takoj k zdravniku, hvala za brco! Šlo je samo za nekakšen voden izcedek (čeprav mi še vedno ni jasno, zakaj količinsko toliko!) in si je lahko sestra dala duška z zavijanjem oči user posted image  ampak važno, da je vse ok. Sem pa po tem dogodku prvič začutila brcanje še na drugi strani... presenečenje, dve bebici sta user posted image  zanimivo, da druge user posted image  nismo prej zaznali niti na uz user posted image
Hvala za vse nasvete (brco) & skrb!

Pobožajte bušijeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prestrašena
30.4.2006 23:01:32   
Gina
Kako dve user posted image ?? Saj si imela morfologijo, pa NS....ne bi mogla dva dohtarja na več UZ-jih zgrešit še enega otroka, tolk nesposobni pa tudi ne morejo biti.

(odgovor članu kiji)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prestrašena
30.4.2006 23:02:33   
Pikabu
Kiji, nič se ne sekiraj za zavijanje z očmi. Jaz sem v 18. tednu, pa sem ta teden tudi imela "bližnje" srečanje z veliko mokrote med nogami. Sem se šla lepo pokazat, pa ni nihče zavijal z očmi, zelo resno so vzeli, naredili test, če je plodovnica in me lepo pomirili, da je vse v redu in da mi je verjetno le urin ušel, ne da bi čutila. Mislim, da nimajo nobene pravice zavijati z očmi, lahko bi pa res bila plodovnica. Na mojo srečo je bila dežurna ravno moja G in je vzela zelo resno. Ko sem prej klicala, mi je tudi že sestra sama rekla, da naj kar pridem, da je bolje, da ni nič, kot da bi kaj bilo.

Pa čestitke še za drugo user posted image . Zdaj boste pa imeli dvojno veselje.

(odgovor članu kiji)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prestrašena
30.4.2006 23:16:09   
sašaš
Kako je možno, da so ti šele v 7. mesecu ugotovili, da imaš 2 user posted image ?

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu kiji)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prestrašena
1.5.2006 8:44:43   
kiji
Sama se sprašujem isto user posted image  Po praznikih me čaka pregled pri ginekologu, pa bom izvlekla podrobnosti. Kakorkoli že, važno, da (bo)sta zdrava, ne glede na vse user posted image

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prestrašena
1.5.2006 11:32:23   
x_srečka_x
KIJI čestitke za dvojčke user posted image user posted image

(odgovor članu kiji)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prestrašena
1.5.2006 11:40:39   
bori1
Neverjetno. Sredi leta 2006 spregledati dvojčke? Sicer ti želim dvojno veselje in dvojno uživanje,... ampak, neverjetno,res.

lp, Bori1

(odgovor članu kiji)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




igranje nagradnih iger
evairena

igrate nagradne igre?

da (52%)

ne (13%)

včasih (35%)


Število vseh glasov: 69

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!