|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   predal za pod otroško posteljo
1.6.2009 13:35:45   
katzay
Živjo!
Jaz imam pa eno vprašanje. Zanima me, če mi lahko kdo pove kakšna je razlika med predalom, ki je že pritrjen na otroško posteljo in med predalom, ki je na koleščka. Po mojem je bolj praktičen tisti, ki je na kolesih, ker ga lahko verjetno daš pod vsako posteljo. Sama se namreč zanimam za en model posteljice, vendar na njo ni možna pritrditev predala (zaradi tehničnih razlogov) so mi pojasnili. A mi lahko poveste če se da kje kupit predal na koleščka? A dost uporabljate tega al unga ko se pritrdi?


LP
Katzay
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: predal za pod otroško posteljo
1.6.2009 13:48:03   
Splišni
Jaz v bistvu še nisem videla takšnega, ki bi se pritrdil. Ker v bistvu je res bolje, da se ne. Manj je kakšnih vodil, manj je možnosti, da se kaj pokvari. 
Glede ostalega, pa res ne vem, v čem je bistvu kompliciranja.

(odgovor članu katzay)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: predal za pod otroško posteljo
1.6.2009 13:52:45   
katzay
Hvala za odgovor! Tud sama mislim da je bolš če je čim manj vodil in da je na kolesih. Bom še mal poklicala okrog, če se ga da kje dobit.

LP

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: predal za pod otroško posteljo
1.6.2009 13:56:39   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: katzay

Hvala za odgovor! Tud sama mislim da je bolš če je čim manj vodil in da je na kolesih. Bom še mal poklicala okrog, če se ga da kje dobit.

LP


Lahko kupiš predal na kolescih od katerekoli sestavljive linije. Že če gledaš Alples, imajo pri Planetu 2 širini in globini.

Pomembna ti je samo barva lesa, ki jo želiš - izbereš tako linijo. Višine predalov pa so tudi v specifikacijah zapisane.

Pa ti ni treba postelje kupovat. Če se bojiš, da bi ti komplicirali, že v štartu reči, da imaš posteljo že doma in ste se odločili še za predal.



< Sporočilo je popravil *bubi* -- 1.6.2009 13:58:20 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu katzay)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: predal za pod otroško posteljo
1.6.2009 13:57:24   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: katzay

Hvala za odgovor! Tud sama mislim da je bolš če je čim manj vodil in da je na kolesih. Bom še mal poklicala okrog, če se ga da kje dobit.

LP


Mogoče lahko v Novolesu kupiš samo predal? No, po moje kar lahko, ker je itak vsaka stvar zase. Je pa od mavrice otroške sobe drugače.

(odgovor članu katzay)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: predal za pod otroško posteljo
1.6.2009 18:03:23   
*goldfish*
IZVIRNO SPOROČILO: katzay

Hvala za odgovor! Tud sama mislim da je bolš če je čim manj vodil in da je na kolesih. Bom še mal poklicala okrog, če se ga da kje dobit.

LP


V IKEA ga dobiš ziher. Sem zadnjič gledala. Cena: cc 80 €.


_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu katzay)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: predal za pod otroško posteljo
1.6.2009 18:05:05   
*goldfish*
IZVIRNO SPOROČILO: mana_t

IZVIRNO SPOROČILO: katzay

Hvala za odgovor! Tud sama mislim da je bolš če je čim manj vodil in da je na kolesih. Bom še mal poklicala okrog, če se ga da kje dobit.

LP


V IKEA ga dobiš ziher. Sem zadnjič gledala. Cena: cc 80 €.








_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: predal za pod otroško posteljo
1.6.2009 18:05:59   
*goldfish*
IZVIRNO SPOROČILO: mana_t

IZVIRNO SPOROČILO: mana_t

IZVIRNO SPOROČILO: katzay

Hvala za odgovor! Tud sama mislim da je bolš če je čim manj vodil in da je na kolesih. Bom še mal poklicala okrog, če se ga da kje dobit.

LP


V IKEA ga dobiš ziher. Sem zadnjič gledala. Cena: cc 80 €.

to je postelja s predali :http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/50080315









_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: predal za pod otroško posteljo
1.6.2009 18:06:58   
*goldfish*


IZVIRNO SPOROČILO: katzay

Hvala za odgovor! Tud sama mislim da je bolš če je čim manj vodil in da je na kolesih. Bom še mal poklicala okrog, če se ga da kje dobit.

LP

V IKEA ga dobiš ziher. Sem zadnjič gledala. Cena: cc 80 €.

to je postelja s predali :  http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/50080315



_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: predal za pod otroško posteljo
1.6.2009 18:12:04   
*goldfish*
upsuser posted image user posted image user posted image

Pojma nimam kaj sem zasračkalauser posted image user posted image


_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: predal za pod otroško posteljo
1.6.2009 18:15:55   
*goldfish*
IZVIRNO SPOROČILO: mana_t

upsuser posted image user posted image user posted image

Pojma nimam kaj sem zasračkalauser posted image user posted image



Ne morem da spet ne bi...user posted image

tu sem še nekaj našla...ampak zdaj je vprašanje zakaj rabiš predal...kot dodatno ležišče ali pa kot predal za igrače...ta v ikea je res samo kot dodatno ležišče, sem pa jaz v lesnini kupila kot predal (s stranicami) in lahko not daš jogi in imaš tudi posteljo ali pa res predal za igrače in razno kramo
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/80120579


_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: predal za pod otroško posteljo
2.6.2009 8:00:09   
ksenjak
V Garantu Polzela ga tudi lahko kupiš, in siver v dveh različnih dolžinah. Stane pa tam cca 70 EUR, je pa v barvi bukve. Nam pride zelo prav, saj spravimo noter vse igrače, ki bi se drugače valjale vsepovsod. Lahko pa bi ga uporabljali tudi kot dodatno ležišče.

lp

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?