|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pralne kroglice bio ball
13.9.2010 8:21:15   
hariba
A katera to uporablja namesto praška in kako se obnese. Jaz razmišljam o nakupu kompleta, ker naj bi bil to naraven način pranja, vendar imam pomisleke, če resnično odstrani vsemadeže in umazanijo, ker so oblačila sploh od najmlajše običajno kar precej umazana.
Že v naprej hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pralne kroglice bio ball
13.9.2010 8:39:26   
mala maja
jaz jo imam pa sem več kot zadovoljna. Bomo počasi morali naročit novo ker se že prav vidi kako je malo kamnčkov notri.

poraba praška se je zmanjšala za 2/3, fleki gredo vseeno lepo ven. če pa imam kakšen stroj cunj res umazanih, pa dam normalno mero praška + kroglo.
Ravno ta vikend pa sem jo nesla seboj na vikend (pa jo imam več kot leto dni), kjer nimamo vodovoda ampak kapnico. Tako lepo opranih cunj že dolgo nismo imeli. Dišeče, mehke.....in oprane brez praška. Samo s kroglo.user posted image aja doma imamo pa tri fante, ki so na polno v blatu vsak danuser posted image user posted image

No zame je to eden redkih mojih nakupov, ki so se obrestovali.user posted image

< Sporočilo je popravil mala maja -- 13.9.2010 8:40:00 >

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pralne kroglice bio ball
13.9.2010 8:43:34   
SMT3
Jaz sem si jo tudi kupila ampak še čaka.Trenutno perem z oreščki in je res super.Tudi ne dam mehčalca,če pa so cunje res zaflekane pa dodam malo praška.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pralne kroglice bio ball
13.9.2010 9:50:17   
Rožica I
Imam komplet dveh krogel (kupila v akciji -50°), ki jih uporabim, če imam nabito poln stroj- drugače samo eno. Ne uporabljam mehčalca, le za kuhanje oz nad 60° dodam malo praška, drugače krogle zadostujejo.
Mislim, da je to naložba in pol- tako za zdravje in denarnico kot za okolje user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pralne kroglice bio ball
13.9.2010 11:00:02   
Maya80
A mi lahko, da katera kakšno inf. kjee se da te krogle kupiti.
A potem se ne doda ne praška ne mehčalca? 

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pralne kroglice bio ball
13.9.2010 11:02:26   
luka jan
Jaz jo imam in sem tudi zadovoljna.
Uporabljam jo samo za temno perilo, svetle ponavadi perem s pralnim praškom. Tudi mehčalec dodam, ker mi je všeč, da mi perilo lepo diši.

(odgovor članu Maya80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pralne kroglice bio ball
13.9.2010 11:18:27   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Maya80

A mi lahko, da katera kakšno inf. kjee se da te krogle kupiti.
A potem se ne doda ne praška ne mehčalca? 


http://www.kroglica.com/

http://www.ball.si/?gclid=CMXIkoaJhKQCFQ2S3wodH3PiHA

http://www.pereco.net/


Lahko pa jih dobiš tudi v DM ali Sanolaborju.

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 13.9.2010 11:19:53 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Maya80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ime za fantka
Nataliya

Katero vam je boljše ime?

Nik (28%)

Taj (20%)

Žan (24%)

Mark (28%)


Število vseh glasov: 594

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!