|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poznate koga, ki bi
10.8.2009 10:26:20   
FLASK_A
imel doma več kot 400 knjig (gledamo konkretno debelino- cca 300 strani/ knjigo)user posted image
Ali taki fanatiki res obstajajo?


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 10:28:03   
petruska
Predlagam kar počitek na letališču, sicer bo bolj slab, otroka pa bosta kljub temu spala.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 10:31:50   
Raho
Ja, poznam. Sebeuser posted image Jih imam cca. 1000. Moji starši so še hujši - ene 5000 knjig je 100% doma

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 10:35:34   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ja, poznam. Sebeuser posted image Jih imam cca. 1000. Moji starši so še hujši - ene 5000 knjig je 100% doma


hudooo!
A potem je tvoje stanovanje ena velika knjižna polica, pa najbrž meri čez 300 kvadratov? user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 10:36:32   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: petruska

Predlagam kar počitek na letališču, sicer bo bolj slab, otroka pa bosta kljub temu spala.


kam si pa ti uletela?user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 10:37:28   
Raho
Ne, stanovanje meri 240 kvadratov, knjige pa so na knjižnih policah (služijo kot pregrada) v sobi (saj 1000 kom knjig ni tako dosti). Doma pri strarših pa imamo urejeno knjižnico

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 10:45:08   
FLASK_A
Super, Raho.
Hvala ti za odgovoruser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
10.8.2009 10:56:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 11:00:12   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

imel doma več kot 400 knjig (gledamo konkretno debelino- cca 300 strani/ knjigo)user posted image
Ali taki fanatiki res obstajajo?



Mi jih imamo.....user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 11:01:00   
Splišni
Ja, jaz tudi enega poznam. Nekdanji direktor ene znane kulturne institucije.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 11:07:55   
hrchy
Aha, midva jih imava tudi... definitivno vec kot 1000. Sicer jih je zdaj vecina v hrambi pri moji mami, dokler ne greva v vecje stanovanje.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 11:23:22   
FLASK_A
U, dosti vas je! Pol mi pa lahko poveste s koliko metri knjižnih polic bi bile zadovoljneuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 11:51:45   
kaya2007
pri nas doma jih je tudi sigurno več kot 400, nisem pa nikoli razmišljala o natančnem številu.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 12:12:22   
Čebel@
jaz imam okoli 1000 romanov(po večini)......sem jih podedovala po stari mami......moja mami jih je hotla podarit knjižnici ampak sem bila jaz proti,tako da so zaenkrat v škatlah,čez kakšno leto ko se seliva v večje stanovanje pa bom imela knjižnico posebaj

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 12:45:23   
gita10
jaz jih tudi imam okoli 800. Imam pa dnevno sobo 80 m/2 in se niti ne vidijo te police toliko strašne. Čez eno celo stene je en takšen regal kjer so vse knjige zložene. Je pa največji problem prah na teh poliah, ker potrebuješ dva dni, da vse knjige zložiš nazaj.
Aja pa jaz sem jih kupila samo kakšnih 50, ostalo mi je vse poklonila moja mama.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 13:04:38   
Pika Zoja
Imam, ja. Mi je pa zal, da se moz ne podviza in ne uredi kleti (kombinacija studijske sobe brez studenta user posted image in fitnesa), ker jih je vec kot polovica trenutno v osami v skatlah. Silom razmer. 

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 13:23:53   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

imel doma več kot 400 knjig (gledamo konkretno debelino- cca 300 strani/ knjigo)user posted image
Ali taki fanatiki res obstajajo?



Joj, 400 pa res ni veliko no. Imam jih precej več kot 400, so povsod po stanovanju, knjige so moje življenje. Trenutno jih kupujem res v omejeni količini (se krepko zadržujem nazaj), kupim samo tiste, ki jih nujno rabim ali ki jih nameravam prevest.

Ja, očitno sem fanatik.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 13:40:42   
FLASK_A
Tanja, sploh ni bilo mišljeno slabšalnouser posted image Samo jaz se pač ne vrtim v takih krogih, pa mi to predstavlja veliko številko. 

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 13:43:06   
sanasan
midva jih imava mislim, da tudi nekaj čez tisoč....največ v obeh pisarnah, dnevni in na podstrešju...pa še povsod drugod po hiši malo, tudi wc ni izključenuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 13:50:08   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Tanja, sploh ni bilo mišljeno slabšalnouser posted image Samo jaz se pač ne vrtim v takih krogih, pa mi to predstavlja veliko številko. 


Ne ne, niti ni bil moj odgovor tako mišljen. user posted image  Sem fanatik, priznam. Vsak ma nekaj a veš. Nikol nisem znamk zbirala, vedno knjige. Pol pa knjige se za darila dobim, pa za kaksne nagrade, pa recenzije pisem pa mi knjiga ostane...Ne pijem, ne kadim...kupim knjigo. In tko dalje...pol se jih pa hitr nabere 400+. Pa taka strast je to...sej ze v knjiznici me prsti zacnejo srbet, pol pa kupim na kaksnih sejmih tolko stvari, da komaj nesem. In ko se selim (npr. ko grem kam v tujino za nekaj casa) vedno s sabo vzamem nekaj najljubsih knjig. Pac, kot sem rekla: nacin zivljenja. Mal freakovsko, ja user posted image .


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 14:03:28   
FLASK_A
Sej na en način vas razumem. Meni so tudi sedaj postale všeč, ko me nihče ne sili brat. In nekatere so tako dobre, da bi jih rada imela doma. Samo imam to smolo, da sem od mojih staršev navajena, da je škoda denarja za vsak drek in da ga je bolje imet na računu. Brezveze. Sej počasi se odvajam in si tudi kaj privoščim (ja, pri nas so tudi do sebe škrti), ampak taka navada gre počasi iz zavesti...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 14:05:22   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

midva jih imava mislim, da tudi nekaj čez tisoč....največ v obeh pisarnah, dnevni in na podstrešju...pa še povsod drugod po hiši malo, tudi wc ni izključenuser posted image


Ja no, če se rada dolgo kopaš v banji, zna bit to prav finouser posted image Dvojno razvajanje.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 14:08:36   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Sej na en način vas razumem. Meni so tudi sedaj postale všeč, ko me nihče ne sili brat. In nekatere so tako dobre, da bi jih rada imela doma. Samo imam to smolo, da sem od mojih staršev navajena, da je škoda denarja za vsak drek in da ga je bolje imet na računu. Brezveze. Sej počasi se odvajam in si tudi kaj privoščim (ja, pri nas so tudi do sebe škrti), ampak taka navada gre počasi iz zavesti...
jaz dobro knjigo tudi večkrat preberem.....na par let jo recimo spet zagledam in se točno ne spomnim kako gre zgodba in jo spet preberemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 22:16:32   
Anonimen
Ja, moj tast ima svojo delovno sobo in knjižnico, v kateri je, kot se temu reče delovni nered ;-) Knjige so povsod, na policah, po mizi, na tleh, stolih, skratka povsod. Sam namreč tudi piše in tam se ne znajde nihče, mislim, da tudi on sam ne. user posted image Koliko je teh knjig, nihče ne ve, jih je nemogoče prešteti. Ve se le, da je številka zelo visoka.


(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: poznate koga, ki bi
10.8.2009 22:43:34   
Anonimen
Mi jih imamo kar konkretno čez 1000, večina je trenutno v shrambi pri mojih staršh, pa naša sosda jih ima tudi ogromno, eni dve kolegici sta knjigožerki user posted image , tako da ja, poznam precej ljudi, ki ima več kot 400 knjig user posted image .

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?