|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   povišan utrip pri plodu
6.12.2007 15:50:40   
sonček balonček
Pozdravljene,

zanima me, če ima katera izkušnje kaj lahko pomeni povišan pulz pri plodu. Pri meni je v 37. tednu pokazal 180 udarcev na minuto. Kakšne so vaše izkušnje kaj je lahkjo vzrok in kako so preverjali stanje plodu pri vas?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: povišan utrip pri plodu
6.12.2007 15:55:52   
špelin@
Če ti kaj pomaga - dva primera:
 
http://med.over.net/forum5/read.php?19,1048809,1048809#msg-1048809
 
http://med.over.net/forum5/read.php?19,4252261,4252261#msg-4252261
 
So te naročili na kontrolo kmalu?
 
Vso srečo user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu sonček balonček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: povišan utrip pri plodu
6.12.2007 16:56:58   
urssyy
Torej je normalen utrip ploda med 110 in 160. Kaj pa potem ko pri mojem pade tudi pod 90. A naj delam paniko??

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: povišan utrip pri plodu
6.12.2007 17:40:53   
klepetka
ne ,urssyy,ne rabiš delati panike,ker je bilo pri meni ko sem bila pred 3 tedni v P čist isto..Utrip se je gibal med 110-130,včasih tud do 90 .Pa sem vprašala če je to ok,pa so mi rekli da ja

_____________________________



(odgovor članu urssyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: povišan utrip pri plodu
6.12.2007 18:57:59   
sonček balonček
Špelin, hvala za info. Ne, pregled imam šele čez dva tedna. Ravno to me bega, ker ostale primere, ki si jih navedla, nekoliko bolj resno obrvnavajo. Kako je moj g. lahko prepričan, da je to bilo slučajno, če je poslušal samo dvakrat v razmiku 1 minute in je bilo obakrat enako?

A ima katera izklušnje z angelsoundom? A ta konkretno izmeri utrip otroka?

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: povišan utrip pri plodu
6.12.2007 19:54:54   
mala pikica
Sonček balonček AS meri popolnoma enako kot na CTG-ju, pa enako se sliši. Jaz sem zelo zadovoljna z njim in ga še vedno uporabljam. SPloh če je otrok nekoliko bolj miren, potem zvečer že poslušam srčka in štejem utripe. Pa gibanje se tudi zelo lepo sliši, saj pravim, sploh če otročka ne čutim dovolj dobro.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu sonček balonček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: povišan utrip pri plodu
7.12.2007 7:17:26   
sonček balonček
Hvala Mala pikica za odgovor, mislim, da ga bom šla danes kupit, da me ne bo po nepotrebnem skrbelo.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: povišan utrip pri plodu
7.12.2007 7:35:45   
nana35
Včeraj mi je ravno prijateljica povedala,ko je bila na CTG v Avstriji,da ko se otroček premika da naprava ne zazna več takih utripov, da je čisto normalno,da pade utrip,ampak ne pade zares,le da ga ctg ne zaznava več v celoti,ker se user posted image  premakne.Tako so ji povedali in rekli,naj ne gleda na monitor,da je ne bo to zmedlo,da je to vse ok,še celo utišali so ctg,da ne bi delala panike po nepotrebnem.Mogoče je pa to zato tako??!!

_____________________________

:))


(odgovor članu sonček balonček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Zobje
Nezy85

Ali bi šle med nosečnostjo(nekje v 8mesecu)na puljenje modrostnega zoba?

da (21%)

ne (79%)


Število vseh glasov: 369

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!