|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   potovalni kovček, potovalka, in šolska torba
2.6.2007 16:28:36   
lea23
zanima me kje bi lahko dobila kakšen luštkan otroški potovalni kovček, ali potovalko ( vendar raje kovček )? že nekaj časa nazaj sem jih gledala od male kitty v italiji v tori di evropa, zdaj pa nimajo več nič pametnega. kje bi kaj podobnega lahko dobila tukaj pri nas v sloveniji? v kakšni papirnici? in kakšne so cene?
in pa v eni otroški reviji sem videla take torbe za v šolo, na koleščkih, prevlečene z blagom in kakšnimi prišitimi figuricami. no, izgledajo tko kosmato kot plišaste igrače. "deluje" tako da potem otrok to torbico vleče za sabo kot potovalni kovček. me pa zanima če vaši otroci uporabljajo takšne "torbe" za v šolo, in kako je z njihovo priročnostjo? upam da razumete katere te torbe imam v mislih 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: potovalni kovček, potovalka, in šolska torba
2.6.2007 16:31:32   
Anonimen
http://www.procommerce.si/view_product.php?product=PT050-9008

http://www.esvet.net/detail.asp?t=4&c=22&sc=257&a=41604&ref=cat

< Sporočilo je popravil nežna -- 2.6.2007 16:35:10 >

(odgovor članu lea23)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: potovalni kovček, potovalka, in šolska torba
2.6.2007 19:11:47   
blak
Prejšnji teden, morda dva tedna nazaj, so jih imeli v Hoferju z motivom Medvedka Pu in še nekaj (se ne spomnim kaj). Jaz sem jih kupila lani in je bila v kompletu potovalka, ena torbica in še manjša torbica za "kozmetiko". Vse skupaj je bilo okrog 4.000SIT. Poglej v kakšnem Hoferju, mogoče je še kje kakšna, čeprav dvomim, ker smo lani  takoj vse pokupiliuser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: potovalni kovček, potovalka, in šolska torba
3.6.2007 0:44:05   
pravljica
eno so potovalni kovčki za otroke, drugo pa so šolske torbice/nahrbtniki na kolesih...v kovček šolskih stvari ni ravno praktično zlagat, saj so zvezek na zvesku, če me razumeš (kot oblačila v kovčku)...naša ima že 3. leto nahrbtnik na kolesih, smo jih vsako leto iskali po trgovinah kot zmešani, na koncu pa vedno našli 1 sam model v MK user posted image  pa tako so praktični za te težke torbe user posted image  no, za september imamo že željo (beri nalogo) poiskat torbo in kolesa posebej (baje se tudi to dobi, kje bomo iskali pa nimam pojma) - razlika je v tem, da so kolesa pri "kompletu" plastična in ropotajo celo pot do šole (tako nam je tavelika to utemeljila user posted image  ), če kupiš posebej "voziček", na katerega se zmontira katerakoli torba/nahrbtnik, imaš pa gumijasta kolesa, ki ne zbudijo vseh sosedov zjutraj, na poti do šole user posted image

takšne luštne torbe/nahrbtnike/kovčke, z živalskimi motivi smo zasledili v samsonite trgovini...cene so pa tudi temu primerne user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: potovalni kovček, potovalka, in šolska torba
3.6.2007 7:34:38   
tana-2
Jaz sem jih videla v Mullerju (cena okoli 50 evrov) in malo manjše v Deichmann schuh (cena okoli 20 eurov).

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: potovalni kovček, potovalka, in šolska torba
3.6.2007 8:46:03   
viv_
www.kidstravelzone.com

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu tana-2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?