|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   potenje med jokom
10.2.2006 9:22:56   
vanč
Ali vaši dojenčki tudi full zašvicajo kadar jokajo? Naš Nejc ima čisto mokro glavico, če pa je v ležalniku nastane na vzglavju moker flek. Malček me skrbi zaradi prehlada!

_____________________________

vanč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: potenje med jokom
10.2.2006 9:35:10   
tina104
Ja, ko močno joka, je ves moker, pa tudi sicer se precej poti v glavo. Do sedaj je bil 2x bolan, star je 5 mesecev in pol. Po mojem je pač treba pazit, da ga ne napiha, ko ima mokro glavo, drugače pa prehlad verjetno ni čisto direktno povezan s tem potenjem.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu vanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: potenje med jokom
10.2.2006 9:45:32   
simonav
Ja, tudi naš ful zašvica, kadar se joka, pa tudi med spanjem in včasih pri jedi ali pitju, sploh, če je že utrujen in siten. Po mojem se ne more prehladiti, če je notri  toplo in če ni res preveč moker. Jaz pazim samo, da takoj ko poje, ne gremo ven, ampak se najprej ohladi in umiri.
LPuser posted image

(odgovor članu vanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: potenje med jokom
10.2.2006 9:50:48   
vanč
Hvala za odgovore!



_____________________________

vanč

(odgovor članu simonav)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




prva zaposlitev


V kolikšnem času po končanem izobraževanju ste dobili prvo zaposlitev v svoji stroki?

takoj (43%)

1- 2 meseca (12%)

3- 6 mesecev (10%)

6- 12 mesecev (8%)

po več kot letu dni (12%)

po nekaj letih (15%)


Število vseh glasov: 262

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!