|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porod z nosečniškim diabetesom
5.8.2007 15:42:10   
lumpa6
zanima me , če ste kaj prej rodile, kako je porod potekau, ali so vam otročka kaj posebaj gledali, če ste morale kaj prej v porodnišnico, skratka vse kat se tega tiče me zanima tudi koliko enot inzulina ste imele kdaj je cukr izginiu



prosim in hvala za informacije
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: porod z nosečniškim diabetesom
5.8.2007 20:48:13   
ursyka21
OJ!
Jaz sem imela gestacijski diabetes. Jaz sem bila prej sprejeta v porodnišnico, 4 dni prej preden so mi sprožli porod. Mogočće tudi zaradi diletirane ledvice nevem zdaj točno ampak mislim da bolj zaradi diabetesa. Jaz sem si morala pred kosilom in pred večejo dajati po 4E inzulina. Jaz nisem imela močne oblike in tudi z sinom je vse ok. Porod so mi sprožli s prepidil gelom, drugo jutro so mi še predrli mehur. Imela pa sem cel porod, torej od prvega vstavljenega gela pa do zadnje faze poroda vstavljeno infuzijo glukoze z inzulinom ker nisem smela nič jest. Ko sem rodila so mi otročka odpeljali ampak sem ga dobila zelo hitro nazaj. Takrat so mu izmerili sladkor in še naslednje jutro in hvalabogu nima posledic. Takoj po porodu si inzulina nisem rabla več dajat in tudi zdaj ko si sladkor kdaj pa kdaj zmerim nimam nad vrednostmi. Ampak to še zmeraj ni 100% končano dokler nebom naredila še enkrat glukoznega testa.
Če te še kaj zanima ti z veseljem odgovorim. Pa nič se ne sekirat ker tudi to vpliva na raven sladkorja.
Lep pozdrav


_____________________________

20.5.2007 SEM POSTALA LUČ ŽIVLJENJA MOJEMU SINU

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?