|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč- kri v blatu
5.10.2005 14:38:55   
aisha
živjo punce!

zdele sem previjala mojega deset mesečnega sina in sem opazila kri. že blato mi je bilo čudne barve, take rdečkaste, ko pa sem mu že skoraj umila rito, je bila na robčku čisto svetlo rdeča kri. pa nima nobene ranice, samo že ves čas fejst težko kaka in ima zelo trdo blato.ali ima katera podobne izkušnje in kaj bi to lahko bilo?

prosim za čimprejšnje odgovore, ker me ful skrbi. hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
5.10.2005 14:42:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aisha)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč- kri v blatu
5.10.2005 14:55:53   
Anonimen
kaj pa če se to zgodi odraslemu??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
5.10.2005 14:57:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč- kri v blatu
5.10.2005 14:58:26   
Anonimen
biba12 pri odrasil je ponavadi to pokazatelj kakšne črevesne bolezniuser posted image Moj fant jo namreč ima in so dostikrat krvave driske ali pa kri na blatuuser posted image

aisha..mogoče mu ne paše gluten??user posted image jaz bi na tvojem mestu poklicala pediatra

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč- kri v blatu
5.10.2005 15:41:38   
Barči78
Pri odraslemu je velikokrat kriva zlata žila.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč- kri v blatu
5.10.2005 16:27:37   
tinica
Če je blato svelo oz. živo rdeče barve potem brez panike, ker je to od ranice v anuso. Če trdo kaka to pomeni, da se mora bolj napenjati in pač poči kakšna žilica. Pri našemu Tin-u je bilo isto in smo potem dobili samo neko kremico, da sem mu mazala anus. Če pa je blato zelo temne barve ali celo črno potem pa lahko gre za  kakšno okužbo črevesja.

Lp

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu aisha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč- kri v blatu
5.10.2005 20:11:05   
Anonimen
Ja, se strinjam s tinico. Brez panike. O tem se že velikokrat brala. Pač od napenjanja oziroma zaradi trdega blata poči kakšna žilica v črevesju. Vedno pravijo, če je sveža kri, ni panike. Če pa je blato črno, pa pomeni, da gre za notranje krvavitve. To pa je že nekaj drugega.

(odgovor članu tinica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomoč- kri v blatu
5.10.2005 20:13:54   
Anonimen
ja, točno tako kot pravita predhodnici. Nič panike, če se otrok pač napenja, rado pride do tega. Ni hudega. Probaj raje poskrbeti, da ne bo tako v trdo kakal. Nisem pogledala, če kje piše, koliko je star, grem zdaj....pa pridem nazaj....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pomoč- kri v blatu
5.10.2005 20:14:59   
Anonimen
...aha, deset mesecev, tu že lahko pomagaš s prehrano: zelene banane, namočene fige, kivi na tešče, nenazadnje zluftan Donat, pa veliko tekočine.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pomoč- kri v blatu
7.10.2005 9:47:01   
Dadi
za lažje odvajanje blata naši pupi najbolj pomaga grozdje...ga poje enih par jagod pa pol lahko cel dan kaka. Če je blato trdo in ni driske pomoje ni nič hudega, če pa je zraven driska pa kri pa takoj k zdravniku.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Ime za fantka
TinKkara

Ime za sina

Urban (25%)

Vid (42%)

Crt (9%)

Franc (8%)

Stefan (4%)

Voranc (12%)


Število vseh glasov: 659

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!