|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč pri pravljici
25.1.2012 17:00:11   
*soncek*
Moj sine je prvič po več kot treh letih obiskovanja vrtca doma povedal neko pravljico in bi jo rada poiskala, vendar ne najdem ničesar. Če katera od vas prepozna zgodbico, bi vas prosila za naslov. Pa niti sam ne ve, če je to pesmica ali pravljica. user posted image

Gre panekako takole:

Na vseh semaforjih prižgite zelene luči za otroške vozičke. Našemu fantu se strašno mudi ptičke poslušat v Tivoli.

Vem, da ni ravno smiselno, ampak točno takole sine ponavlja že dva dni. user posted image


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč pri pravljici
25.1.2012 21:25:26   
Daschi
Daj v vrtcu vprašaj. Če je tam pobral, ziher vejo, kaj je. Jaz pojma nimam, pa sem od foha.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu *soncek*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč pri pravljici
25.1.2012 22:22:10   
*soncek*
Sej sem mislila vprašat, pa sem pozabila. user posted image   Sem si rekla, da mogoče pa katera od vas ve, zato sem tukaj vprašala. Bom jutr zjutrej vzgojiteljico vprašala, pa če zvem, bom tud tuki napisala, ker imam občutek, da je to čist neki x, el je pa iz večih pesmic kej skup spacal. user posted image

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč pri pravljici
26.1.2012 11:34:44   
*soncek*
Evo, sem vprašala in pravijo, da je to Tone pavček - koncert v naravi. Sem iskala po internetu, vendar nisem našla. Pozna katera po naslovu to pesmico, oziroma kje naj jo poiščem. user posted image

(odgovor članu *soncek*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč pri pravljici
26.1.2012 14:07:56   
ronja
Žal, našla sem "Koncert v naravi" od Vena Tauferja, ampak ta gotovo ni pravi - sem pogledala besedilo, ni glih za v vrtec. Pavček ima pa krasne pesmi, precej jih najdeš tudi v digitalni knjižnici, ampak te ni not.
http://www.dlib.si/results/?query=%27keywords%3dtone+pav%C4%8Dek%27&pageSize=25

Sicer pa če se lahko pošlepam na to temo: a kdo pozna/ve, kje najt pesmico o Sneženih škratih? Gre nekak tako: mi smo škratki, škratki, škratki, mi smo zimski škratki... nekaj takega. Malidve sta trenutno na počitnicah (nista v vrtcu) in bo še nekaj časa tako ostalo, tako da si z vzg. ne morem kaj dosti pomagati... So pa meli v vrtcu in bom dobila, ko se naslednjič vidimo, samo ne vem, kdaj bo to... Tako da do takrat, bom hvaležna, če kdo pozna...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu *soncek*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč pri pravljici
26.1.2012 15:11:19   
Vijoličarka
Sploh ne vem, ronja, zakaj sem šla iskat po internetu, ker če ti nisi našla pesmice, je tudi jaz ne bom. user posted image  Ampak vmes sem našla tole povezavo:

http://tikinsvet.blogspot.com/2010/12/snezni-skratki.html

in enostavno sem ti jo morala prilepiti.  Če mogoče (vse je mogoče, tudi skrajno neverjetno ) slučajno kdaj ne bi vedela, kaj bi počela. user posted image    Se mi zdi, da se bodo lepo podali k pesmici.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč pri pravljici
28.1.2012 10:50:28   
ronja
O, kaj so luštni! Hvala, vijoličarka, bomo definitivno naredili, samo da najdem eno čipko (klekljanje je ena od redkih ročnih spretnosti, ki je še nisem niti poizkusila... pojma nimam, priznamuser posted image ). No, se je vseeno splačalo stegnit prste in vprašatuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč pri pravljici
28.1.2012 23:19:11   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

O, kaj so luštni! Hvala, vijoličarka, bomo definitivno naredili, samo da najdem eno čipko (klekljanje je ena od redkih ročnih spretnosti, ki je še nisem niti poizkusila... pojma nimam, priznamuser posted image ). No, se je vseeno splačalo stegnit prste in vprašatuser posted image .

na ZS mi pošlji naslov, pa ti jo pošljem user posted image že samo zato, ker uživam ob prebiranju bloga user posted image sicer ne obljubim, da bo v parih dneh (če ma mami kako na zalogi, pa lahko tudi), dobiš pa zagotovo ...


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomoč pri pravljici
30.1.2012 21:26:31   
ronja
O, superca, najlepša ti hvala! Sem ti poslala naslov:) in boš videla rezultate na blogu, hehe.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?