|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč na domu
18.10.2010 13:21:54   
mini86
ČE dobimo vrtec bi si rada poiskala službo in sicer ne vem kako bi rekla-verjetno pomoč na domu..pomagala bi kakšni starejši gospe pri pospravljanju, kuhanju, delala družbo, šla v trgovino..ne vem razmišljala sem od nekje 8h oz ko tamauga oddam v vrtec pa tm do nekje 13-14h da ga grem pol iskat..
zdj pa sploh nimam predstave kok na uro rečt, pa a bi k mojemu "opisu" del morala še kej dodat..
pa če je še kej na kar bi mogla mislt al pa bit pozorna mi prosm povejte..
listke s tel. bi pa obesla okoli pošte, trgovine..
a mislte da iščejo kej tazga k bi js delala


hvala za pomoč

< Sporočilo je popravil mini86 -- 18.10.2010 13:22:20 >


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč na domu
18.10.2010 14:14:19   
Freya88
Na tvojem mestu bi oglas dala tudi v blizine domov ostarelih...! Po moje je cena okrog 5- max. 10€ na uro. Nekaj napisi, kar se ti zdi najbolj primerno da te bodo `najeli´ in da bi bilo za tvoj budget v redu..., spodaj pa napisi, da je cena prilagodljiva in da si se pripravljena o ceni tudi `pogajat´! Vsi namrec vemo da je kriza... bos pa vsaj stranko dobila... potem pa tako ali tako gre od ust do ust...!

Pa veliko srece:)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč na domu
18.10.2010 14:34:54   
mini86
ne vem a bi ciljala na eno osebo..pa pač pr njej delala cel mesec al bi jih mela več pa ne ceu mesec ampak ne vem samo par dni na teden..
no sj vrjetn bom to pol vidla k me bo prvi poklicu..

kle ni nobenga doma v bližini ampak pomoje bom vseen kej dubla ane..optimizem more bituser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč na domu
18.10.2010 14:36:16   
majčica1508
A to bi se samozaposlila ali bi delala na črno....
S kje pa si?

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč na domu
18.10.2010 14:37:04   
mini86
na črnouser posted image user posted image
kasneje pa nikol ne veš

sm pa iz polja


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč na domu
18.10.2010 14:40:41   
majčica1508
Škoda user posted image ...........
Jaz sem iskala pomoč na domu,ko sem rodila,moji živijo kar daleč od mene
cca 100km,njegovi še delajo....Moj pa tudi dela,..Meni je na začetku ful pomagal,pol sem bila pa sama za vse in neboš verjela nobena se mi ni javila,rabila sem pa 3 krat tedensko,sam,da mi zlika pa pospravi,ker naša mala je bila kar zahtevna....
upam,da bom marca kaj dobila

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč na domu
18.10.2010 14:48:58   
mini86
ja res škoda..a marca boš spet rabila al kako..sicer bom prej rabila ampak nikoli ne veš..kje si pa spraševala da se ti nobena ni javila..iz kje pa si




_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč na domu
18.10.2010 17:44:12   
Anonimen
Registriraj si osebno dopolnilno delo in ne rabiš delat na črno.
Poveži se s krajevnim centrom za socialno delo in ti bodo pomagali pri iskanju - oziroma ti njim.

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomoč na domu
18.10.2010 19:24:06   
mini86
ja kot študentka bi res lahko imela..samo če pa ne bo laufalo bom pa od kje nabrala za prispevke in ostale stvari..probala bom na črno potem bomo pa vidl kako naprej..sem skor pred diplomo tko da..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pomoč na domu
18.10.2010 19:25:08   
Anonimen
Mini86, pri osebnem dopolnilnem delu ne plačuješ prispevkov, samo davek od opravljenega prometa in začetno takso za registracijo. Poglej na net za popolnoma točne informacije.

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pomoč na domu
18.10.2010 19:32:01   
mini86
napačno sem se izrazila..sem se pozanimala že par let nazaj pa za enkrat nebi..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?