|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   polhi na podstrehi
5.5.2010 11:41:59   
Klaudia
Kako se znebiš tega hudiča? user posted image
S pastmi... vem. Obstaja mogoče kak bolj human način.
Na internetu sem prebrala za non stop prižgan radio. Samo kaj pa ko ga ugasneš- pridejo nazaj user posted image

Help.... drugače me bodo v Polje spravli. user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: polhi na podstrehi
5.5.2010 11:44:22   
Oceania
Ja kako pa pridejo gor, a imate drevesa poleg hiše?

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: polhi na podstrehi
5.5.2010 11:46:07   
Klaudia
Seveda jih imamo. Češnja in mirabela direktno do strehe. user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: polhi na podstrehi
5.5.2010 11:52:04   
Anonimen
Ma, polhi znajo prit povsod gor, pri mojih starših je lezel kar po fasadi, ata ga je sklatil dol z eno dolgo lato, lumpek je pobegnil v garažo, kjer smo ga uspeli ulovit, pa je potem mami fajn ugriznil. Smo ga humano spustili v gozd.
Mami je imela na podstrešju spravljeno eno veliko škatlo lešnikov, pa so lumpi odnesli vse do zadnjega.user posted image

Mi smo jih imeli lani, letos jih ni (trkam), pomagalo ni nič, celo za pasti so pogruntali, kako se jih užene. Pridem pogledat, če se je ujel kakšen polh, pa me je pričakala le prazna past. Saj mogoče so pa zato lani bili, letos pa ne - ker ne dobivajo več malice user posted image .
Na koncu sem obupala in smo živeli v simbiozi. Edino tiste njihove orgije ob 4. zjutraj, to bi jih pa s palco po glavi, me ne pustijo spat. user posted image


(odgovor članu Klaudia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: polhi na podstrehi
5.5.2010 11:57:58   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Edino tiste njihove orgije ob 4. zjutraj, to bi jih pa s palco po glavi, me ne pustijo spat. user posted image



Saj ravno to me moti.
Danes so direkt nad spalnico žvečili nekaj trdega. Kot bi oreh drajsal. Ob 4h zjutraj user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: polhi na podstrehi
5.5.2010 12:38:30   
*blu*
Pri mojih starših je pomagala mačka. Po vseh možnih stvareh, radiu, napravi, ki spušča nek zvok, ki jim gre na živce...je pomagala mačka, ki sem jo slučajno takrat našla na cesti in prinesla domov. V parih dneh so se polhi odselili.

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: polhi na podstrehi
5.5.2010 12:55:58   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Edino tiste njihove orgije ob 4. zjutraj, to bi jih pa s palco po glavi, me ne pustijo spat. user posted image



Saj ravno to me moti.
Danes so direkt nad spalnico žvečili nekaj trdega. Kot bi oreh drajsal. Ob 4h zjutraj user posted image

V času polharije naštimaj skrinjice, potem pa naredi golaž user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: polhi na podstrehi
5.5.2010 13:36:54   
ksenija12
sem pred časom brala o neki napravi preganjalec miši, podgan, ki deluje na neko frekvenco..pobrskaj malo po internetu, ne vem pa, če deluje. Muca bi najbrž bila tudi rešitev, mogoče pa vprašaj še na kakšno društvo za živali, pa ti bodo znali svetovati..mi zmeraj najdemo kakšen human način, s katerim odvrnemo živali in se jih še nikoli nismo lotili drugače..sigurno obstaja kakšna pot..

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: polhi na podstrehi
5.5.2010 20:50:26   
Klaudia
Torej... mačko imamo. Žal zelo leno. Prejšnji maček je vse odgnel. Tudi srake s strehe user posted image

Tisto za odganjanje živali imamo sicer zaradi mačk, ampak še pri njih ne deluje kako bo šele pri polhih user posted image

Ma nebi golaža jedla. Rada bi samo da grejo. Sej vem da sanjam... user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?