|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   podbradek
2.8.2008 22:11:48   
*NikoLina*
Danes me je znanka vprašala zakaj imam dojenčka v lupinici - avtosedežu, ker naj bi ležanje v le-tem povzročalo podbradekuser posted image  Halo?! Naša ga ima res, ko leži ampak se mi zdi to normalno za dojenčke glede na to, da še nimajo razvitega oz. oblikovanega vratu...Zdaj ne vem a sem jaz smešna ali ona?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: podbradek
2.8.2008 22:23:39   
barika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  1a izjava tvoje znanke.
jaz imam tudi malo podbradka, pa nisem bila v lupiniciuser posted image .

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: podbradek
2.8.2008 22:26:35   
blaža
Naš ta mali bo jutri star šest mesecev in je pravi debelinko. Ima nekje osem kil in je tudi velik, a podbradek ima tak, da moram vsak večer zeloo dobro umit vse kar se spodaj nabere.user posted image  Meni je to lušno. Itak po vsej verjetnosti bo postal glista kot starejši bratec, ki je suh kot suha južina matija. Pa še Matija mu je ime.user posted image
No tvoja znanka pa ni ravno zelo inteligentno razvita za moje pojmeuser posted image .

lep pozdrav!

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: podbradek
2.8.2008 22:27:14   
Soncnica Sandra ***
user posted image user posted image user posted image ne moreš verjet kaj ženske vse stuhtajo user posted image user posted image user posted image
po moje mal preveč fantazijske oddaje gleda user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: podbradek
2.8.2008 22:29:01   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Naš ta mali bo jutri star šest mesecev in je pravi debelinko. Ima nekje osem kil in je tudi velik, a podbradek ima tak, da moram vsak večer zeloo dobro umit vse kar se spodaj nabere.user posted image  Meni je to lušno. Itak po vsej verjetnosti bo postal glista kot starejši bratec, ki je suh kot suha južina matija. Pa še Matija mu je ime.user posted image
No tvoja znanka pa ni ravno zelo inteligentno razvita za moje pojmeuser posted image .

lep pozdrav!


Praviš, da imaš debelinkota doma?
Kaj pa naj potem jaz rečem, ko ima pri dopolnjenih 3.mesecih 6,5kguser posted image
Pa niti slučjno nima klobasic po rokah in nogah. Ima malo podbradka, ampak zaradi tega še ni bajsi user posted image al kako? user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: podbradek
2.8.2008 22:33:13   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu *NikoLina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: podbradek
2.8.2008 22:33:16   
blaža
Ja, sej moj je tudi takrat tehtal nekje toliko, ker je z dojenjem šel gor po kilo in pol na mesec. Sej nisem rekla debelinko v slabem pomenu. Ima pa podbradek in kak kolobarček na nogicah. Sej ta starejši je bil isti in pol je ratal tak suhec, da je joj.

Lep pozdrav!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: podbradek
2.8.2008 22:37:21   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Ja, sej moj je tudi takrat tehtal nekje toliko, ker je z dojenjem šel gor po kilo in pol na mesec. Sej nisem rekla debelinko v slabem pomenu. Ima pa podbradek in kak kolobarček na nogicah. Sej ta starejši je bil isti in pol je ratal tak suhec, da je joj.

Lep pozdrav!



ne, ne, .... ne me narobe zastopit, da sem tako zastopila, kot da si mislila v slabem pomenu.
samo zanimivo se mi zdi: če je otrok suh kot glista mamicam ni prav, če je pa bajsi pa spet ne. user posted image
joj kakšne smo mamice, ane?
 
lepe sanje vam želim vsem

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: podbradek
2.8.2008 22:38:27   
*NikoLina*
No potem jo pa tudi v gugalnik ne bom več dala, da ne bi slučajno dobila celulita...user posted image

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: podbradek
2.8.2008 22:39:09   
benika
Moj skoraj 7-mesečnik ima tak podbradek, da vratu praktično ni videt. Pa ima dobrih 7 kg, kar za mene ni pretirano. Je prav lušten mali pobčekuser posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: podbradek
2.8.2008 22:42:33   
blaža
samo, da so zdravi, suhci al debelinkoti= vseeno!!!user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: podbradek
2.8.2008 22:44:34   
Anonimen
Naša 6 kilska pupa ime že od 3 tedna podbradek. Nikoli se nisem sekirala za to. Ko bo v fazi hitre rasti se bo to vse porazgubilo, zato se ne sekiraj na take glupe izjave. Važno, da je zdrav otrok in da pridno papa.user posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: podbradek
2.8.2008 22:47:19   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Moj skoraj 7-mesečnik ima tak podbradek, da vratu praktično ni videt. Pa ima dobrih 7 kg, kar za mene ni pretirano. Je prav lušten mali pobčekuser posted image


Ni pretirano, daleč od tega, se vidi da si ga imela preveč v lupinci in ima zato podbradek. To samo dokazuje tezo oi prvega posta user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: podbradek
2.8.2008 22:49:17   
Anonimen
anes me je znanka vprašala zakaj imam dojenčka v lupinici - avtosedežu, ker naj bi ležanje v le-tem povzročalo podbradek


Jaz sploh ne morem verjet koliko ljudi je blo na sekretu k so pamet deliliuser posted image

(odgovor članu scubadiver)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: podbradek
2.8.2008 22:57:22   
Anonimen
Jaz sploh ne morem verjet koliko ljudi je blo na sekretu k so pamet delili


aaaahahahahahahahaaaaauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: podbradek
2.8.2008 23:45:01   
mama54
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Jaz sploh ne morem verjet koliko ljudi je blo na sekretu k so pamet deliliuser posted image




user posted image


_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: podbradek
3.8.2008 7:57:24   
butt3rfly
ojoj, groza nouser posted image

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: podbradek
3.8.2008 8:26:01   
Maxica
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: podbradek
3.8.2008 10:20:19   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: *NikoLina*

Danes me je znanka vprašala zakaj imam dojenčka v lupinici - avtosedežu, ker naj bi ležanje v le-tem povzročalo podbradekuser posted image  Halo?! Naša ga ima res, ko leži ampak se mi zdi to normalno za dojenčke glede na to, da še nimajo razvitega oz. oblikovanega vratu...Zdaj ne vem a sem jaz smešna ali ona?user posted image


Bi rekla da tole drži. Ko sem bila jaz majhna še ni bilo lupinic in res nimam podbradka. user posted image

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: podbradek
3.8.2008 10:37:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

IZVIRNO SPOROČILO: *NikoLina*

Danes me je znanka vprašala zakaj imam dojenčka v lupinici - avtosedežu, ker naj bi ležanje v le-tem povzročalo podbradekuser posted image  Halo?! Naša ga ima res, ko leži ampak se mi zdi to normalno za dojenčke glede na to, da še nimajo razvitega oz. oblikovanega vratu...Zdaj ne vem a sem jaz smešna ali ona?user posted image


Bi rekla da tole drži. Ko sem bila jaz majhna še ni bilo lupinic in res nimam podbradka. user posted image



ŠE, silvy, nimaš ŠE podbradka user posted image

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: podbradek
3.8.2008 10:57:41   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: silvya

IZVIRNO SPOROČILO: *NikoLina*

Danes me je znanka vprašala zakaj imam dojenčka v lupinici - avtosedežu, ker naj bi ležanje v le-tem povzročalo podbradekuser posted image  Halo?! Naša ga ima res, ko leži ampak se mi zdi to normalno za dojenčke glede na to, da še nimajo razvitega oz. oblikovanega vratu...Zdaj ne vem a sem jaz smešna ali ona?user posted image


Bi rekla da tole drži. Ko sem bila jaz majhna še ni bilo lupinic in res nimam podbradka. user posted image



ŠE, silvy, nimaš ŠE podbradka user posted image


Če ga do sedaj nisem imela, ga verjetno tudi ne bom.  Sicer pa nikoli ne veš kaj še drugega lahko na to vpliva.  Mogoče tudi sedenje ob računalniku? Saj veš sevanje in to.... Itak že to vse na možgane pa to,  tudi vpliva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: podbradek
3.8.2008 12:29:24   
miny
IZVIRNO SPOROČILO: *NikoLina*

Danes me je znanka vprašala zakaj imam dojenčka v lupinici - avtosedežu, ker naj bi ležanje v le-tem povzročalo podbradekuser posted image  Halo?! Naša ga ima res, ko leži ampak se mi zdi to normalno za dojenčke glede na to, da še nimajo razvitega oz. oblikovanega vratu...Zdaj ne vem a sem jaz smešna ali ona?user posted image

user posted image user posted image user posted image . Me je pa tolr nasmejalo. Našo tamalo je zadnjič pediater vprašal, če sploh ima vrat, ima 7560g pri treh mesecih, pa se samo dojiva. Potem je naša bajsika na kvadrat.user posted image user posted image







(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: podbradek
3.8.2008 15:02:07   
dory
user posted image user posted image user posted image sej ni res pa je ane user posted image

(odgovor članu miny)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?