|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pljučnica
5.1.2011 18:39:06   
Hope2
Res ne vem, ali se lahko gre v vročo banjo namakat s pljučnico
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pljučnica
5.1.2011 19:26:56   
hmm...
Ja. Poskrbi pa, da bo tudi kopalnica res topla.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pljučnica
5.1.2011 19:56:04   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Ja. Poskrbi pa, da bo tudi kopalnica res topla.


In da ne bo prevelikega soka (v temperaturi) ko bo sel/sla iz kopalnice... prilagodi temperaturo...

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pljučnica
5.1.2011 19:57:41   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Ja. Poskrbi pa, da bo tudi kopalnica res topla.


In da ne bo prevelikega soka (v temperaturi) ko bo sel/sla iz kopalnice... prilagodi temperaturo...


Točno tako. Najbolje, da je v pižami in kopalnem plašču, potem pa v posteljo pod odejo.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pljučnica
5.1.2011 20:24:01   
Hope2
Pljučnico mam jaz. Vse me boli, cel prsni koš, ramena... že cel dan sanjam samo o vroči banji, ker ponavadi blagodejno vpliva name, pa me mož ne pusti. Glede na to, da sem prebolela čez božične praznike bronhitis, nato takoj še trebušno virozo fasala in zdaj še pljučnico, se ful bojim razkirat. Najbrž bom še naprej čepela v postelji in jutri če bo kaj bolje, odmočim bolečine. Hvala vama

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pljučnica
5.1.2011 20:28:40   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Pljučnico mam jaz. Vse me boli, cel prsni koš, ramena... že cel dan sanjam samo o vroči banji, ker ponavadi blagodejno vpliva name, pa me mož ne pusti. Glede na to, da sem prebolela čez božične praznike bronhitis, nato takoj še trebušno virozo fasala in zdaj še pljučnico, se ful bojim razkirat. Najbrž bom še naprej čepela v postelji in jutri če bo kaj bolje, odmočim bolečine. Hvala vama


OMB... boga si:S
Drugace pa... nevem kaj imate za kurivo... v sobi imej zaprta okna vsaj 30min prej... in ce je mozno, si zvisaj malce temperaturo sobe... in jo potem postopoma nizaj na normalo... pokrij si lase, ko gres iz kopalnice... potem pa v posteljo... in CIMPREJ se pozdravi;)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pljučnica
5.1.2011 20:33:07   
Anonimen
Hope2, ne vem, če lahko, samo upam, da ti tole boleznjenje čim hitreje mine!

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pljučnica
5.1.2011 20:39:28   
Hope2
ja, bem..tiš tudi jaz upam, da bo zdaj konec. Še v življenju nisem bila tolkrat bolana, ampak res, mogoče kdaj kak prehlad, 1x vročina in to je vse, ne vem kaj je gripa, nič....zdaj pa eno za drugim štepamuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pljučnica
5.1.2011 20:40:27   
TomTaylor
Jz tudi vedno cincam ali smem ali ne smem bolna v banjo. Lahko greš, zelo dobro ti bo delo in zaspala boš kot dete.user posted image
Če imaš doma kapljice 31 si jih 10 kapni v kopel (enako če imaš naravne (!) kapljice eteričnega olja evkalipta, bora ali čajevca). Ravnaj, kot so ti napisale že pred mano.

Čimprej okrevaj!


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pljučnica
5.1.2011 20:55:29   
hektorina
Hope, želim ti (kot tudi vse pred mano!), da čim prej okrevaš!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
6.1.2011 8:00:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pljučnica
6.1.2011 8:16:57   
Hope2
hvala vsemuser posted image .

V banjo nisem šla, me je pa mož narahlo pomasiral, pa potem sem še pri njemu v banji namočila noge. Danes pa grem, saj je počutje boljše, pa TT ni več, zgleda je antibiotik prijeluser posted image .

Tom taylor, imamo te kapljice in jih ob prehladih redno uporabljamouser posted image , samo mene v tej kopeli potem vedno zebe, ful hladi, še potem ko pridem ven tudi. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?