|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plenice v hoferju
5.3.2006 9:35:13   
Ula3
odkrila sem super plenice-prodajajo jih v Hoferju, pa še cenovno so med ugodnejšemi!
Poskusite, mogoče bodo ugajale tudi vašim malčkom!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plenice v hoferju
5.3.2006 9:50:03   
Anonimen
Strinjam se, ugodne in kvalitetne.

(odgovor članu Ula3)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
5.3.2006 9:56:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plenice v hoferju
5.3.2006 10:22:27   
Dejča
A imajo tudi takšne do 9 kg (med 4-9)? Sem pred časom gledala, pa nisem opazila, bila sem pa samo enkrat tam.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plenice v hoferju
5.3.2006 11:31:23   
BUČKO
Ja res so super, mi jih tut že uporabljamo nekaj časa,sam tolk majhnih od 4-9 kilc pa ni vsaj po mojeuser posted image

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plenice v hoferju
5.3.2006 14:02:10   
tirolc
katero firmo plenic pa prodajajo,jaz jih dobivam iz nemčije iz hoferja in so od firme mamia pa me zanima ker pri nas imajo v hoferju neke drugeuser posted image

(odgovor članu BUČKO)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
5.3.2006 17:08:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tirolc)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plenice v hoferju
5.3.2006 19:05:37   
Anonimen
pri nas hofer prodaja plenice mylove in so zakon. pri nas edine plenice ki ne premočjo. velikosti pa ne vem kere so najmanjše, ker mi uporabljamo največje :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plenice v hoferju
5.3.2006 19:17:07   
Gina
Do koliko kg pa so ta večje, pa koliko potem stane ena plenica?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plenice v hoferju
5.3.2006 19:21:16   
Andra
Največje so od 11-25 kg, so pa kar precej velike. Mi jih uporabljamo že nekaj mesecev in so najboljše od vseh. Cenovno pa pridejo okrog 40 SIT, če sem si prav zapomnila koliko jih je v paketu...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plenice v hoferju
5.3.2006 19:38:04   
Gina
Aha, to je pa res poceni, ker se ne spomnim čisto dobro, amapk se mi je zdelo, da so v hoferju v cerknici precej dražje, lahko pa da se motim. A potem so velike, ker mene pri lumpijevih samo to moti, da jih bo kmalu prerasel.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plenice v hoferju
9.3.2006 9:29:24   
Urša
Tirolc, poznam nemške mamia, iz našega Hofra so druge, tudi zelo dobre. user posted image  
Mi jih uporabljamo za našo tavelko punco, za user posted image  pa še čakamo,da zraste (najmanjše so od 7kg dalje).

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: plenice v hoferju
14.3.2006 14:33:22   
Emm
Super so te plenice.Jst sem prej upovala pamperske,potem pa Libero in sedaj te.
Men so te najboljše.
Sem iz Velenja in mi je najbližji Hofer v celju ampak ni blema,se vsedemo v avto 1,2,3 smo tam in kupimo 2-3 pakete pa je.user posted image user posted image

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: plenice v hoferju
15.3.2006 16:36:06   
niki5
 A so ceneje od Libero plenic?

(odgovor članu Emm)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: plenice v hoferju
17.3.2006 18:24:59   
kepa*
Ja, res so super. Mi jih imamo šele par dni, smo mogli porabit pamprske. Te my love so dosti bolj kvalitetne in cenovno zelo ugodne. Tudi mi se moramo iz Velenja peljat v Ce, a to sploh ni problem.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: plenice v hoferju
2.11.2010 21:18:54   
Aisha86
Tud jst sm navdušena nad njimi...nevem če so se od leta 2006 (kar ste pisale nazadnje) kej spremenile ma so mi bolš k pamperske...take mehke so, cena je pa itak super! 

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: plenice v hoferju
7.11.2010 14:48:11   
somic
IZVIRNO SPOROČILO: Aisha86

Tud jst sm navdušena nad njimi...nevem če so se od leta 2006 (kar ste pisale nazadnje) kej spremenile ma so mi bolš k pamperske...take mehke so, cena je pa itak super! 


definitivno boljše kot pampers! poleg pleničk iz dm- ja so te edine ki ne prepočijo, razen hugies, ki jih imamo samo ponoči

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: plenice v hoferju
7.11.2010 23:17:21   
Aisha86
Evo še en dokaz: Naš piščančk kaka enx na 3 dni in tax se pokaka za tri porcije, ma dokler nism odkrila Hoferjevih pleničk sm uporabljala Pamperske (active fit) in čist vse mu je šlo čez, pri hoferjevih niti enx! user posted image

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: plenice v hoferju
8.11.2010 7:45:45   
Barbara_L
Tudi mi jih uporabljamo. Od začetka smo imeli pampers, potem pa sem po nasvetu kolegice poskusila mylove-odlične so. Imamo pa velkost 4.

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: plenice v hoferju
8.11.2010 8:50:19   
mišk
Tudi meni so Hoferjeve edine, ki se lahko primerjajo s Pampers. Po debelini, mehkobi in "lepoti". Sicer pa uporabljamo pri nas Pampers, a včasih kupim tudi Hoferjeve, ker so res zakon.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: plenice v hoferju
30.11.2010 19:22:39   
bugimajstr
hoferjeve plenice so zakon..user posted image mi jih mamo od začetka..no skoraj.smo probali pa use živo..pa so se te najbol obnesle

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: plenice v hoferju
30.11.2010 19:44:44   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*
Ja, res so super. Mi jih imamo šele par dni, smo mogli porabit pamprske. Te my love so dosti bolj kvalitetne in cenovno zelo ugodne. Tudi mi se moramo iz Velenja peljat v Ce, a to sploh ni problem.

Če ste že ravno v Velenju, pa probajte še Müllerjeve - ker imate to trgovino tam, te plenice so pa isto poceni in super.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: plenice v hoferju
30.11.2010 20:07:29   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*
Ja, res so super. Mi jih imamo šele par dni, smo mogli porabit pamprske. Te my love so dosti bolj kvalitetne in cenovno zelo ugodne. Tudi mi se moramo iz Velenja peljat v Ce, a to sploh ni problem.

Če ste že ravno v Velenju, pa probajte še Müllerjeve - ker imate to trgovino tam, te plenice so pa isto poceni in super.


Ker že ravno govorite o pleničkah, mi smo jih že pospravili in jih ne potrebujemo več ampak meni so bile Mullerjeve dosti bolj fajn kot Hoferjeve,..user posted image user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?