|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plenice iz Hoferja
14.1.2009 14:10:09   
end1
glede na visoko ceno plenic pampers, kako se obnesejo iz Hoferja? so full cenejše!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 14:14:23   
brigitaa
Znanka ki jih uporablja pri njeni hčerki je zlo zadovoljna z kvaliteto in pravi a so podobne kot tudi iz Lidla....jz sem vča kupovala iz DM in Muilerja 

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 14:15:32   
Anonimen
Men so dobre, edin, ko tamala preveč muva, ratajo skor tangice, tolk so mehke.user posted image

(odgovor članu brigitaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 14:16:58   
thaiss
meni so ble všeč, s temi novimi pa nisem zadovoljna

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 14:22:02   
Anonimen
meni so bolj kot pamperske pri teh ji še ni skoz prišlo (urin) pri pamperskah pa kr ene parkrat

(odgovor članu thaiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 14:36:26   
Samrela
Jaz sem probala že veliko plenic a sem se vedno znova vračala k Pamperskam. Od kar sem poskusila Hoferjeve pa ne grem več. Dobre so, mehke, vpojne in bistveno cenejše. Morda le ne vpijajo urina tako enakomerno kot Pamperske a hčerko čez dan enkrat več previjem  pa je.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 14:58:41   
Alči
nikol ne hodim v hoferja pa me zdej zanima, če so podobne kot mullerjeve, al so boljše. Namreč jes kupujem mullerjeve, ker so fajn vpojne pa cenej k pampers....Torej se splača prešaltat na hoferjeve al ne?

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 15:22:23   
end1
mam sinčka starga 4,5 in sem jih zdaj kupla en paket so 13 Eura cca, tavelik paket. Najprej sem jih rabla sam za podnevi, ker ga večkart preblečem, sam ga je moj po pomoti zavil tudi ponoči in so zdržale, koža je dobra, tako da so OK, mehke. Sem hotla slišat tudi mnenja drugih. mal tudi zaradi dnarja jih bom kar te rabla 7 Eur- pr paketu mi noben ne šenka.

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 15:28:19   
Luni
Sem se vrnila k Mullerjevim user posted image

_____________________________



(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 16:06:45   
k1
ko smo jih uporabljali sem bila ful zadovoljna. sploh če otrok veliko pije - so zelo vpojne! 

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 16:12:25   
anckabancka
Jaz večinoma za vse 3 otroke uporabljam kar Hoferjeve in sem zadovoljna. Všeč pa so mi tudi plenice iz DM in Mulerjeve.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 16:19:40   
Jančika_
S Hoferjevimi plenicami sem zelo zadovoljna, uporabljamo jih že za drugega otroka. V primerjavi z Müllerjevimi so tanjše; moj otrok je buckast in je v M. plenicah zgledal obupno, kot da ima dve plenici eno čez drugo. Prijateljica, ki ima bolj suhega otroka, je pa bolj zadovoljna z Müllerjevimi, Hoferjeve po kroju ne pašejo na njenega suhca.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 16:38:04   
Vali 81
katastrofa moja tabala je nonstop mokra sploh ne upijejo ko mala lula.
tako da sem se kar vrnila na pamperske in une skoraj cel paket vrgla v smeti

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 16:55:53   
MILU1
Jaz sem Pamperske takoj na začetku zamenjala s hoferjevimi in so superuser posted image !
Pamperske so puščale , te pa nič!

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 17:57:43   
evi28
Jaz čez dan uporabljam Racmanke, ponoči pa Hoferjeve, pa še nikoli niso premočile, se dobro obnesejo. Pa tudi boljše se mi zdijo od Mullerjevih, vsaj tistih, ki sem jih 1x imela, so se mi zdele trde in bolj plastične.

(odgovor članu MILU1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 17:59:34   
Dadi
Tudi mi uporabljamo hoferjeve, ali pa muelerjeve od dm sem jih pa zadnjič kupila za v vrtec in je naš mali bil vedno moker ko se je zbudil...

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu evi28)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 18:05:46   
Madre
Jaz sem Mullerjeve zaradi neke cudne reakcije koze malega zamenjala z DM-ovimi in so mi slednje zelo všeč, glede na Mullerjeve so neprimerljivo mehkejše pa še paščki so elastični tako da se zadeva raztegne če je trebušček bolj poln user posted image . Vidim, da bo treba še Hoferjeve sprobat, no zdaj mam kar zalogo plenic iz DM-a, ker je bila neka akcija in sva mela kup bonov za porabit user posted image .

Snežni pozdrav vsem, ki se te dni ukvarjate z menjavo pleničk našim user posted image .

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 18:29:38   
Lunca1
Mi jih uporabljamo in se nam obnesejo. Jaz jih priporočam. Logično da kdaj tud skoz pride, ampak isto je tudi pri drugih plenicah.

(odgovor članu Madre)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 18:35:29   
Anonimen
kako se obnesejo iz Hoferja?


Tako kot vse ostale.

(odgovor članu end1)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 19:21:12   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: end1

glede na visoko ceno plenic pampers, kako se obnesejo iz Hoferja? so full cenejše!


še cenejše so mullerjeve in dosti boljše, če mene vprašaš... (5,99€ za 46 plenic velikosti 5-9kg)

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 20:32:11   
Dali*
Drži, da Hofer nima plenic za novorojenčka?

Imam sicer ene Pamperske za začetek, pa še Müllerjeve imam namen kupiti.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 20:34:09   
Jančika_
Dali, trojka so najmanjše. Do teh pa po moje hitro prideš; Kajetan je bil pri treh mesecih in pol že na štirki. Samo on je res bolj bombica.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 20:49:23   
Dali*
Jančika hvala za info...ker Müllerja ni v Ce, se bom tudi jaz najbrž poslužila kar hoferjevih, ker sem slišala same pozitivne kritike. Sploh to, da so tanjše, ker M so res debelušne...No, pa saj bomo videli kako bo naš mali princ to prenašal.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 21:24:56   
Najaa
Mi tudi že zelo dolgo uporabljamo hoferjeve plenice. Super so. Tamala nima alergije po njih in ne premočijo ponoči, to pa je bistveno. Poleg cene, ki je super! user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: plenice iz Hoferja
14.1.2009 22:05:44   
lily975
Mi smo kr dolgo časa uporabljali Pamperske ,dokler mi ni sodelavka povedala za Mullerjeve plenice.Pr nas se obnesejo  ,tko da sedaj 1 x mesečno gremo v Velenje in nabavimo .So pa sedaj malo dražje -6,29 € paket -še vedno cenej kot Pampers. 

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...





sindarin

Od koga prejme otrok največ igrač?

od matere (26%)

od očeta (2%)

od obeh staršev skupaj (41%)

dedka ali babice (16%)

znancev ali prijateljev (10%)

drugo (5%)


Število vseh glasov: 299

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!