|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pleničke za v bazen!
4.5.2007 17:19:47   
kamy
Kje se kupijo pleničke za v bazen? Ker bomo šli v toplice jih potrebujem in sem že klicala v Tivoli pa mi niso znali povedati! Kaj pa obroč za malčka starega 3m ali se ga da kje kupiti, ker sem zasledila, da ga v šoli plavanja imajo.
Hvala za odgovore in lp,
kamy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pleničke za v bazen!
4.5.2007 17:48:08   
Lunc_a
Kupiš jih lahko v Dm-u,stanejo bivših 999 sit.obroč recimo fredov rdeč,pa lahko naročiš tudi na tej strani
http://www.plavanje-dojenckov.tk/

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pleničke za v bazen!
4.5.2007 17:54:11   
Strawberrie Cherrie
Pleničke sem kupila v Arielu - Bambino Mio (pralne, ne tiste plastične user posted image ), ena je bila okoli 12,50€.

Fredov obroč sem kupila preko www.plavanje-dojenckov.com , samo traja ziher cca 3tedne, da ti ga pošljejo!

Ozbej:
user posted image

Je pa od 6kg dalje....


< Sporočilo je popravil london_paris -- 4.5.2007 17:55:05 >

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pleničke za v bazen!
4.5.2007 18:00:03   
frufru
Fredov obroč majo tudi v Babycentru in Pikapolonici, mislim da je 24 €. Jaz sem kupila pleničke v DM 7-9kg

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pleničke za v bazen!
4.5.2007 18:38:22   
štorkljica
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Fredov obroč sem kupila preko www.plavanje-dojenckov.com , samo traja ziher cca 3tedne, da ti ga pošljejo!




Jaz sem ga tudi tukaj naročila pa sem čakala le 1 teden, tak da je očitno različno.
Pleničke za kopanje pa sem kupila DMove pa so super.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pleničke za v bazen!
4.5.2007 18:40:10   
Strawberrie Cherrie
Potem so pa zgleda samo pri men tako mučkali - sem jim mogla mail poslat, kaj zdaj, ali jih mislijo poslat ali ne?, pa sem jih potem dobila za ene 2dni user posted image

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pleničke za v bazen!
4.5.2007 18:43:07   
štorkljica
Mogoče so te ven pozabili...tudi to se zgodiuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pleničke za v bazen!
4.5.2007 18:44:21   
Strawberrie Cherrie
Absolutno user posted image

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pleničke za v bazen!
4.5.2007 19:12:02   
crci06
koliko pleničk se pa rabi?
Ok, vem, ko se pokaka, rabiš novo.. Kaj pa sicer?
(dejansko pojma nimam kako it z otrokom v bazen, šla bi pa fuuullll  user posted image )
Npr. greš za "1 dan" na  bazen. Otrok je v vodi 4x po 10 minut.
4 pleničke ali ena, če se ne pokaka?? pa kadar je izven vode ima navadno?

Ali pa, ko greš za 1 teden na morje? Vsak dan ene par tistih za v vodo in še navadne za vmes ali kako? Verjetno tako majhni niso brez, ampak prav veliko s plenicami jih pa tudi nisem videla na morju?
Kaj pa pri pralnih pleničkah jim date notri podlogo za kakec in potem ostalo smao preperete ali jih morate toliko kupit?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pleničke za v bazen!
4.5.2007 19:17:39   
atteya
Kamy, jaz imam še nove pleničke iz DM-a, so do 9 kg. Moj jih je prepasel prehitro. Niso več zapakirane, ker me je imel firbec kakšne so, pa sem samo toliko pokukala v škatlo, da sem videla.
Če jih lahko kje prevzameš, ti jih podarim.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pleničke za v bazen!
4.5.2007 19:28:46   
mmž
Da te opozorim kar se plavalnih pleničk tiče. Zadržijo samo blato, vodo ne.
Mi smo se šli enkrat kopat na bazen in sem pleničko namontirala že doma. Pa je moj sonček lulal na poti do tja in smo imeli vse mokro! user posted image

_____________________________

Dokler ne postaneš mami ali ati, ne poznaš pravega pomena besede LJUBEZEN!

(odgovor članu atteya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pleničke za v bazen!
4.5.2007 19:39:14   
TONČI.
Jaz sem šla pa po fredov obroč iskat kar tja, kjer imajo tečaje. Dobila takoj.

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pleničke za v bazen!
4.5.2007 19:39:47   
rainbow
za trimesečnega dojenčka, ne vem, lahko ga imaš tudi v rokah, plavanje v obroču priporočajo od četrtega meseca dalje. No, za nadaljnje je vsekakor najboljši rdeč Fredov obroč.

pleničko rabiš za vsak obisk v vodici novo, vsaj po mojih izkušnjah, ker se napijejo z vodo in jo moraš itak potem slečt in ga dat v suho. In potem mu menda ne boš mokre spet oblačila.


_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu mmž)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pleničke za v bazen!
4.5.2007 19:57:39   
Strawberrie Cherrie
Zato pa je najbolje kupiti kar pralno pleničko. Naša ni prepuščala vode? je imel tak spenzer konec plavanja user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pleničke za v bazen!
4.5.2007 21:06:06   
sončnica13
jaz sem kupila 1 plavalno pleničko pri Racmanih in je dovolj, ker če se pokaka jo samosplakneš in to je to. lahko si jih ogledašna njihovi spletni strani-so ful luštne in šraktične, ker se pri strani odpnejo. http://www.pleniceracman.com/

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pleničke za v bazen!
4.5.2007 21:15:33   
eya
Mi tudi uporabljamo DMove kopalne pleničke, za vsako kopanje v bazenu pa dam novo. Vmes ima pa kar navadno pleničko gor. Za v morje pa ne vem, še nismo šli...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pleničke za v bazen!
4.5.2007 21:51:35   
kamy
a samo pleničko daš gor in drži? Kaj pa če ima kakec bolj redek? A nič ne pride skozi??? Ne vem zato sprašujem, morda se sliši butasto, ampak bom pa stestirala!

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pleničke za v bazen!
4.5.2007 21:59:24   
crci06
Men se sploh ne zdi butasto, ker tudi meni ni čisto jasno.
Preden bomo šli na morje vem, da si želim vsaj enkrat v bazen, da dobim občutek kako in kaj.
Najbolj sovražim, da moraš prvi dan morja celo popoldne nekaj po trgovinah iskat al pa celo cel otok prevozit... Joj, to bo pakiranje.. še vas bom brala user posted image  (ati pa špara za kombiuser posted image )

Kamy, če te skrbi, skoči še ti za pol urice v bazen... čeprav v SLO blizu toplic pomoje vse dobiš, kar rabiš...

Ko dava to čez, nama bo pa smešno.

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pleničke za v bazen!
4.5.2007 22:09:22   
eya
Naš se še ni pokakal v to pleničkouser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?