|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pikice po trebuščku
22.12.2007 11:38:12   
jaša2
moja mala je včeraj dobla po trebuščku take rdeče pikice, pa ne vem kaj bi o blo. razmišljala sem, da je mogoče kaka alergija na hrano, kr sma predvčerajšnjim  prvič jedli jagodno kašico, pa ji mogoče jagode ne pašejo?

kaj bi lahko blo drugega?user posted image

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pikice po trebuščku
22.12.2007 11:48:27   
Naja30
Lahko je alergija, lahko je od vročine.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pikice po trebuščku
22.12.2007 12:08:08   
jaša2
vročine nima. saj ne vem,kaj na zdaj. a jo s čim mazat, peljat k zdravniku....     al bi lahko bil to mogoče znak kake druge bolezni? a je imela katera podobne izkušnje?

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pikice po trebuščku
22.12.2007 12:09:04   
baja*
Jagode so full alergene, tako da je mogoče res alergija. Čisto možno pa je tudi, da ji je bilo prevroče. Naš je zadnjič prvič zakuhal in je dobil male rdeče pike po trebuhu in hrbtu - sem tut najprej pomislila na alergijo, na koncu pa se je vendarle izkazalo, da mu je bilo prevroče.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pikice po trebuščku
22.12.2007 12:09:19   
Anonimen
Alergija, od švicanja.. Najboljše, da pokličeš pediatra, če je za tja...

P.S. Moj je bil rojen poleti, in je zmeraj imel te rdeče pike od vročine...

(odgovor članu jaša2)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pikice po trebuščku
22.12.2007 12:20:32   
nerka
alergija na jagode ali ji je blo prevroce, sigurno.  ker mi smo mel tud te pikice polet ko mu je blo prevroce, isto pa ko se je alergija pojavla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pikice po trebuščku
22.12.2007 12:27:01   
jaša2
no, ste me potolažle, da ni kaj drugega. kaj ste pa nardile v primeru alergije? pa tud, če je blo to od švicanja. ste mazale s čim?user posted image

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pikice po trebuščku
22.12.2007 12:28:17   
Anonimen
Če je od švicanja, čim večkrat umivati s hladno vodo in ne obrisati, tako da se koža shladi... Za alergijo pa nevem, še nisem bila na tem...

(odgovor članu jaša2)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pikice po trebuščku
22.12.2007 14:18:33   
nerka
ce je od svicanja ja, mal manj ga oblec, pa nc mazat! od alergije isto, pusti samo bo zginlo, pr nas je v 2 dneh. ce se pa ponovi pejd pa pediatru, ti bo dala kaksno kremo za to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pikice po trebuščku
22.12.2007 15:45:49   
Teya*D.
Po moje je bila kar hrana...
Naša je pred dvema dnevoma bila tudi pikasta po trebuščku in malo po obrazu in je bilo od kašice. Smo nehali tisto devat pa je ok, pozneje pa bomo spet probali, da vidimo.

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pikice po trebuščku
22.12.2007 16:46:20   
glaser
oj moj joe tud imel ker ga nisem vsak dan kopala pač pa sem ga vsak drug dan. Pol mi je sestra rekla da ga naj vsak dan če ne že skopam vsaj z mokro krpico umijem. Ne boš verjele res je drug dan potem že izginilo.


(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...





sindarin

Katera od naštetih lasnosti vam je pri igrači najmanj pomembna?

funkcionalnost (21%)

dizajn (26%)

estetika (16%)

varnost (8%)

zmerna cena (20%)

kvaliteta (9%)


Število vseh glasov: 213

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!