|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pikice po luliki
29.8.2007 17:58:52   
Petjana
Ali je morda imela katera podobno težavo pri svolji  punčki.  Stari smo  14 dni in  po loliki so se naredile neke pikice  bolj  mehurčki. Poleg tega pa  še  dve  razjedi. S čem naj mažem,bepantenom da se razjede zacelijo  ali  canastenom ki je za glivice.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pikice po luliki
29.8.2007 19:00:33   
frufru
Po moje so to glivice. Raje pokliči P in vprašaj.

(odgovor članu Petjana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pikice po luliki
29.8.2007 19:41:04   
BLAŽIKA
To sem skoraj sigurna da so gljivice. Jaz bi šla do pediatra ali pa bi mazala z canestenom.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pikice po luliki
29.8.2007 20:13:42   
Naja30
Jaz bi tudi šla pokazat zdravniku. Verjetno so glivice in ti bo itak dal mazilo.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pikice po luliki
29.8.2007 21:01:00   
vampirka
Pri naši je bilo isto, pa niso bile glivice, ampak zelo občutljiva kožica. Pozdravili smo se  s hrastovim lubjem (pri vsakem previjanju sva ji izpirala ritko). Paziti je treba tudi, da se kožo po umivanju osuši (z mrzlim fenom, da ne drgneš). Od kremic pa ribje mazilo, lasepton ali bepanten. Pojavijo pa se te pikice lahko kot reakcija na kombinacijo pleničk, čistilnih robčkov ter kremice.

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pikice po luliki
29.8.2007 23:05:12   
KT
Pri nas so se te male razjedice pojavile zaradi antibiotikov, ki sem jih dobila jaz po CR (+zapleti). Pediatrinja pa je na pregledu predpisala Canesten in stvar se je pozdravila v tednu dniuser posted image .

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pikice po luliki
29.8.2007 23:12:13   
mu
Moj malček je imel tudi take izpuščaje, potem ko sem mislila, da se bo zacelilo se mu je pa fajn rita vnela tako da sva šla do zdravnice po mazilo in je bilo takoj vredu.Je pa res ,da nekateri ne prenesejo enih plenic. Jaz sem pri našmu uporabljala Pampers in mu niso odgovarjale,kar naprej je imel malo rdečo rito.Sedaj pa uporabljam Fixies in sem zelo zadovoljna in tudi nikoli več ni imel vnete rite.Mislim da tele kremice,kot so razna hladilna mazila in podobno tudi svoje naredijo.Jaz ga sploh več ne mažem z nobeno kremo,samo umijem ga z vodo in zavijem in moram rečt,da nima nobenih izpuščajev več.

(odgovor članu Petjana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pikice po luliki
30.8.2007 7:52:52   
country
Tudi moja je imela pikice. Najprej po luliki, potem po celem predelu, ki je pod plenico, potem pa še malo izven tega predela po nogicah. Bile so pikice in bilo je tudi mokro. Pamperske sem kombinirala z racmankami in kadar je bila v racmankah je imela lepo ritko (se pravi so plenice tiste). Mazala pa sem jo s hladilno kremo. Potem sem kremo zamenjala s pudrom v prahu in je vse izginilo. Sedaj je tudi v pamperskah ritka lepa. Vendar pa posujem tudi tisti del plenice, ki pride na hrbet.

(odgovor članu mu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pikice po luliki
1.9.2007 23:27:48   
GIRAS
imela sem isto tezavo pa sem jo resla z hrastovim lubjem in mazilom za veto kozo ki jo pripravijo v lekarni-disi po propolisu. po enem dnevu je bila ritka cista.

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pikice po luliki
3.9.2007 8:38:12   
mala zirafa
Mi smo jih dobili že v bolnici, doma pa je tulila od bolečin, pa peklo in srbelo jo je.Od P je dobila daktarin kremo in ji je hitro pomagala.Ne odlašaj.

(odgovor članu GIRAS)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Punkcija IVF
Vitaebella

Ali je bila punkcija v postopku IVFa boleča?

Da (12%)

Ne (4%)

Zelo (2%)

Ne, ker sem bila uspavana (4%)

Ne, ker sem pred postopkom vzela protibolečinsko zdravilo (2%)

Nisem bila na umetni oploditvi (76%)


Število vseh glasov: 318

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!