|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   peskovnik iz Hoferja
24.2.2012 15:30:25   
josephine27
V reklami sem videla, da bojo imeli v Hoferju en pekovnik v akciji naslednji teden. Glede na to, da se rahlo spomnim, da so podobnega imeli že lani me zanima, če ga je katera kupila in kako je z njim zadovoljna? Pa še to a je velikost meter krat meter dovolj za peskovnik? Meni se zdi malo majhen.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: peskovnik iz Hoferja
24.2.2012 15:35:36   
ZARA
Otroci so zadovoljni s 20x20 samo da se lahko packa nekje. Pa še ne moreš verjet koliko svinjarije pride iz takega malega peskovnika. Sama ga nimam, ima ga pa prijateljica in je čist ok, pravi. Mi imamo neko staro plastično zeleno želvo. Najboljši nakup ever, če mene vprašaš.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: peskovnik iz Hoferja
24.2.2012 15:41:46   
josephine27
Za velikost sem vprašala zarad tega ker se poleti k nam pridejo pogosto igrat še sosedovi otroci. Tako, da bi moral bit velik za ene 3-4. Saj vem, da starši kompliciramouser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: peskovnik iz Hoferja
24.2.2012 15:43:09   
Brbs
mene tudi zanimajo odgovori...

zdaj imamo plastičnega - školjko cca 70x80, pa je z dva že premajhen, poleg tega nima nobenega roba da bi se otrok vsedel.
Ta se mi zdi ok, sploh za to ceno. Upam samo da ni tisti škripec preveč češki, da se bo zatikal itd.

glede sence pa dvomim, da je bo dovolj, samo takrat ko bo sonce direkt nad otroci...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: peskovnik iz Hoferja
24.2.2012 16:33:06   
katy83
Kolegica ga ima doma za punčko in je the best. user posted image Pa če se ne motim je letos cena 30€ nižja kot lani...splača se...user posted image

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: peskovnik iz Hoferja
24.2.2012 19:09:04   
Pi-kica 1
Mi imamo zelo podobnega, njegovega predhodnika in smo zelo zadovoljni. Imamo pa ga že ene štiri leta. Čisto dovolj je velik tudi za 3 do 4 otroke.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: peskovnik iz Hoferja
24.2.2012 19:23:44   
lenika83
Mi smo ga kupili lani (menda je čisto enak) odpirali in zapirali smo ga od pomladi do jeseni vsak dan in deluje čisto ok. Včasih gre mogoče malo postrani strehica dol, ampak jo malo z roko popraviš in je ok. Ima rob na katerega se lahko otrok vsede (pa mami in ati tudi user posted image ). Velikost sicer ni ravno strašno velika, ampak pri nas se je dostikrat v njem igralo 4-5 ljudi (1,5 letnica, 6 letnik, 11 letnica in pa dva odrasla), pa je bilo čisto dovolj prostora. Glede sence pa ne vem kako se obnese, ker mi imamo peskovnik postavljen v senco in ima pri nas streha predvsem funkcijo zaščite pred mačkami. Meni se zdi, da je za takšno ceno več kot primeren, čeprav bomo verjetno morali letos kupiti novo streho, ampak to ziher ni neki resen strošek.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: peskovnik iz Hoferja
24.2.2012 19:24:41   
lenika83
Eh, malo sem smotano napisala na koncu. Morali bomo kupiti novo cerado za streho, ker ta ki je bila zraven, je precej tanka in se je pri žebljih začela malo trgati.

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: peskovnik iz Hoferja
24.2.2012 20:34:51   
tajtaja
Mi ga imamo že dve sezoni, letos bo tretja in je čisto OK. Nakup, ki se splača, res.

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: peskovnik iz Hoferja
24.2.2012 20:44:10   
tikatoka
Tudi mi ga imamo menda že dve leti in je odličen, tudi pri nas se igra kar precej sosedovih otrok in ponavadi so vsi zunaj peskovnika in klečijo pa delajo kar pač si zamilijo v peskovniku. Pri nas je odslužil vsako sezono zelo dobro in še nekaj jih bo, je pa res da ga čez zimo pospravimo na suho.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: peskovnik iz Hoferja
24.2.2012 21:20:09   
josephine27
zgleda da je ok. zdaj se moram samo še postavit v nizki štartuser posted image

(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: peskovnik iz Hoferja
25.2.2012 9:15:45   
nimanorwen
Punce, kdaj pa je ta akcija in kuk stane ta zadeva? Mam uno nalepko na kaslcu in ne dobivam reklam, pol pa nč ne vemuser posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: peskovnik iz Hoferja
25.2.2012 17:33:49   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: nimanorwen

Punce, kdaj pa je ta akcija in kuk stane ta zadeva? Mam uno nalepko na kaslcu in ne dobivam reklam, pol pa nč ne vemuser posted image


http://www.hofer.si/si/html/offers/2867_26667.htm

(odgovor članu nimanorwen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
25.2.2012 20:31:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Andromeda)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?