|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pediater v kamniku
29.6.2006 21:57:42   
Anonimen
Zivjo!

Smo se preselili v Kamnik in moramo poiskati tukaj pediatra za naso tamalo. A lahko kaksno/ega riporocate? Slisala sem za dr. Bernot? Ima katera morda izkusnje z njo? Hvala za odgovor
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pediater v kamniku
29.6.2006 22:07:12   
Andra
Definitivno je v Kamniku najboljši dr. Novak. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pediater v kamniku
29.6.2006 23:13:14   
Nannn
Mi imamo dr.Novaka in smo zeloooooooooo zadovoljni ampak ima kar guzvo tako da mislim da zaenkrat ne sprejema novih...dr.Bernotovo ima pa moja svakinja oz.za moje necake pa ni glih zadovoljna...sicer pa nekateri so z njo zadovoljni nekater pa pac ne...izbira pa je tvoja...ampak zadnje case je zelo velika kriza z pediatri v Kamniku in iscejo se kaksnega....

LP Nannn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pediater v kamniku
29.6.2006 23:26:38   
abi
Dr. Novak je dober pediater, z Lano sva bili pri njem v posvetovalnici in upam da ga bova tudi v bodoče lahko izbrala za os. zdravnika.  user posted image

O dr. Bernotovi pa slišimo tudi samo dobre stvari. 

lp

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pediater v kamniku
30.6.2006 6:43:16   
Primoza
Mi smo zelo zadovoljni pri Dr. Bernotovi.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pediater v kamniku
30.6.2006 7:24:32   
CIPRESA
Tudi mi nimamo nobenih problemov pri dr. Bernotovi.  user posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pediater v kamniku
30.6.2006 7:56:12   
mala maja
mi mamo Dr. Novaka sam kokr vem je precej težko pridt k njemu.

Drugače pa je meni tudi Dr,. Kunaverjeva ureduuser posted image user posted image  z Bernotovo pa nismo mel kaj dosti stikov tako da o njej ne morem kaj dosti povedat.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pediater v kamniku
30.6.2006 10:15:09   
bskrle
Posvetovalnico  ima tudi dr. Breznik, vendar ima krajši del. čas.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pediater v kamniku
30.6.2006 10:20:49   
BarbaraO
Tudi naša je dr. Bernotova. Na začetku se mi je zdela malo 'čudna', zdaj smo se pa bolj ujeli. Malo sem jo nakurila, ko je bila miška stara 5. mesecev in ji je bila ugotovljena alergija na mleko in jajca. Ker je bilo spoznanje zelo kruto (zame in moža, seveda), sem jo malce bolj ostro prijela, zakaj me ni na to opozorila že prej, glede na to, da se je videlo, da ima Enja problematično kožo, pri kateri očitno ne gre več za 'čiščenje'. Od takrat naprej smo v boljšem kontaktu. Je pa tudi sama alergik, zato precej dobro razume otroke z alergijami in ne pretirava z raznimi zdravili in antibiotiki, ampak svetuje bolj naravne metode (kadar je to mogoče).

Skratka, mislim, da je kar zaupanja vredna. O dr. Novaku sem sicer slišala pohvale, nisem pa uspela priti do njega. Tako da...

_____________________________

Če imaš 3 sončke, dan ni nikoli oblačen :-)))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




mleko baby love BIO
tina202

Punčka ima probleme z prebavo, tudi po mleku ki je prav za odvajanje nekaka. Za to mleko pa slišim same pohvale. Zanima me vaše mnenje: (Res najlepša hvala za odgovor in vesela bom kakšnega komentarja)

že prej nismo imeli problemov z prebavo in tako je tudi ostalo po jemanju tega mleka (72%)

prebava se je izboljšala (11%)

prebava se je poslabšala (3%)

prebava je ostala ista- dobra (8%)

prebava je ostala ista- slaba (6%)


Število vseh glasov: 36

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!