|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pasenje kravic
4.11.2006 18:01:39   
*Uršula*
Pozdravljene!

Mene pa zanima kdaj ste dale vaše sončke kravce past?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pasenje kravic
4.11.2006 18:10:08   
Katrin
Naša user posted image  tega nikoli ni prav zares marala. Tam nekje pri 6.mesecih je za kratek čas zdržala tudi v tem položaju.

lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pasenje kravic
4.11.2006 18:53:37   
tinkatonka
Moj sin je imel krče že pri 1 tednu je bil od nekdaj zelo veliko na trebuhu. Pri 1 mesecu je tudi že spal na trebuhu in tako spi še danes. Pasenje kravic zato pri nas ni bil problem. Midva sva se tudi veliko veliko "kengurujčkala" in pomojem mu je trebuščni položaj zaradi vseh teh stvari že od nekdaj všeč.

Kdaj točno pa je otroka pametno dati, ti pa žal ne morem povedati. Pomojem lahko začneš že tam okrog 3 meseca.  

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pasenje kravic
4.11.2006 20:57:24   
monika30
Moj okrog 2 mesecev še ni hotel biti na trebuščku. Okrog 3. meseca se mi zdi, da je potem začel.

Sej lahko malo probaš, pa boš vidla, kako mu je všeč. Silit ga pa po mojem ne.
Čao.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pasenje kravic
4.11.2006 21:17:35   
Marelica
Joj, to pa je že od 1. meseca najljubša disciplina naše malčice. Je pa hec, ker sploh ne ve, da lahko glavico tudi odloži. Tako da spanje na trebuhu pri nas sploh ne pride v poštev. Zdaj je stara skoraj že 7 mesecev in lahko v nedogled kravice pase. user posted image

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pasenje kravic
5.11.2006 9:08:35   
Anonimen
Moj jih je pasel že v proodnišnici, samo se mi zdi, da je imel malo preveč zategnjene vratne ali ramenske mišice, saj se je tudi sicer, ko je ležal, veliko sločil nazaj. Zato ga potem namenoma sploh nisem dajala  kravic  pasit. Če jih je v dojenčkastem obdobju kakšne 5-krat, za slikanje, je bilo pa veliko.

(odgovor članu Marelica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pasenje kravic
5.11.2006 9:30:46   
Gina
Moji so pasli kravice že v porodnišnici. Občasno sem jih tudi doma dajala na trebuh, že od rojstva, več pa okoli 4., 5., 6. meseca. potem so se itak počasi dvignili na kolena. Ta mali je pa ful rad spal na trebuhu, še danes obvezno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pasenje kravic
5.11.2006 11:41:47   
lenika
Naš jih je začel okoli 2. meseca, api pa tudi na trebuhu že od takrat in drugače sploh ne zna zaspat.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pasenje kravic
5.11.2006 12:46:57   
Anonimen
Že zelo kmalu. Se mi zdi, da že pri enem mesecu ali celo prej.

(odgovor članu *Uršula*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pasenje kravic
5.11.2006 20:21:22   
Bonnie_RR
Moj tamali je zelo rad pasel kravice. Na trebušček sem ga pa začela dajat (po par minut na dan) pri 2 mesecih. Prej pa mi je to pediatrinja odsvetovala zaradi previsokega dvigovanja glavice v tem položaju.

Lp

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pasenje kravic
5.11.2006 20:27:11   
didi1
Ja jaz sem ga dala pri enem mesecu, da sem vidla če mu bo všeč.No zdaj spi pa samo na trbuščku.

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pasenje kravic
5.11.2006 21:36:11   
eya
Naš je tudi že pri enem mesecu po malem pasel kravice. Ko se je pa naveličal, mi je pa to tudi "povedal".

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu didi1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Rok ali Jaka?
Admin

Katero ime je vam lepše?

Rok. (38%)

Jaka. (43%)

Nobeno od teh dveh. (20%)


Število vseh glasov: 407

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!