|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pamperske?
15.3.2005 19:49:57   
Alina
Pozdravljene!

Rabim vašo pomoč. Ker se odločam za nakup večjih plenic vas prosim za vaš nasvet.:zmeden:

Do sedaj smo uporabljali Pamperske od 3-6 kg. Včasih nam te čez noč premočijo. Naš mali pikec že ima 5 kg.

Ali to pomeni, da bi bilo dobro uporabljati od sedaj naprej tiste, ki so od 4-9 kg. Malo me je strah, da bodo te prevelike.:zmeden:

Vidim, da veliko kupujete v Mullerju in sicer Pamperske Active fit. Pri nas v Celju ga nimamo.

Ali se vam te plenice boljše, mislim več zdržijo?Koliko jih je v paketu in kakšna je njihova cena?


Najlepša hvala že v naprej.

Lep večer vsem.:angel::rozica::angel:

Alina in mali Urban :kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pamperske?
15.3.2005 19:56:21   
*HONEY*
Večer!

Kupi tiste večje 4-9kg.
100% ne bojo prevelike! Brez skrbi. Pri nogicah se tako guma prilagaja.Pri pasu,pa sama zalepiš,kot je dovolj;) Sploh ni velike razlike glede na velikost,samo vpojnost je večja.
Ostalo pa ti bodo druge povedale.Jaz kupim vedno jumbo4,v tušu-no zdaj so v dmu znižane,tako da sem jih zdaj v dmnu kupla.

LP

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pamperske?
15.3.2005 20:08:00   
jagoda
Meni so Active fit veliko boljše od drugih pampersk. Ja, več zdržijo:) Stanejo okrog 2600sit paket, ki je pa za vsako št. manjši:(( Mi že uporabljamo petko, tak da se res ne spomnim za trojko. :(

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pamperske?
15.3.2005 20:12:45   
LORELAJ
Živjo!

Obezno moraš uporabit večje. Tudi meni so večkrat premočile, ker so bile premajhne. Težavo sem rešila z nakupom večjih.Sedaj pa raje uporabljamo Lumpijeve, ker mi niso še nikoli premočile, uporabljamo pa jih že 5 mesecev. Hčerka pa bo imela eno leto.

lp, Lorelaj

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pamperske?
15.3.2005 20:14:58   
urši*
men so pamperske ql! uporabljamo tele activ fit od 4-9kg, mal so mu še velke, ampak je vredu, ga ne držijo.ima pa dobrih 5 kg!!fajn vpijajo, veliko boljše so mi od hagis (al kako se že napiše:ups:)
v dm-ju stanejo 3750 sit (jumbo pack)!!
tk, da po moje lahk te začneš uporabljat!!;)
lp, in lepo previjanje

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pamperske?
15.3.2005 20:16:30   
urši*
a ja! v jumbo pack-u jih je 94!!;)

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pamperske?
15.3.2005 20:43:44   
Zea
samo pazi kje so narejene (made in...) - poljske so zanič, nemške pa veliko boljša kvaliteta; v DM-u imajo nemške

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   pamperske?
15.3.2005 21:04:44   
piščanc
groza, zdaj moramo pa še pri plenicah gledati made in..., včasih je bila ena znamka vedno enaka kvaliteta

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pamperske?
15.3.2005 21:16:25   
Lunca1
Moja ima 5,3 kg, pa že kar nekaj časa uporabljamo 3 - activ fit.

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pamperske?
15.3.2005 21:29:42   
Zea
ninička - na žalost je tako, čeprav smo EU dobivamo še vedno slabšo robo, kot naši sosedje - avstrijci in italjani; no ja zdaj imamo vsaj izbiro...

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   pamperske?
15.3.2005 21:46:44   
Zea
popravek: v DM-u imajo tudi poljske, v Mullerju pa nemške! no pa to ravno logično!

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   pamperske?
15.3.2005 22:55:30   
JASNA D
Mi že dolgo uporabljamo št. 3 - navadne pamperske, pa niso premočile niti enkrat. Druga štorija je, kadar se pokaka, pa pol mal preveč miga..... Nikoli ne glej na kilažo pleničk - zgornjo mejo, drži se spodnje meje, pa bodo več zdržale!


Jasna

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   pamperske?
16.3.2005 15:58:14   
Alina
Hvala vam!

Sedaj pa po nakupih.

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




otroci in varstvo
LIA2006

otroci so v varsvu, vi pa boste naredili kaj, ko boste sami doma :

pred tv (25%)

greste na večerjo v restavracijo (25%)

v kino (20%)

spat (30%)


Število vseh glasov: 259

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!