|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pampers plenice v mercatorju
7.1.2009 16:09:46   
damjanaf
A je katera zasledila, da bo v mercatorju 20% popust na pamperske? Od kdaj naprej?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pampers plenice v mercatorju
7.1.2009 16:14:57   
mlinar
Nebi vedla prvič slišim aja kako pa ti veš da bi bil popust na pamperske

(odgovor članu damjanaf)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pampers plenice v mercatorju
7.1.2009 16:23:13   
analucija
sem tudi nekaj slišala mislim da samo danes. pa sem glih včeraj kupla dva paketauser posted image

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pampers plenice v mercatorju
7.1.2009 21:36:04   
lokvanj20
Prvic tudi jst slisim, pa sem zaposlena v Mercatorju.
Lahko da bo to vikend akcija, ne vem. Se bom pa jutri prav pozanimala, ce bo kaj.
Lp

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pampers plenice v mercatorju
7.1.2009 21:50:18   
moder
Punce, prav žal mi je, da sem tole videla šele danes. Danes so bile v hipermarketih vesele urice (9-11 in 14-17 ure): na pampers je bilo 20% popusta. 

_____________________________

Nika 12.10.2005
Nejc 12.3.2007
Leon 5.11.2008

(odgovor članu lokvanj20)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?