|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   packanje pri hranjenju
31.5.2008 22:15:03   
vaney
Uvajamo gosto hrano. Problem pri tem pa je, da imamo vse popackano, še posebej korenček je user posted image . Ker user posted image  še ne sedi, ga hranim v ležalniku, na katerem dvignem vzglavje. Probala sem mu dat slinčka (iz blaga, PVC, plastičnega), pa jih sovraži in vleče stran, mečka, rine...in imamo potem še večjo packarijo. Kako ve hranite vaše user posted image , da ni vse umazano. Zdaj ga hranim brez slinčka, pa nam je že 2x padel korenček na bodi in se ga ne da oprat. Kako ve odstranite madeže korenčka iz oblek, se jih sploh da. Ker ne bi rada zdaj ta dva bodija stran vrgla, a dol ne greuser posted image  Nimam pojma, kako hraniti malega, da ne bova uničila še več oblek, a slinčka ne prenese. Ko pa že umaževa, pa ne gre stran...Kakšen nasvet?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: packanje pri hranjenju
31.5.2008 22:20:29   
Anonimen
Kupi slincek/oblekico.

Ali pa odstranjevalec madezev. Pri nas je slo z Vanishom vse stran.

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: packanje pri hranjenju
31.5.2008 22:21:49   
Naja30
Kakšno malo večjo majčko reskiraj in mu jo vsakič pred hranjenjem daj gor. Meni samo to pade na pamet, če ne mara slinčka.
Glede madežev pa, meni je korenček lepo šel dol, preden sem flek pošpricala z rumenim megliem. Zdaj imam problem, ker jagode ne grejo stran user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: packanje pri hranjenju
31.5.2008 22:24:44   
black jack
Madeži gredo ven z Omino bianco, Vanish etc samo pravočasno jih je potrebno namočiti( se ne smejo osušiti).kaj pa če bi si omislila  "jedilno obleko"- torej, ga oblečeš vanjo samo med hranjenjem..Mi kaj bolj pametnega ne pade na misel...mi smo vse popackano oprali in kljub slinčku imamo packarijo pa ne samo po oblekah...

_____________________________

Upanje je mati neumnih.Toda, vsaka mati ljubi svoje otroke( en moder cinik)

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: packanje pri hranjenju
31.5.2008 22:29:36   
Vrtnica79
Jaz za te madeže uporabljam Vanish..........





_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu black jack)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: packanje pri hranjenju
1.6.2008 7:47:09   
mateyka
zakaj bi pa bodije vrgla stran, če majo kako pikco od hranjenja gor? kaj bo šele potem ko bo sam jedel.. user posted image user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?