|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otrok v avtu oz. baby on board
16.5.2005 19:36:47   
k1
zanima me, kje ste nabavile nalepke za avtomobile otrok v avtu oz. baby on board? :zmeden2:

jaz se vedno spomnim, da bi jih bilo fajn imeti šele takrat, ko sem v avtu. doma sicer imam dve - reklamni - ampak nobena mi ni tako všeč, da bi jih lepila na avto.

ve katera za kakšno stran na netu, da bi si jih sama sprintala in bi bile lepe?? :bravo: (saj vem, se bo katera oglasila - važna je varnost - ampak vsega pa na avto tudi ne moremo lepit, kaj??)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   otrok v avtu oz. baby on board
16.5.2005 20:19:15   
MINEJA
Te rumene nalepke se kupijo v Emporiumu v tgovini Mothercare.

LP

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   otrok v avtu oz. baby on board
16.5.2005 20:46:38   
mika
Mi imamo iz Mothercare :roza: princess on board, za spletno stran pa žal ne vem.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   otrok v avtu oz. baby on board
16.5.2005 22:47:51   
andrejaz
http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/3460/?WSHOP=2a95d29c3e441e03084f6b4293312e1a

Ni sicer nalepka, ampak je po mojem to boljše

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   otrok v avtu oz. baby on board
17.5.2005 8:33:55   
k1
ja superca, to pa gre kar na steklo...

sem se že bala, da obstaja samo Frutek varianta in dm, hehe....

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otrok v avtu oz. baby on board
18.3.2012 20:34:52   
tinka55
kaj si pa mislite o teh: http://otrokvavtu.com/

jaz bom kar tukaj kupila.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




krst in verouk
googica

ali boste krstili svoje otročke, bodo hodili tudi k verouku? prosila bi tudi za kometar, zakaj tako... hvala, lp :)

da, oboje (41%)

samo krst, potem bomo videli (19%)

samo krst (4%)

ko bo starejši se bo sam odločil (14%)

ne (22%)


Število vseh glasov: 1229

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!