|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroško spodnje perilo
2.8.2010 19:27:49   
vaney
Počasi se kopljemo ven iz plenic in moramo nakupiti nekaj spodnjega perila. Gledala sem tole
http://www.neckermann.si/si/nm2/otroski-svet/mode_fr_jungs/wsche/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJiZmaF92aWV3X3NpemU9OSZmaF9zZWNvbmRpZD1zaV8zNzY0NyZmaF9saXN0ZXJfcG9zPTEmZmhfbG9jYXRpb249JTJmJTJmbmVja2VybWFubl9zaSUyZnNpX1NJJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3Ym5lY2tlcm1hbm5fc2lfc2lfNDIwJTdkJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3Ym5lY2tlcm1hbm5fc2lfc2lfNDIwX3NpXzQ0NSU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JuZWNrZXJtYW5uX3NpX3NpXzQyMF9zaV80NDVfc2lfNDY4JTdkJmZoX3JlZnZpZXc9bGlzdGVy/m-37647/index.html
a ima katera? Je ok kvaliteta? Kakšne so pa velikosti? Koliko časa traja, da pride paket?
Na fant je star 2,5 let, je visok nekaj čez 90cm in ima slabih 15kg, tam pa so številke 92 ali 104user posted image Kaj naročit?
Hvala.


_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroško spodnje perilo
2.8.2010 19:47:54   
tintin
pojdi raje v HM ali kak NKD imaš paketke gatk (3 kom) po 5 evr...naš fant je star isto 2,5, velik 103 cm in težek 16 kg pa nosi 98/104

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroško spodnje perilo
2.8.2010 19:56:03   
vaney
o, saj res...nisem se niti spomnila...do H&M imam sicer 150km, tako da tja se mi ne splača vozit zarad gatkuser posted image , ampak do NKD-ja imam pa "samo" 50km, tja bom pa kar možeka poslala po službiuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroško spodnje perilo
2.8.2010 19:57:53   
tintin
nkd ima prav dobre gatke, kvalitetne in to...pa pomoje stanejo še manj kot 5 evr...

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroško spodnje perilo
2.8.2010 21:37:59   
*bubi*
Tudi Sparkyjeve gatke so ok.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroško spodnje perilo
3.8.2010 8:44:10   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

o, saj res...nisem se niti spomnila...do H&M imam sicer 150km, tako da tja se mi ne splača vozit zarad gatkuser posted image , ampak do NKD-ja imam pa "samo" 50km, tja bom pa kar možeka poslala po službiuser posted image

Jaz se odpravljam v H&M in upam, da mi rata v soboto. Grem glih tako po gatike. Nekaj jih že imamo in so mi super, ker niso predebele. Če hočeš ti lahko prinesem kakšen paketek. user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroško spodnje perilo
3.8.2010 9:36:34   
vaney
sunny, jaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image se bova zmenili na "najinem" forumu

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroško spodnje perilo
3.8.2010 12:44:01   
benika
Vaney, Lidl ima sedaj ponudbo spodnjega perila za otročke. 

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroško spodnje perilo
4.8.2010 7:54:42   
barni
Jaz pa iščem bokserke za deklice, take kot jih imajo v HM. Ali jih imajo še kje? Meni je to za poleti super, ker je potem lahko kar v malo daljši majici in teh bokerkah in zgledajo kot ultra kratke hlače.

V HM imajo same velike številke. Jaz rabim za 3 leta. So pa HMjeve spodnje hlačke res ful kvalitetne. Pa še motivi za punčke so itak najboljši user posted image .

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroško spodnje perilo
4.8.2010 8:22:22   
Sacherca
Mi smo lani spomladi nabavili gatke za fantka  v Lecleru,so bili 3 komadi mislim,da 3eur...Z Cars motivi... Iste sem videla v Mercator hipermarketru za 5eur....

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroško spodnje perilo
6.8.2010 19:01:39   
Roberta69
Jaz sem mu pa ne dolgo nazaj kupila kompletke v Hoferju (3 pari, 3 evre), ampak vidim, da mu velikokrat spolzijo z ene ritnice (velikost mu drugače ustreza, se mi zdi), tako da sem razmišljala, da bi mu raje kupila boksarice user posted image

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroško spodnje perilo
7.8.2010 12:53:10   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: barni
V HM imajo same velike številke. Jaz rabim za 3 leta. So pa HMjeve spodnje hlačke res ful kvalitetne. Pa še motivi za punčke so itak najboljši user posted image .


To ne bo držalo, z malo sreče najdeš celo take, ki so prilagojene za čez pleničko user posted image  torej št. 92. No, saj te bo moja še pri treh letih lahko nosila, pač brez plenice user posted image

Z ostalim pa se strinjam user posted image  Za fantke in punčke super perilo, samo moraš imet srečo s številko. Polno gat, al ravno tiste številke ni, ki jo jaz iščem user posted image  

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?