|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški vici
29.4.2010 22:29:44   
ALWAYS LARA
a ve kera kak fleten otroški vic. po možnosti z živalmi? kak tak nedolžen. naša 5 in pol letnica je ful zapalila za vice in me skos gnjavi..povedala sem ji že tele:

*sta šla 2 balona čez puščavo pa je rekel prvi..pazi kaktusssssssssssssss! pa pravi drugi..kje ga vidiššššššššššššš!

*pozna iz nodija..zakaj je šla banana k zdravniku? ker se je vsa olupila!

*pa iz nodija zakaj petelin kikirika samo zjutraj? ker kasneje ne pride do besede :P

*pa še enega sem dones nekje na netu pobrala:

gre miška po ozdu in sreča zajčka..pa se pobaha..jaz mam pa novga fanta! in zajec ves navdušen in radoveden, a reees? a maš sliko?..pa miška privleče na dan sliko in jo pokaže zajcu. pa zajec ves vzhičen! ooo a saj to je netopir! miška pa zgroženo pogleda v sliko in reče..nesramnež! meni pa je rekel, da je pilot! :) haha! ta mi je ful dober :)

no a mate še kerga na zalogi?
vem da je bil nek od medveda in zajca - medved si je neki z zajcem rit brisal. pa se ga sploh ne morem spomnit!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški vici
29.4.2010 22:35:57   
Anonimen
Jaz jih vem ene par:

- kako daš slona v 3h potezah v hladilnik? 1- odpreš hladilnik, 2- daš slona not, 3- zapreš hladilnik.

- kao daš žirafo v 4ih potezah v hladilnik? 1- odpreš hladilnik, daš slona ven, 3- daš not žirafo, 4- zapreš hladilnik.

- lev kralj živali na veliki jasi sredi džungle skliče zborovanje vseh prebivalcev džungle ... pridejo vse, razen ene ... katere? Ja žirafe, ker je zaprta v hladilniku user posted image

- Pride popotnik do reke v kateri živijo krokodili. Rad bi prišel preko a kako? Ja preplava jo, saj krokodili so tako ali tako na zborovanju user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški vici
29.4.2010 22:38:59   
Anonimen
Jaz se spomnim samo tega:

Kaj je v hladilniku, je rdeče in se začne na P?
Paradižnik

Kaj je v hladilniku, je rdeče in se začne na Š?
Še en paradižnik

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški vici
29.4.2010 22:41:47   
Anonimen
Joj, tega sem pa danes prebala, ni sicer lih za otroke:

Mamiiii, sošolci me zafrkavajo, da imam velik nos.
Kje pa, sine, samo glavo imaš nekoliko manjšo. Pojdi zdaj po rjuho, da ti ga obrišem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroški vici
29.4.2010 22:44:38   
hmm...
Mamica se v parku igra s hčerko, ko pristopi neznanka in občuduje otroka.
"Koliko je pa stara tale vaša mala prisrčna deklica?" vpraša mamo.
"Tri leta."
"Punčka, kje si pa dobila tako lepe laske?"
"Zraven so bili, ko sem se rodila."




Dva otroška vozička stojita v parku eden ob drugemu. Mala punčka se oglasi iz vozička:
"Si ti fantek ali punčka?"
"Ne vem!"
"Dvigni odejico, da bom videla! še malo..., no še malo! Ja, fantek si!"
"Kako pa to veš?"
"Plave nogavičke imaš obute!


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroški vici
30.4.2010 7:21:39   
Volga
Pride možak v trgovino in pravi: kilo belega, če ne, če ne, če ne....
Jutri isti, pojutrišnjem tudi....
prodajalka pokliče policaja, da se skrije za pult, ker jo je bilo strah, kaj če ne.....
Pride spet v trgovino: kilo belega, če ne, če ne, če ne, ....
Pravi policaj: Kaj če ne?
Možak: če ne pa črnega.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroški vici
30.4.2010 8:05:01   
gamini
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroški vici
30.4.2010 8:09:14   
mini11
Jaz se spomnim samo mojega prvega vica. Danes se mi ne zdi tako smešen, takrat pri kakih 5 letih pa sem ga ponavljala tudi po 10 krat na dan-pa vsem se je zdel smešen;
Sedi zajček sredi jase na štoru in si pili nohte. Pa pride mimo lisica in ga vpraša: Zajček, kaj delaš? Pa ji zajček odgovori; Nohte si pilim. Ko bom pa končal grem pa medveda raztrgat. Lisica si misli svoje in gre dalje. Pa pride mimo volk. Tudi volk vpraša zajčka kaj počne. In tudi volku zajček odgovori povsem enako. (tu lahko dodajaš vse gozdne živali po spisku razen medveda).
No in na koncu pride mimo medved, vidi zajčka in ga vpraša: Zajček kaj počneš? Zajček ga pogleda in mirno odgovori: Nohte si pilim in bedarije govorim.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroški vici
30.4.2010 14:26:13   
mateyka
gresta dva človeka po puščavi - eden je žejen, drugi ima pa vodo v kolenu user posted image

gresta dva peska po puščavi in eden pravi drugem: matr je dons gužva.
gresta dva diamantka po puščavi in pravi eden drugemu: pismu, tuki so sami klošarji user posted image

sedi riba na drevesu in bere časopis. mimo prileti žirafa in riba pogleda in reče: svašta, kaj vse ne vidim. user posted image

(odgovor članu mini11)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroški vici
30.4.2010 20:16:05   
TomTaylor
a se tistega ko sta šla Pič'me in Poč'me čez most, nobena ne spomni?..Pič'me je padel v vodo. Kdo je ostal na mostu?

Pa moja sestra je pela tole kot pokvarjena plošča: " A veš tist vic, k' se je sprdnu stric in je prišla mimo kamela ter mu povedala, da se to tako ne dela."

Gresta slon in miška čez puščavo in miška celo pot hodi po slonovi senci. Pa se nato spomne, da je slonu najbrž vroče in ga vpraša: "a se malo zamenjava?"

Gresta dve pomaranči čez cesto, eni uspe prečkat, drugo povozi avto. Pa ji prva reče: "daj pohiti juice!"

Janezek gre prvi dan v šolo. S seboj nosi veeeliko in teeeežkoo torbo. Sreča sosedovo Micko: "Joooj, torba, kam pa neseš našega Janezka?!" In ji Janezek odgovori: "Joooj goflja, kam pa pelješ našo Micko?"


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
30.4.2010 20:26:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroški vici
30.4.2010 22:32:46   
TomTaylor
KL, od tvojih 5, bi samo enega upala otroku povedat.user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroški vici
30.4.2010 22:35:01   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

KL, od tvojih 5, bi samo enega upala otroku povedat.user posted image

se strinjam !user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otroški vici
30.4.2010 23:03:45   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

KL, od tvojih 5, bi samo enega upala otroku povedat.user posted image

se strinjam !user posted image user posted image


Jaz tut.user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: otroški vici
1.5.2010 22:20:10   
mala zirafa
Zakaj je šla banana k zdravniku?Ker se je vsa olupila!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: otroški vici
1.5.2010 23:36:08   
ninocka
Men je bil ap v otrostvu tale tolk smesen...sem doma rablaene pol ure, da sem ga povedala,ker vsakic,ko sem ga zacelagovort,sem se zacela fulsmejat user posted image

So bli 3 bratje in so potovali po svetu. PA pridejo enkrat v eno gostilno, kjer je v eni sobi strasilo. In rece najstarejsi brat,da je on najbolj pogumen in da bo prespal v tisti sobi. In res, gre spat v sobo in sred noci slisi: Olupim te, pojem te! Olupim te pojem te! In se ful ustrasi in pobegne.
Naslednjo noc gre v to sobo spat drugi brat (ker je on najbolj pogumen) in sred noci spet slisi Olupim te, pojem te! Olupim te,pojem te! In se ful ustrasi in pobegne.
Tretjo noc gre pa v sobo spat najmlajsi brat in sred noci se spet Slisi Olupim te,pojem te! Olupim te pojem te! Tretji brat prizge luc in v kotu sedi opica z banano in jo lupi in ji govori Olupim te, pojem te! Olupim te, pojem te!

kr neki ta vic....user posted image Drugac je pa men tale smesen(pane vem zakaj) user posted image

Sedi krava na drevesu in strika. Pa mimo prileti riba. Krava jo zacudeno pogleda, odkima in rece Svasta! user posted image

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: otroški vici
2.5.2010 1:02:42   
Muca83
Žirafa in zajček sta se pogovarjala in žirafa je rekla:
"Zajček, ti sploh ne veš, kako je lepo imeti tako dolg vrat, kot ga imam jaz! Vsak list, ki ga odtrgam z drevesa mi tako dolgo polzi po grlu in ves čas čutim njegov čudoviti okus. In kako je lepo šele poleti. Srknem hladno vodo in še dolgo imam prijeten hladen občutek v grlu. Si sploh lahko predstavljaš, kako je lepo?"
"Kaj pa kadar bruhaš?" je vprašal zajček.

Medvedka je v gozdu ujela zajčka in mu rekla:
"Dobila sem menstruacijo in nimam druge izbire, kot da te uporabim kot vložek."
Ko je imela konec menstruacije je medvedka zajčka izpustila. Zajčka je srečal labod in ga vprašal, zakaj je tako krvav.
"Medvedka me je uporabila kot vložek." je povedal.
"Ja, to je pa zajčja usoda!" je z nasmeškom na obrazu rekel labod.
Čez mesec dni sta se zajček in labod ponovno srečala. Tokrat je bil krvav labod.
"Kaj pa je s teboj?" ga je vprašal zajček.
"Medvedka je začela uporabljati vložke s krilci!" je potarnal labod. user posted image user posted image user posted image (no ta ni lih za otroke)

Zajček je spal v gozdu, ko mimo prideta dva volka. Pričela sta se prepirati, kdo bo požrl zajčka in se pričela pretepati in gristi, dokler nista oba obležala mrtva. Ko se je zajček prebudil je zagledal dve volčji trupli in začuden dejal:
"Le kaj sem v sanjah zopet ušpičil?!"

Živali so v vrsti čakale, da se odpre pekarna. Prišel je zajček, ki se je želel preriniti v ospredje in zavpil:
"Pustite me naprej!"
Medved pa ga je udaril s pestjo po obrazu in rekel:
"Postavi se v vrsto!"
Zajček je vstal in se spet hotel preriniti v ospredje:
"Dajte mi malo prostora!" je vpil in hotel naprej. Toda, medved ga je spet udaril po zobeh. Zajček je spet vstal in spet hotel naprej, medved pa ga je že tretjič po zobeh. Zajčka je oblila kri, vstal je z objokanimi očmi in zavpil:
"Tako, zdaj pa ne bom odprl pekarne!" se obrnil in odskakljal domov.


Gresta medved in zajček po gozdu sredi dežja vsa premočena in ko tako nekaj časa hodita vpraša medved zajčka: Zajček a tebe kaj takole moti če si umazan? In zajček mu odvrne niti ne zakaj? In medved pograbi zajčka gre za grm se poserje in si z zajčkom obriše rit. user posted image

Goski sta se prepirali in ena je nenadoma zagrabila drugo za nogo in ji jo odtrgala. Druga se je razjezila:
“Če boš to še enkrat ponovila, te bom pohodila!”

Se zaletita polž in želva. Pa pride policaj pa vpraša želvo, kako se je to zgodila? Ona pa: Gospod policaj še sama ne vem ker je bilo tako hitro.

Ježevka se je ponoči zaletela v kaktus, zastokala, nato pa vprašala:
“Si ti, dragi?”

Rdeča Kapica gre skozi gozd in sreča volka, ki ima velike rdeče oči in mu reče:
"Volk, zakaj pa imaš tako velike oči ?"
On jezno odgovori: "Pusti me, ne vidiš da serjem !?" user posted image

Kaj nosi leteči zajec na svojem hrbtu?
"Orla." user posted image

Gospa v slaščičarni je tortico, ko se odprejo vrata, v slaščičarno vstopi velik bernardinec in naroči jagodni sladoled. Ko ga poliže odide iz slaščičarne, gospa pa reče slaščičarju:
"Res nenavadno!"
"Ja, res je" se strinja slaščičar. "Ponavadi naroči vanilijev sladoled!"

"Zakaj petelin ko kikirika na gnoju stoji na eni nogi?"
"Če bi dvignil obe, bi padel." user posted image

Dve svinji sta se sprehajali po ulici in zagledata mesnico. Ena od njiju reče:
"Poglej kako so ljudje neumni! Mislijo, da me potrebujemo rezervne dele!"

"Zakaj petelin med seksom s kljunom kljuva kokoš po glavi?" "Zato, da ji iz glave izbije misli na poroko." user posted image



(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: otroški vici
2.5.2010 8:08:52   
hrchy
men je ta vsec (ga moras 'kazat' zraven):

(mas dlan nad ocmi, kot da si delas senco) - Zakaj indijanci takole gledajo?
(si oci pokrijes z dlanjo) - Zato ker takole nic ne vidjo!

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: otroški vici
2.5.2010 13:37:10   
lotty4
Joj a vam lahko povem jaz tale vic

Moj dragi pegla in me zraven zmerja da jaz berem otroške vice. svašta user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: otroški vici
2.5.2010 22:07:41   
katjandraž
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: otroški vici
3.5.2010 11:37:49   
HuAnita
V Enci Benci na kamenci imaš vleiko zabavnih izštevank user posted image

Drugače pa, kako že gre...
Uboga uboga ježeva mati,
kaj vse je morala skozi dati,
ko ježka je rodila,
in svo popikano rito je dobila...

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?