|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški kovtrček - vita pur vs.odejica škofja...
11.4.2006 13:23:02   
Pupica
Ali ima katera eni ali drugi kovtrček? Kako ste zadovoljne?

Mene je navdušila VITA PUR odejica ampak kaj ko je ena iz čiste svile, in je priporočljivo, da se prvih 5 let ne pereuser posted image ,(primerni sta za temp.območje od 13-25, ter 7 in 22 stopinj) druga pa je polnjena z bombažom, vendar je primerna za zelo mrzle prostore, pri nas pa je zelooo toplo (od 5-22 stopinj)in skoraj ne pride v poštev...user posted image

Medtem ko ODEJA ima pa toliko enih vrst odej, da se kr zgubim, med njimiuser posted image

Aja če imate pa kakšno drugo dobro varianto, pa PROSIM, če mi povesteuser posted image !

Prednost dajem predvsem temu, da je odeja primerna za alergike (se pravi ni pršic, se da prat, je naravna, dobro uravnava temperaturo,...)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški kovtrček - vita pur vs.odejica šk...
11.4.2006 13:48:12   
Anonimen
Mi mamo od Odeje kovterček! Tistega, ki je namenjen za alergike.
Sam zdele tamalček spi, lahko pa potem pogledam kaj piše na njem, pa ti sporočim!
Cena je bla pa mal več kot tri leta nazaj, okol 11.000 sit!

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški kovtrček - vita pur vs.odejica šk...
11.4.2006 18:28:39   
Annny
Mi imamo kovtrček sicer čisto od neke tretje znamke, smo pa imeli kar nekaj spalnih vreč od Odejice. Moje mnenje: kvalitetne, ampak vseeno predrage (ca. 7000 sit, če je malo večja). Tudi v sušilcu so se malo zmuckale.
Glede kovtrčka: jaz bi ti priporočila, da kupiš kovtrček, čim lažji za vzdrževanje in hkrati kvaliteten. Na tvojem mestu bi kupila Odejico.

Papa

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški kovtrček - vita pur vs.odejica šk...
11.4.2006 20:26:47   
makica
Jaz sem kupila kovterček od ODEJE. Ga lahko kuham in je primeren tudi za alergike. Kupila sem ga v BC za okoli 7000 SIT. Imamo pa tudi istega za naju z možem in sva ful zadovolna. Poleti ni prevroč, pozimi pa je fino topel. Piše pa na njem MEDICO. 

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroški kovtrček - vita pur vs.odejica šk...
11.4.2006 20:30:01   
rija
Mi imamo odejo ŠL. Zaenkrat zadovoljni.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroški kovtrček - vita pur vs.odejica šk...
11.4.2006 22:10:42   
Pupica
Ja sej jaz se tut bolj nagibam k odeji, ampak kaj ko je naši punci takooo vroče. Torej bi morala biti srednje topla, če ne kar poletno lahka odejaiz bombaža ali poletno lahka prav tako iz bombaža...

Če pa gledam 100% poliester, potem pa pride v poštev le poletno lahka iz poliestra  vendar mi nekako ne diši 100% poliester, vseeno bi raje naravne materiale....

IZVIRNO SPOROČILO: Annny
Glede kovtrčka: jaz bi ti priporočila, da kupiš kovtrček, čim lažji za vzdrževanje in hkrati kvaliteten. Na tvojem mestu bi kupila Odejico.


Ja Annny sam kerga...kateri je tak, da dobro uravnava temp.da ni prevroč, niti prehladenuser posted image sej toj to preveč je izbire...

ker najlažji za vzdrževanje je pomoje al da ne pereš sploh(tako kot vita pur, ampak men je to naravnost gravž, ne vem no, sem človk k more oprat da se počut na čistem)al pa da strpaš v stroj, daš na 95 ali najmanj na 60 in opereš doma!




< Sporočilo je popravil pupic@ -- 11.4.2006 22:17:04 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?